Краљ секса или прича о једном алфа мушкарцу.

rusdrugsrba

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
259
У принципу, прича је обична. Жена се заљубила у алфа момка... Овде занимљиве су унутрашње емоције жене, које је једна од жртава могла сасвим јасно да опише, jeр краљ секса је заборавио на женску освету и чињеницу да женска солидарност постоји.



Цео текст: https://sapojnik.livejournal.com/3739775.html (руски jeзик).

Преведени наjважниje oдломци:

Пре неколико дана видела сам на свим друштвеним мрежама јавно признање некада важне особе за мене да је физички злостављао своју садашњу девојку. Мислила сам да је шала, али срце ми се стегло. Јегор Беликов је филмски критичар, талентовани новинар, моја најјача и најнесрећнија љубав. Упознали смо се на интернету 2018. године, а пар дана касније стигао је у Санкт Петербург. То је као да сам пропала. Чинило се да никада нисам срео тако пуну и вишезначну особу. Запањила ме је његова озлоглашена харизма: суптилан хумор, висока интелигенција, тачне примедбе...


...Дозволите ми да објасним да је Јегор био далеко од прве особе у коју сам се заљубила, а ја сам се апсолутно увек заљубљивала са праском, фатално, драматично... али тада ме је испунило светлошћу и снагом ово редовно треперење мог срца испод блузе. Одмах сам открила Јегорову симпатију према мени. Протрчала је варница, тачније, гром је ударио у дрвену колибу.

(обратите пажньу - идеални опис жене која се заљубила у алфа мушкарца)

Веза је почела на дан састанка. После вечери у бару у друштву његових пријатеља, сви заједно смо напустили бар и полако прошетали Невским проспектом. После пар блокова, Јегор и ја смо успорили, заостали, стали, позвали такси и отишли до моје куће. Успут су се гладно пољубили и почели да се скидају у ходнику. Следећи дан смо провели заједно. Много је причао о свом раду – све са поносом и благом надменошћу. Буквално сам слушала отворених уста. Звали су га са радија, коментарисао је лоше филмове, седећи на мом кревету. Написао је текст и окренуо лаптоп према мени. Читала сам и била сам испуњена лудом радошћу јер имам право да говорим. Дивила сам се и ценио сваки његов насумични гест, сваку поруку, сваку интеракцију...

...много ме је хвалио – тако убедљиво и дубоко да нисам имала права да не верујем. Чула сам вулгарне комплименте о деловима тела од многих, многи су се дивили мојој осетљивости и доброти, неки су чак приметили моју мудрост, али он је хвалио потпуно различите аспекте мене - унутрашњу слободу, опуштеност, храброст - уопште, оне које нико никада није приметио .

Генерално, запањила ме је наша духовна блискост, као да смо одрасли у истом вртићу, као да се познајемо дуже него што смо живи. На први поглед пала сам пред његове ноге и узвисила његов лик до непостојећих висина...

У исто време, Јегор је одмах на прагу почео да ми оцртава границе дозвољеног: неће бити озбиљне везе, нећемо бити пар, постоји само пријатељство и секс између нас - рекао је ово наглас . Све остало је у процесу утврђивано кроз манипулације, увреде, замерке и оптужбе. Ја, која сам себе у почетку сматрала недостојним таког луксузног мушкарца, пристала je на све. Био је нежан, стварао заједничке ритуале, а онда нагло прекидао везу или је, на пример, био груб, тражио сажаљење и понашао се као превртљиво дете.


Секс је највише занимао Јегора. Прво, секс са мном, али то је брзо постало јасно са било ким. Пошто сам била на даљини, мучила сам се и пењала се по зидовима, идеализовала га и много сам плакала.


Често је питао: „Да ли је истина да сам ја најбољи љубавник?“, а ја сам увек одговарала „да“. Била је епизода када ме је буквално терао на секс са њим и његовом другом девојком, а када нисам издржала и уплакана отишла у крајњи угао собе, наставио је да се секса са њом, а онда ме поново оптужио да није довољно опуштена...

Мислим да је доста. Овде имамо причу о типичном алфа мушкарцу који лако натера жене да се заљубе у њега. Штавише, ове жене саме, без принуде, искачу из гаћица!

P.S. Додаци од аутора поста у livejournal.com:

Све је кул, једно је нејасно. Колико ја знам (а добро знам) - у часопису "Искусство кино" (краљ Jебач радио тамо) филмски критичари примају плату од највише 20-30 хиљада рубаља (не долара!) месечно.

