Vox populi (Srbija kakvu želimo)

Za Srbiju, želim da

• se vlast promeni i svako ko je učestvovao u kriminalu završi na dugoj robiji

• vlast ostane ista, sve rade kako treba

• postane strani protektorat, pošto su svi domaći lopovi

• promenim zemlju, ovde više nema smisla živeti - loši ljudi, loši životni uslovi i drugi razlozi

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poucne iskustvom zuri Beograd i Beogradjani u svoj propast...
Tamo sto si vise Bogat vise trazis svoj mir , ulazes u sebe rekreaciju sport mentalno zdravlje.
Ovde sto si bogatiji si bahatiji bezobrazniji agresivniji i veca stoka.
Obrnula si vremenski redosled - ovde TAKVI (bezobrazni, agresivni, stoka) danas POSTAJU bogati, nisu oni zbog bogatstva postali takvi. I naravno, sto su im izrazeniji pomenuti "kvaliteti" to su bogatiji.

Ima sjajan klip u dva dela na YT od Borisa Teodosijevica o GLUPIM LJUDIMA, svima preporucujem da pogledaju.

A kad vec pisem, da se osvrnem i na temu.

Kao sto je vec konstatovano, nama su preuzeli vlast NEZNALICE, PROSTACI, STOKA. To zapravo i nije tako tesko, NJIH JE VECINA (pogledati Teodosijevica). I kada su "slomili" sistem i dosli na vlast, nemaju vise nameru da se sklone jer van ovakvog, DEGENERISANOG, sistema oni nemaju nikakve sanse da budu nesto, a time i da steknu novac (ali i moc).

I sada sistem ide sam u sunovrat. Medjutim to ne moze tako beskonacno, i na kraju ce morati ponovo da zovu u pomoc nas koji znamo da popravljamo to sto su oni, koji ne znaju, pokvarili.

Samo steta je ogromna, i popravka ce biti duga i mucna, ako je uopste moguca - jer nama je unisten obrazovni sistem i moral u citavom drustvu, sto znaci da mladi nemaju vise na sta da se ugledaju osim na pomenute PROSTAKE I STOKU.

Ljudi, nama je CIGANKA CECA RAZNATOVIC (VELICKOVIC) POSTALA MAJKA NACIJE! To je dragi moji bio kraj. A to je bilo jos 90-tih!!!

Na kraju, tuzno je to reci - ja licno sam ostao ovde, imam 50+, zavrsio sam ozbiljne i dobre (citaj: teske) skole i radim i takve poslove u struci, znaci oduzio sam i dug drzavi i narodu - ali ispali su najpametniji oni koji su otisli odavde jos 1990. Tuzno ali istinito.

Ne kazem da je sada bolje biti u inostranstvu, ne zato sto je ovde super vec zato sto se sada i tamo sve rusi (USA, Evropa), ali u ono doba je to bilo definitino mnogo bolja destinacija nego Srbija.

Sada, u trenutnoj situaciji u svetu, mogu samo da nam porucim i da apelujem - MORAMO DA SE BORIMO ZA OVU NASU SRBIJU I DA JE OTMEMO OD IZDAJNIKA I KRIMINALACA NAZAD NARODU, nema vise gde da se bezi, a mi mozemo da zivimo mnogo bolje ali moramo da promenimo sistem. To nece ici milom tako da moramo da budemo spremni na borbu - jer tako bar imamo sanse, ovako cekas da umres od raka, jer ce da te pregazi neka budala iz SNS-a koja je kupila kola a ne zna da vozi, da izgubis posao i da ti izvrsitelji otmu sve, ili da umres od zagadjenja. U principu u ovakvoj Srbiji mi smo svi vec zombiji, samo necemo to sebi da priznamo.

ZATO IZADJI I BORI SE! To nam porucuje i najbolji srpski bend svih vremena - evo kako se rokalo 90-tih, ovo danas sve p1cqasto:

Obrnula si vremenski redosled - ovde TAKVI (bezobrazni, agresivni, stoka) danas POSTAJU bogati, nisu oni zbog bogatstva postali takvi. I naravno, sto su im izrazeniji pomenuti "kvaliteti" to su bogatiji.

