Quantcast

KUTAK, svrati na trenutak! / Da li neko zna?

• Začetnik teme nakindjuren
  • Datum pokretanja

posnazajednica

Aktivan član
Poruka
1.656
Да ли неко зна неки сајт који има садржај сваке књиге. Почнем да читам књигу и на пола је прекинем јер одједном изникну неке бљувотине и гадости да се мени смучи да читам. Нешто на фору "имбда" у свету књига?

- - - - - - - - - -

"Vođa", Radoje Domanović
jedna od omiljenih pripovedaka :D

Фала Албатрос

Бранчез

Ističe se
Poruka
2.755
Да ли је неко читао књигу "Највеће чудо на свету" - Ог Мандино?

Недавно сам чуо за исту, па ме занимају утисци као и где се може набавити код нас. Као и евентуална мишљења о различитим преводима.

Бранчез

Ističe se
Poruka
2.755
Зар нико није читао? Где год сам погледао води се књига као "распродато" што ме наводи да мислим да или је веома читана, или су они имали укупно 10 примерака књиге па су их временом продали. Надам се да је ово прво у питању јер ме занимају ваша мишљења и утисци као што сам већ и споменуо.

krasuljak

Buduća legenda
Poruka
26.633
Književnik Zoran Ćirić pretio smrću gradonačelniku Niša

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/426346/Knjizevnik-Zoran-Ciric-pretio-smrcu-gradonacelniku-Nisa

Ajde Nišlije, javite se. Znam da Ćira kao pisac nije vrijedan naročite pažnje, ali nikad nisam bio načisto da li je izvan književnosti OK lik, budala ili samo alkos.
Meni uživo deluje jako prepotentno, a moj sin ga je jednom video mrtvog pijanog. Lično mislim da pokušava da skrene pažnju na sebe, odkad je u senci Dejana Stojiljkovića. Neprimereno se ponašao i kao član UO Narodnog pozorišta, kada je dao ostavku na to mesto, očigledno revoltiran što je izabran Stojiljković da piše komad o Konstantinu.

krasuljak

Buduća legenda
Poruka
26.633

sarl0

Početnik
Poruka
1
Pozdrav svim ljudima dobre volje. Imam zadatak da napisem seminarski rad na temu dela Vesne Ćorović Butrić, ali imam velike poteškoće sa pronalaskom podataka o njenom yivotu. Bukvalno ne mogu da pronadjem ni godinu rođenja. Budući da sam u cajtnotu, molio bih onoga ko poseduje bilo kakve podatke o njoj to napise kao odgovor na temu.

Unapred hvala. :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.