Krecenje

Nisam znao da si takva čistunica:mrgreen: Koncept bele boje je malo zastereo...Možda za bolnice mrtvačnice laboratorije

Aham :mrgreen:

Upstate-New-York-Residence-02-800x599.jpg


- - - - - - - - - -

ma kakvi mesec dana, čim ga vidiš uzmi bajalicu i gotovo :zper:

Dal si luda, da iščašim vrat, to se radi samo kad dolaze neki bitniji gosti :mrgreen:
 
Nije mi jasno, ljudi žive u malim stančićima, još u novogradnji plafon dofaća jedva 2,4 ili 2,6? i još bojadišu u neke boje i vizuelno ga još više smanjuju pa onda kaaaad naguraju ormane, regale i plakare, ne vidi se ni kvadratni cm zida :lol:
 
danas se to sve osmisli za malu lovu, slike digitalni print, nameštaj, tepih i voila :)

mnogo mašte i materijala, malo love i eto nešto novo, to mi se uvek sviđalo ;)

- - - - - - - - - -

Nije mi jasno, ljudi žive u malim stančićima, još u novogradnji plafon dofaća jedva 2,4 ili 2,6? i još bojadišu u neke boje i vizuelno ga još više smanjuju pa onda kaaaad naguraju ormane, regale i plakare, ne vidi se ni kvadratni cm zida :lol:


e takvi trebaju da idu na kurs :zcepanje:
 
e pa znaš šta, tu treba ženska ruka i malo dotera ;)

ova slika je samo primer o prostoru i uglovima nameštaja a ostalo i sitnice će žena. :smeker:

- - - - - - - - - -

Mene pola života raznorazni seljoberi pitaju jel se selim a ja im pokažem zidne plakare, oni zinu :lol: Aj sreća pa sa takvima više nemam kontakt u životu :)

ja celog života premeštam celu kuću za svaku promenu i još stalno pravimo nove prostorije napolju i koješta, boli te glava :fdlan:
 
Žene su zlo za enterijer jer ne mogu ništa da zamisle u glavi, sve moraju da preguraju i probaju kako izgleda :mrgreen:
Kao klinac, vraćam se iz škole a sve pregurano u tripzdmtrne naopako, misliš promašio si stan a keva se igrala :lol:
 
Žene su zlo za enterijer jer ne mogu ništa da zamisle u glavi, sve moraju da preguraju i probaju kako izgleda :mrgreen:
Kao klinac, vraćam se iz škole a sve pregurano u tripzdmtrne naopako, misliš promašio si stan a keva se igrala :lol:


Aman Mario :malav: jedno je u glavi a drugo je na delu, bolje je isprobavati enterijer...i mene raduje svaka promena kao kad odeš u hotel :zaljubljena: :zper:
Sad razumem zašto se svađaju mame i tate oko toga. :mrgreen:
 
Sa pocetkom proleca,dolazim do sredjivanja kuce.Pa intresuje me koje su po vama onako lepe boje za prostorije,dnevnu kuhinju,radnu sobu i hodnik?Mozete i postaviti slike neke ako imate,moze i neka aplikacija na zidu ili neki gipsani elementi,sve dolazi u obzir


meni je najlepse kreciti belom mineralnom bojom ili obicnim gasenim krecom, krec je odlicno dezinfekciono sredstvo a ima i one fine male kao ciodice, neravnine :)
nisam ni za kakve vestacke boje, pogotovo ne drecece zidove .
drugo su fresko oslikani zidovi, bar u jednom delu velikog kucnog zida enterijera koji se nema nameru menjati
 
Krec je prevazidjena stvar. Ako hoces dekorativni zid, onda je najbolje da se odradi spatulat.
:) ima i onaj "špatulat" sa razredjenim krečom i odredjenim potezima četke za krečenje :) to bih vrlo rado isprobala,ali nigde ne vidim da se prodaje kreč i ne znam da li on može da se nanosi na zid na kome je poludisperzija ili disperzija.
 
:) ima i onaj "špatulat" sa razredjenim krečom i odredjenim potezima četke za krečenje :) to bih vrlo rado isprobala,ali nigde ne vidim da se prodaje kreč i ne znam da li on može da se nanosi na zid na kome je poludisperzija ili disperzija.

Nekada su kreč prodavali gore pred kraj bulevara revolucije u dve trake - kod cvetkove pijace. Stajali su kamioni i prodavali na kilo iz bureta. Kreč je idealan za kuće koje su mahom vlažne i totalno je retro! Na moru se ne gletuju zidovi zbog velike vlage pa prva ruka ide obavezno kreč!
Ja sam svojevremeno davno imao kuhinju okrečenu, izgleda fenomenalno, ima onako rustičnu strukturu, poteze četke, granulice u sebi...
 

Back
Top