KULINARSKO ĆOŠE

Ja se ovde radujem proleću a potpuno sam zaboravila, da se radi u bašti. Baš bih volele ponovo malko da čeprkam u njoj. Kući imam ogromnu baštu, ali smo je dali drugima da seju. Sada kada dodjem kući, samo iz daljine gledam kako raste tudjih ruku delo. Neka, i to je lepo.
Inače, laku noć Vam svima želim. Sutra se ide na malo duže putovanje. Moram da se naspavam.
 
znaci torokusice su izlizale traku do kraja,al to ne smeta da se nastavi iz pocetka....:)dobro vece drugari

:zplez::zplez::zplez:
i-miss-you-kitten.gif
 
Poslednja izmena:
Novo cose......Svaka cast zenice...nema nam ravne u pricanju i a i u torticama...dva dana ne otvoris a torte se nakupe ne znas koja je lepsa...Ija cu nesto za vikend da radim..konacno! Pozdravljam vas...odoh da radim!!!!
 
ee devojke ne znam da li ste videle na fejsu da je natasa tiruriru objavila da gdja Vera Petrovic prodaje gum pastu imam i tel ako nekom treba jel koristila neka od vas njenu gum pastu i kakva je
 
Dobro jutro!!!! Po vremenu mozda vec i dan ali ja tek sad pijem jutarnju kafu. Mogu sebi danas da dam oduska sinoc zaginuh ali sam zato jutros odrapila. Jedno ispratila u skolu, drugo muzu spakovala za vrtic, trece na eskurziji, a ja ... opusteno.
 

Back
Top