Конфликт Томислава Николића и Гордане Поп Лазић

Да ли Томи Николићу треба изрећи опомену због кршења достојанства Народне Скуштине?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Svadjajte se vi oko cega hocete ali ja bih osobu desno da rezervisem ako nije problem

9491196694835bdae1d408533286141_extreme.jpg
 
@paprikarius

Ko je kriv za raspad ? Šešelj! Ti se nećeš složiti s time i tako ćemo moći da raspravljamo 100 godina a ja nemam nameru da to radim. Veruj u šta hoćeš, to je tvoje pravo i tvoja sposobnost da složiš kockice s aspekta u kojem se nalaziš. Toma je bukvalno oteran najgrubljim i necivilizovanim metodama - što politiku i čini tako nemoralnom. Za Tomom i onim što se dogodilo otišli su svi oni koju to vide onako kao i ja, dakle članovi stranke SRS (za razliku od mene koji nisam član ali sam bio navijač i glasač, više od 8 godina).

U čemu je suštinski problem ? U tome što kao slobodan čovek neću blanko da verujem nikome na ovom svetu, i što imam prava da na osnovu nekih činjenica smem da mislim drugačije od blagoslovenog vođe. I da odustanem od vere u njega jer više ne mislim da postupa u korist srpskih interesa. Da li sam zato izdajnik ? Pa ja to mogu da kažem za Šešelja (kad bih se ponašao kao dete) jer je prestao da racionalno vodi politiku koju treba da vodi. Po mom mišljenju. Ali ja ga zbog toga ne mrzim niti mrzim SRS. Svatam ih (vas) kao ljude koji veruju u takvu politiku.
Ej, čoveče, pa SRS se po istraživanjima pretvotila u četvrtinu ... što će reći da je bar polovina radikala prestala da veruje u ono kako to radi Šešelj, pa prešla u SNS. Ali najvažnije je što se ponašanje SRS-a svelo i fokusiralo samo na jedno > kako upropastiti SNS, Tomu, Vučića i ostale "odbegle".

To nema veze s racionalnim. I to je problem. Kad to shvatite nadam se da će početi i bolji dani za političku scenu Srbije. Ali u međuvremenu BT će da jača i učvršćuje položaje. Čak i da je istina da je SNS pro-Tadićeva kao što biste hteli da naturite, tek tada nemate nikakve šanse ni perspektivu. Zato bolje verujte da nije i umesto svađe i kletvi počnite da stvarate prijateljstva sa sadašnjom opozicijom ... jer to je jedina šansa da se na sledećim izborima stvari promene.

Dajte bre ljudi malo racionalnosti, ne može se više palamuditi , zapevati i kleti ... Potrebno je prihvatiti činjenično stanje i početi delovati u okviru datih okolnosti, ali racionalno.
 
Najsmesnije mi je kada doticni paprikarius (greska prirode, jer tanak je dole, a debeo gore) kao mene vredja sto sam "pravnik i postdiplomac". Njemu, ubedjenom Staljinisti, obrazovani izgleda nisu potrebni. A to je onaj problem kada neko ima kompleks, pa boljem od sebe mora nesto da pronadje i da mu navodno zamera.
Vidi, u odnosu na tebe koji se skrivas iza takvog debilnog pseudonima, za mene makar zna pola Srbije, pa cak i ti. Ja imam ime i prezime i nesto iza sebe, pa i taj jebeni Pravni fakultet, uskoro cu i pravosudni ispit, a i te postdiplomske studije. Ne mislim da je to nesto ekstra, ali u svakom slucaju, besmisleno je da se ja spustam na tvoj nivo. Prvo se dokazi u necemu, neka te neko poznaje, neka ti neko uvazava ili osporava stavove javno, pa onda probaj da polemises.naravno, imaj makar malo dostojanstva, pa se predstavi!



