LDP je način razmišljanja!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Norma Kampl:
Мени се чини да их и нема баш толико. Него су невероватно упорни, "партијски дисциплиновани", и безобразни. Нешто ми делују исувише униформни, у речнику на пример, да би то било толико правих различитих личности. Или је могуће добрим испирањем мозгова правити људе да личе, и понављају исте фразе као хипнотисани?
(Ех, ја питам, а знам да је могуће).


А ко су ти?
Обиђи север Војводине или Рашку и све ће ти бити јасно.
 
Norma Kampl:
Чеда јесте одвратан, и као политичар, и као лик.
Али, немој сад још поред њега да Легија испадне некакав херој, побогу.

Pa ako su u svemu bili zajedno, počev od brčkanja u bazenu zemunskog klana, kakav je to način da jedan vuče bukagije, a drugi, koji je bio, pride, visoki državni funkcioner, opet ladi jaja u nekom drugom bazenu, nekog drugog klana.
Jedini način da Legija okaje grehe, je da robija. Nema smrtne kazne.
I nisam rekao da je Legija heroj. Već se to tebi samo nameće, jer kakvog god zlikovca stavili pored Čede, zlikovac deluje kao moralna gromada.
Ja nisam protiv toga da i Čeda postane punopravni član društvene zajednice, ali naravno prvo da oduži svoje. Najmanje koliko i Legija.
I zato:

Čedu na robiju!!!

Pravda i za Čedu i za Legiju!!!
 
Pa šta?:
Pa šta?
Da li znaš nekog njegovih godina da je uradio nešto slično,ma bilo šta?
E sada će mnogi da kažu jeste ali uz pomoć šiptara,crnogoraca,mafije itd.
Pa šta?
Čedu za premijera Srbije,pa da vidimo..

Ako je LDP nacin razmisljanja, onda bih ja rekao da je LDP bolest mozga.

Inace sto se tice pitanja da li je neko njegovih godina ucinio nesto slicno... Jeste i to mnogo pre njega... Aleksandar Vucic. Bio je ministar informisanja sa manje od 30 godina. Da ne govorim da je Vucic elokventniji, obrazovaniji i inteligentniji od Cede. A i ne drogira se...
 
konvencija6xf5.jpg


f_2i_e64am_ff98aee4.jpg
 
Pa šta?:
Izvinjavam se ako nekog uzrujam sa ovom temom,ali fenomen LDP i čede mi ne izlazi iz glave,a ko bi rekao da će isti tako daleko da stigne?
Šta je u pitanju?Dobar marketing,način razmišljanja,novac ili ....
Ma sve jedno LDP je u trendu,Čeda je u modi!
Mogu samo da te mrze Čedo majstore!
Tako je!
Ziveo Cheda!
Ziveo LSD..ovaj LDP!
Ziveo put vutre!
 
Jao kako ste mastoviti ,to su jedini argumenti ? fotomontaze i lazi

Mislim da se sa vojvodom Sekijem ili vojvodom Veljom moze jos bolje sprdati ,sta ste se uhvatili za LDP povezujete Cedu kao sa kriminalom ,a dobro znate da je Sheselj glavni nalogodavac i zlocinac.

Malo mozga ,malo logike ,samo malo treba da se potrudite i skinete taj usko-jednosmerni konjski pogled na svet ..
 
sw-darthBEN:
Jao kako ste mastoviti ,to su jedini argumenti ? fotomontaze i lazi

Mislim da se sa vojvodom Sekijem ili vojvodom Veljom moze jos bolje sprdati ,sta ste se uhvatili za LDP povezujete Cedu kao sa kriminalom ,a dobro znate da je Sheselj glavni nalogodavac i zlocinac.

Malo mozga ,malo logike ,samo malo treba da se potrudite i skinete taj usko-jednosmerni konjski pogled na svet ..

evo ga jos jedan james bond :) jel brate... ona dvojica kazes ne drze ono...ili drze jedan drugom nesto drugo...od cega im zivot zavisi :)

- - - - - - - - - - - - - - - - -
"I spent my whole life trying not to be careless. Women and children can be careless. But not men."

imagephpjc2.gif
 
sw-darthBEN:
Jao kako ste mastoviti ,to su jedini argumenti ? fotomontaze i lazi

Mislim da se sa vojvodom Sekijem ili vojvodom Veljom moze jos bolje sprdati ,sta ste se uhvatili za LDP povezujete Cedu kao sa kriminalom ,a dobro znate da je Sheselj glavni nalogodavac i zlocinac.

