LDP je način razmišljanja!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I meni bi bilo drago da postoji jos neka dovoljno ozbiljna stranka a koja ce pri tom vise paznje obracati na ekonomiju koja je nas glavni problem ali sta je tu je.
Inace Srbija ima uticaja na sudbinu Kosova otprilike 1% a mi trosimo 80% vremena na tu temu a ostatak je zamlacivanje oko Madica. Do skoro je bila i Crna Gora samo da niko ne pita zasto su porezi ovoliki i zasto se samo smutljivcima i monopolistima isplati da rade u ovoj zemlji.
 
Sentimentalna budala:
Ma LDP je ***** na biciklu....
462811.png

:mrgreen:
 
Pa šta?:
Izvinjavam se ako nekog uzrujam sa ovom temom,ali fenomen LDP i čede mi ne izlazi iz glave,FONT]

Da u pravu si Ceda je MEDICINSKI fenomen niko jos na svetu nije upio toliko psihoaktivnih sredstava, a u stanju da hoda i govori istovremeno. Doduse tu i tamo se naslucuje prekid u cedinoj glavi kada zamuckuje, jer ipak droga przi mozak! :lol:


LDP nije nacin razmisljanja nego DIJAGNOZA!
 
Radikali hoce da svedu razgovor i politiku na vredjanje ,obmanjivanje jer drugacije ne znaju .

Radikali vise i ne znaju sta pricaju zato sto su se nalupetali tolikih gluposti . Prvo je Nikolic rekao da ce uci u EU ako ne priznaju nezavisno Kosovo ,a onda su rekli da nece da ulaze u katolicku evropsku uniju .. (evo i dokaza ,pogledati na slici)
 

Prilozi

  • radikali.JPG
    radikali.JPG
    83,9 KB · Pregleda: 8
sw-darthBEN:
Radikali hoce da svedu razgovor i politiku na vredjanje ,obmanjivanje jer drugacije ne znaju .

Radikali vise i ne znaju sta pricaju zato sto su se nalupetali tolikih gluposti . Prvo je Nikolic rekao da ce uci u EU ako ne priznaju nezavisno Kosovo ,a onda su rekli da nece da ulaze u katolicku evropsku uniju .. (evo i dokaza ,pogledati na slici)

Radikali lupetaju, radikali pricaju sve i svasta... Eto, to je dokaz da je politika LDP-a jedino ispravna???
 
sw-darthBEN:
Radikali hoce da svedu razgovor i politiku na vredjanje ,obmanjivanje jer drugacije ne znaju .

Radikali vise i ne znaju sta pricaju zato sto su se nalupetali tolikih gluposti . Prvo je Nikolic rekao da ce uci u EU ako ne priznaju nezavisno Kosovo ,a onda su rekli da nece da ulaze u katolicku evropsku uniju .. (evo i dokaza ,pogledati na slici)
Da se glasa pa da se krene u zbegove.......Strashno :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Ne, dokaz je da LDP-LSV se najvise bori protiv takvih i hoce da kaze istinu i samo istinu gradjanima ..
Lako je lupetati ili se uvlaciti svima u zadnjicu .
Vidis verovatno tvoj izbor DSS ce prokockati tvoj glas i otici sa radikalima i sta onda za kakvu si ti politiku ? za istu kao na letku ?
 
automatizovani:
Mislim na one koji za politicke protivnike nemaju da kazu nista drugo nego "bagra, narkomani, strani placenici".
Evo opet ista priča. Izgleda da je najveći adut jednoj ekstremističkoj stranci poput LDP borba protiv druge ekstremističke stranke SRS.
Pročitaj još jednom šta si napisao:"Mislim na one koji za politicke protivnike nemaju da kazu nista drugo nego "bagra, narkomani, strani placenici".
I ovo dolazi iz usta čoveka koji brani LDP koji za političke protivnike nemaju da kažu ništa drugo nego da su: seljaci, zaostli primitivci, ubice, ratni zločinci, azijati, nekulturni narodnjaci, ćiriličari...
I ovo kaže čovek koji brani stranku (LDP) koja kaže za Vojislava Koštunicu da je ubica pokojnog Đinđića, koja kaže da su svi iz DB i KOS-a zaštitnici zločinaca ili ubice, za Patrijarha da je nesposoban, za vladike da su "pukovnici", za vojsku i policiju da su (generalno) ubice i lopovi, za KiM da ga treba pokloniti Šiptarima, za sve ostale koji ne misle kao oni da su retardirani umovi itd. itd...
Ma dovoljno je malo prošetati ovim forumom i videti repertoar izraza i uvreda za sve koji ne misle kao oni.
Drugim rečima, izgleda da je najveći adut ove partije sličan adutu koji su imali oni koji su postavili diktatora Pinočea. U borbi protiv (zla) komunizma borićemo se svim sredstvima pa i (zlom) fašizmom i diktaturom...
 
DraGo70:
Evo opet ista priča. Izgleda da je najveći adut jednoj ekstremističkoj stranci poput LDP borba protiv druge ekstremističke stranke SRS.
Pročitaj još jednom šta si napisao:"Mislim na one koji za politicke protivnike nemaju da kazu nista drugo nego "bagra, narkomani, strani placenici".
I ovo dolazi iz usta čoveka koji brani LDP koji za političke protivnike nemaju da kažu ništa drugo nego da su: seljaci, zaostli primitivci, ubice, ratni zločinci, azijati, nekulturni narodnjaci, ćiriličari...
I ovo kaže čovek koji brani stranku (LDP) koja kaže za Vojislava Koštunicu da je ubica pokojnog Đinđića, koja kaže da su svi iz DB i KOS-a zaštitnici zločinaca ili ubice, za Patrijarha da je nesposoban, za vladike da su "pukovnici", za vojsku i policiju da su (generalno) ubice i lopovi, za KiM da ga treba pokloniti Šiptarima, za sve ostale koji ne misle kao oni da su retardirani umovi itd. itd...
Ma dovoljno je malo prošetati ovim forumom i videti repertoar izraza i uvreda za sve koji ne misle kao oni.
Drugim rečima, izgleda da je najveći adut ove partije sličan adutu koji su imali oni koji su postavili diktatora Pinočea. U borbi protiv (zla) komunizma borićemo se svim sredstvima pa i (zlom) fašizmom i diktaturom...

Nigde nisam cuo da se bilo koji predstavnik koalicije tako izjasnjava ,nikad tako nekulturno .
I nikada niko iz LDP nije generalizovao stvari ,nikada nije sve optuzio nego pojedince ...
Kostunica je i meni bio sumnjiv ,ali sve se okrece u smeru vojvode Shekija vezano za ubistvo premijera
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top