Pa, koji si ti? Neki Djukanovic, ako sam shvatila, iz SNS-a. Moze koji pikantni detaljcic? :think:
 
@paprikarius

Ko je kriv za raspad ? Šešelj! Ti se nećeš složiti s time i tako ćemo moći da raspravljamo 100 godina a ja nemam nameru da to radim. Veruj u šta hoćeš, to je tvoje pravo i tvoja sposobnost da složiš kockice s aspekta u kojem se nalaziš. Toma je bukvalno oteran najgrubljim i necivilizovanim metodama - što politiku i čini tako nemoralnom. Za Tomom i onim što se dogodilo otišli su svi oni koju to vide onako kao i ja, dakle članovi stranke SRS (za razliku od mene koji nisam član ali sam bio navijač i glasač, više od 8 godina).
Не слажем се са тобом у веѕи кривице, али није ни битно и око тога се нећемо "расправљати"! Ти верујеш у једно, ја у друго- и то је то!
U čemu je suštinski problem ? U tome što kao slobodan čovek neću blanko da verujem nikome na ovom svetu, i što imam prava da na osnovu nekih činjenica smem da mislim drugačije od blagoslovenog vođe. I da odustanem od vere u njega jer više ne mislim da postupa u korist srpskih interesa. Da li sam zato izdajnik ? Pa ja to mogu da kažem za Šešelja (kad bih se ponašao kao dete) jer je prestao da racionalno vodi politiku koju treba da vodi. Po mom mišljenju. Ali ja ga zbog toga ne mrzim niti mrzim SRS. Svatam ih (vas) kao ljude koji veruju u takvu politiku.
Болдовано и ја потписујем, а што се тиче "издаје" ја сам говорио о људској издаји, а не о издаји нац.интереса. Како год било, да је рекао " куме ја се више не слажем са тобом, напуштам странку и основаћу другу, хвала лепо и довиђења" и да је"тако затворио врата", верујем да га нико не би ни споменуо!Али овако! Отео мандате, диго кредит и спуцао га ко зна где, заклео се бре у цркви!? Размисли мало!?

Ej, čoveče, pa SRS se po istraživanjima pretvotila u četvrtinu ... što će reći da je bar polovina radikala prestala da veruje u ono kako to radi Šešelj, pa prešla u SNS. Ali najvažnije je što se ponašanje SRS-a svelo i fokusiralo samo na jedno > kako upropastiti SNS, Tomu, Vučića i ostale "odbegle".

To nema veze s racionalnim. I to je problem. Kad to shvatite nadam se da će početi i bolji dani za političku scenu Srbije. Ali u međuvremenu BT će da jača i učvršćuje položaje. Čak i da je istina da je SNS pro-Tadićeva kao što biste hteli da naturite, tek tada nemate nikakve šanse ni perspektivu. Zato bolje verujte da nije i umesto svađe i kletvi počnite da stvarate prijateljstva sa sadašnjom opozicijom ... jer to je jedina šansa da se na sledećim izborima stvari promene.