Прича са примамљивим ђаволом по имену Јегор, судећи по истом ФБ-у, убрзано се развија: неколико девојака је већ признало да их је тукао и „терао на групни секс“, полиција је покренула кривични поступак, сам Јегор се јавно каје и већ је обећао да ће изаћи на посебне састанке са психологом „како би обуздао агресију“.
 
Фото краља секса:



626583_600.jpg



Ваша српска песма о заљубљивању у алфа момка:

 
То jecт око 200-300 евра. Поента је да га жене нису волеле због његовог новца.

Ја бих ипак више веровао колегници Џег, која је докторанд из економије и најбогатија жена на свету, а која каже да је то 0 долара.
 
Ја бих ипак више веровао колегници Џег, која је докторанд из економије и најбогатија жена на свету, а која каже да је то 0 долара.
Не бих Вам саветовао да мењате рубљи по овом курсу...
 
Tipična priča o narcisu.
Ali narsic nije i alfa. Naprotiv, narcisi su u najveće kukavice.
Najveće kukavice i ko po pravilu vrlo glupi ljudi. Povez preko očiju u vidu narcisoidnosti ne mogu nikad da skinu niti da razumno razmišljaju.
Питање дефиниција није толико важно. Нешто друго је важно: ово генетско смеће може добити бесплатан секс у било којој количини. А нормалан мушкарац је скоро потпуно одсечен од секса...

Феномен матријархата...
 
Питање дефиниција није толико важно. Нешто друго је важно: ово генетско смеће може добити бесплатан секс у било којој количини. А нормалан мушкарац је скоро потпуно одсечен од секса...

Феномен матријархата...
Како то мислиш "бесплатан"?

сигуран сам да је за сваки морао да се потруди.

Да се окупа, да прибави гардеробу, да оде код фризера, да мало поприча са ђевојкама, да их мало осваја, да их прошета, одведе у биоскоп, у клуб, купи им кока колу, пусти неку музику, одсвира нешто или отпева, нацрта и сл.
 
Како то мислиш "бесплатан"?

сигуран сам да је за сваки морао да се потруди.

Да се окупа, да прибави гардеробу, да оде код фризера, да мало поприча са ђевојкама, да их мало осваја, да их прошета, одведе у биоскоп, у клуб, купи им кока колу, пусти неку музику, одсвира нешто или отпева, нацрта и сл.
Жена има две опције за понашање са мушкарцем:
1) љубав према алфама
2) проституција (отворена и скривена) према свима осталима
Жена идентификује алфе за неколико секунди (свака жена има механизам за идентификацију таквих особа).

Ово што пишете је "скривена проституција". Алфа момци не плаћају жене. Штавише, у многим случајевима они сами извлаче новац од њих...
 
Жена има две опције за понашање са мушкарцем:
1) љубав према алфама
2) проституција (отворена и скривена) према свима осталима
Жена идентификује алфе за неколико секунди (свака жена има механизам за идентификацију таквих особа).

Ово што пишете је "скривена проституција". Алфа момци не плаћају жене. Штавише, у многим случајевима они сами извлаче новац од њих...
Muskarci imaju bolje mehanizme da provale koji muskarac je lider, a koji folirant.

Zene o tome nemaju pojma, generalno, a ove ispod 30 godina to imaju u promilima.
 
Što kaže Alter, ovaj opis nema veze sa alfom.
Alfa muškarci najčešće i nisu promiskuitetni, kao ni alfa žene. Ne skaču svaki dan iz kreveta u krevet, što ne znači da su monogamni već da imaju jasne planove u životu, samopouzdanje, sposobnosti, što se suproti ovom opisu . Ovakvi muškarci su nestalbe prorode, ni jedna ozbiljna žena ih ne bi uzela za ozbiljno, isto kao što ni vi muškarci ne uzimate za ozbiljno žene koje ne znaju ni s kim su idu iz kreveta u krevet i ništa ozbiljno ne rade u životu.

Znači, možda je zanimljivo klinkama dok se ne opeku, ali zrelim ženama ne. Do kvalitetnog muškarca nije lako doći niti se on uvlači svakoj u krevet.
Алфи ће да роди дечурлију, а овај факбој им служи само за секс и забаву.
Tako je.
 
Vidim ja da ce ovo biti nov kralj 🔒

Ovoliko besa usmereno prema zenama je sramotno a ujedno i tuzno. Prenosenje ociglednih frustracija iz RL na forum se moze napipati rukama.
Zalosno da je covek tako lose izbore pravio i sad je veliki strucnjak koji bi voleo da moze da bude alfa ali je nesto deseto.

Tema krene sa nekim "imaginarnim" likom sa nekom idejom ali se kao i sve do sada nizu jedna za drugom frustracije neostvarenog muskarca.
 

Back
Top