Malo mozga ,malo logike ,samo malo treba da se potrudite i skinete taj usko-jednosmerni konjski pogled na svet ..

tako je brate, lepo si im srocio, al sad ce naravno ici komentari opet neki sa spricevima i gudrom itd! zabole nas! DSS-NS = Dosadni Sami Sebi - Nikom Simpaticni! SRS = Smarajuce Ratoborne Srbende!
 
Pa šta?:
Izvinjavam se ako nekog uzrujam sa ovom temom,ali fenomen LDP i čede mi ne izlazi iz glave,a ko bi rekao da će isti tako daleko da stigne?
Šta je u pitanju?Dobar marketing,način razmišljanja,novac ili ....
Ma sve jedno LDP je u trendu,Čeda je u modi!
Mogu samo da te mrze Čedo majstore!
Vidis bato ja ne mrzim Cedicu, samo kazem da nije normalno zalagati se za komadanje zemlje i nije normalno da politicari (pogotovo na vrhu kao Ceda svojevremeno) saradjuju sa mafijom ili, bolje receno "postoje osnovane sumnje da je saradjivao sa mafijom" koja je cak ubila premijera vlade ciji je on bio clan- potpredsednik. TO NIJE NORMALNO- TAKVA STRANKA NE TREBA DA POSTOJI.
 
Cossack:
Vidis bato ja ne mrzim Cedicu, samo kazem da nije normalno zalagati se za komadanje zemlje i nije normalno da politicari (pogotovo na vrhu kao Ceda svojevremeno) saradjuju sa mafijom ili, bolje receno "postoje osnovane sumnje da je saradjivao sa mafijom" koja je cak ubila premijera vlade ciji je on bio clan- potpredsednik. TO NIJE NORMALNO- TAKVA STRANKA NE TREBA DA POSTOJI.

Alo ko se zalaze za komadanje zemlje ? Vidis da si popio price radikala od istih onih koji su stvarno unistili i raskomadali ovu drzavu sa njihovom tvrdom nacionalnom politikom, pricama o nebeskom narodu ,kleopatrama ,vojvodama, ratovima u kojim su uvek gubili (eventualno smo nekada moralno pobedili)

Osnovane sumnje postoje i logicno razmisljanje postoji ,da je vojvoda Sheselj bio nalogodavac i politicki inspirator ubistva premijera .

I TO NIJE NORMALNO I TA STRANKA ZVANA SRS NIKAKO NE TREBA DA POSTOJI

A da Kostunica nije bio tako usporen i naivan ,posluso bi Nenada Canka i radikali odavno nebi postojali .
 
sw-darthBEN:
Alo ko se zalaze za komadanje zemlje ? Vidis da si popio price radikala od istih onih koji su stvarno unistili i raskomadali ovu drzavu sa njihovom tvrdom nacionalnom politikom, pricama o nebeskom narodu ,kleopatrama ,vojvodama, ratovima u kojim su uvek gubili (eventualno smo nekada moralno pobedili)

Osnovane sumnje postoje i logicno razmisljanje postoji ,da je vojvoda Sheselj bio nalogodavac i politicki inspirator ubistva premijera .

I TO NIJE NORMALNO I TA STRANKA ZVANA SRS NIKAKO NE TREBA DA POSTOJI

A da Kostunica nije bio tako usporen i naivan ,posluso bi Nenada Canka i radikali odavno nebi postojali .
Prvo, nemoj ti meni da postavljas dijagnoze- umem ja da mislim, meni ne ispiraju mozak.

Drugo, ja sam rekao da postoje osnovane sumnje da je saradjivao sa njima- ne da je bio nalogodavac, dok si ti iz momenta resio ceo slucaj- ne treba nam ni policija, niko- Seselj je to naruci i kraj, sto je GLUPO. Tako su neki idioti pricali i za Kostunicu, a sad Seselj- znaci BATO, ISPECI PA RECI ( po meni ako se razmislja malo dubokoumnije MNOOGO SU VECE SANSE DA JE UPRAVO CEDA JOVANOVIC povezan sa ubistvom premijera, ali ne bih sada o tome).

Trece, slazem se da su radikali (ovakvi kakvi su) problem za Srbiju, ali bi se napravio jos veci problem ako bi oni bili ukinuti- moglo bi doci do velike podele i destabilizacije zemlje i samo onaj ko zeli lose Srbiji bi mogao zeleti tako nesto. Oni bi trebali da budu slicniji DSS-u.

Cetvrto, ne mogu se sloziti u vezi onoga sto si rekao za Kostunicu- po meni je on ubedljivo najbolji politicar u zemlji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top