Dajte bre ljudi malo racionalnosti, ne može se više palamuditi , zapevati i kleti ... Potrebno je prihvatiti činjenično stanje i početi delovati u okviru datih okolnosti, ali racionalno.
Ја сам по том питању изнео моје гледиште и схватање, и нешто не видим да СРС напада фекалце ( сем скупштинске борбе за мандате ) него је управо обрнуто : "слушајте ме радикали..." су речи којима фекални углавном почиње говор! Па чак и да га је Шешељ терао, како ти кажеш, а да је овај био вољан да настави опозиционо деловање, зар би цепао национално опредељене бираче или мислиш да је то национално тело било за сарадњу са жутима, па да фекални "одатле мало одвади за опозицију"!?
А што се тиче изборних резултата, успеха ове или оне политичке опције, ми се ту одавно више у суштини и не питамо. Медији и пропаганда ће одрадити своје, "уигране и проверене" екипице ће "часно, поштено и транспарентно пребројати" гласове, а ЦЕСИД "објективно" известити о томе! И то ти је то! Већину ће опет добити "жута камарила" само се не зна о којој се "алотропској модификацији исте" ради, а мањи део бирачког тела, биће представљен као и до сада, кроз оПОЗИЦИЈУ, само је питање како ће тај део колача наши "вајни" политичари расподелити и тиме само за себе приграбити добит! Како ће оПОЗИЦИЈА то да уради и како ће свака од тих странака да прође, зависи само од њиховог рада и наступа пред собом и јавношћу!
Тренутно на нашој политичкој сцени радикали су ти који "заступају" већину мојих схватања и жеља, али нити сам био, нити сам њихов члан а нити ћу то бити. А ,ако се у међувремену појави нека нова политичка снага или лидер ( а чисто сумњам у обоје ) који ће бити ближи тим мојим ставовима, ако буду приципијелнији, доследнији, коректнији и искренији у њиховом остваривању - врло радо ћу променити страну!
А, све ово ти говорим како бих ти објаснио да "нисам ни страначки ни политички затуцан и заслепљен", а што су појединци овде све супротно од тога, и што
МИ СЕ "СМРАД" НЕСНОСНО ШИРИ ИЗ "РАЧУНАЉКЕ" НА ПОЈАВУ ЊИХОВОГ ЛИКА И ДЕЛА НА ФОРУМУ
нисам ја крив-то је јаче од мене!:mrgreen:
 
Opet dokazujes svoju crnogorstinu.
U ovom slucaju mogao si neki ilustrativniji primer da stavis. CIA i Vatikan jesu bili aktivni ucesnici razbijanja YU i unistavanja srpskog naroda.
E да је он Црногорац, и да доказује црногорштину, било би супер!
ОН ТИ ЈЕ "САМО ЈОШ ЈЕДАН У НИЗУ"
ОД МИЛОДУКЉАНАЦА НА ПРИВРЕМЕНОМ РАДУ У СРБИЈИ!:dash::dash::dash:
И као да он нешто зна или се "једе" због уништавања српског народа!
 
E да је он Црногорац, и да доказује црногорштину, било би супер!
ОН ТИ ЈЕ "САМО ЈОШ ЈЕДАН У НИЗУ"
ОД МИЛОДУКЉАНАЦА НА ПРИВРЕМЕНОМ РАДУ У СРБИЈИ!:dash::dash::dash:
И као да он нешто зна или се "једе" због уништавања српског народа!

Ovo je bas ruzno receno! :thumbdown:
Ja se ne slazem sa Djukom, ali ne zato sto ima crnogorsko prezime, nego zato sto je iz SNS-a. Kao sto mi je smetalo vredjanje Ljajica na nacionalnoj osnovi, smeta mi i ovo. :dash:
 
Ma oboje su kreteni, ja bi sve to djumle proterao iz Skupstine, ceo taj desni tabor od govornice. Ipak, najveca nonsens pojava je Lidija Vukicevic, ta zena je maskota SRS, slika i prilika budalastine.

o, kako me raduje sto si, konacno, detektovao krucijalni uzrok svih nasih problema

lidija, sreco, razotkrivena si - kaze Giga_mex

i tata bi, sine...
 
Samo mi ne spominji tupavu Lidiju. :vudu: I uopste, sve te zenetine iz SRS-a samo brukaju zenski rod. Zbog takvih kreatura nekad pomislim (iako sam zestoko protiv takvih stavova): M'rs u kuhinju! :(:ljutko:

Joj da pa propala glumica poput Lidije Vukićević i nije imala nikakav izbor sem da se uhlebi kod radikala. Ta žena ni frizuru nije uspela da izmeni za 20 godina gde tek da nauči da glumi za to vreme.:manikir:
 
И да се потрудите да прочитате, кад сам оволико писала и копала по Пословнику :lol:

Свака част на труду,
Ал', као што видиш - џабе ...

Власт је Власт, Част је Част ... Да не бркамо једно са другим - тамо где је прво, другог нема ...
 

Back
Top