Ima sjajan klip u dva dela na YT od Borisa Teodosijevica o GLUPIM LJUDIMA, svima preporucujem da pogledaju.

A kad vec pisem, da se osvrnem i na temu.

Kao sto je vec konstatovano, nama su preuzeli vlast NEZNALICE, PROSTACI, STOKA. To zapravo i nije tako tesko, NJIH JE VECINA (pogledati Teodosijevica). I kada su "slomili" sistem i dosli na vlast, nemaju vise nameru da se sklone jer van ovakvog, DEGENERISANOG, sistema oni nemaju nikakve sanse da budu nesto, a time i da steknu novac (ali i moc).

I sada sistem ide sam u sunovrat. Medjutim to ne moze tako beskonacno, i na kraju ce morati ponovo da zovu u pomoc nas koji znamo da popravljamo to sto su oni, koji ne znaju, pokvarili.

Samo steta je ogromna, i popravka ce biti duga i mucna, ako je uopste moguca - jer nama je unisten obrazovni sistem i moral u citavom drustvu, sto znaci da mladi nemaju vise na sta da se ugledaju osim na pomenute PROSTAKE I STOKU.

Ljudi, nama je CIGANKA CECA RAZNATOVIC (VELICKOVIC) POSTALA MAJKA NACIJE! To je dragi moji bio kraj. A to je bilo jos 90-tih!!!

Na kraju, tuzno je to reci - ja licno sam ostao ovde, imam 50+, zavrsio sam ozbiljne i dobre (citaj: teske) skole i radim i takve poslove u struci, znaci oduzio sam i dug drzavi i narodu - ali ispali su najpametniji oni koji su otisli odavde jos 1990. Tuzno ali istinito.

Ne kazem da je sada bolje biti u inostranstvu, ne zato sto je ovde super vec zato sto se sada i tamo sve rusi (USA, Evropa), ali u ono doba je to bilo definitino mnogo bolja destinacija nego Srbija.

Sada, u trenutnoj situaciji u svetu, mogu samo da nam porucim i da apelujem - MORAMO DA SE BORIMO ZA OVU NASU SRBIJU I DA JE OTMEMO OD IZDAJNIKA I KRIMINALACA NAZAD NARODU, nema vise gde da se bezi, a mi mozemo da zivimo mnogo bolje ali moramo da promenimo sistem. To nece ici milom tako da moramo da budemo spremni na borbu - jer tako bar imamo sanse, ovako cekas da umres od raka, jer ce da te pregazi neka budala iz SNS-a koja je kupila kola a ne zna da vozi, da izgubis posao i da ti izvrsitelji otmu sve, ili da umres od zagadjenja. U principu u ovakvoj Srbiji mi smo svi vec zombiji, samo necemo to sebi da priznamo.

ZATO IZADJI I BORI SE! To nam porucuje i najbolji srpski bend svih vremena - evo kako se rokalo 90-tih, ovo danas sve p1cqasto:

Pa Nisam ja Dinosaurus da zivim 200godina da bi se borila ... probala videla da ne pripadam tamo i otisla i dozivela svoj Americki san !

Pa Nisam ja Dinosaurus da zivim 200godina da bi se borila ... probala videla da ne pripadam tamo i otisla i dozivela svoj Americki san !

Good for you! Sad pazi da te neki migrant ne zgrabi, ne smes da ga pogledas mrko dok te siluje, a ako ti udje u stan/kucu a ti pozovec policiju uhapse TEBE a on ostane u tvom stanu!

I otvori dobro oci, ako krene sorka tamo neces moci da begas, da begas moras PRE nego sto krene tuca.

I ne drzi novac u banci jer ces ostati bez istog.

Good for you! Sad pazi da te neki migrant ne zgrabi, ne smes da ga pogledas mrko dok te siluje, a ako ti udje u stan/kucu a ti pozovec policiju uhapse TEBE a on ostane u tvom stanu!

I otvori dobro oci, ako krene sorka tamo neces moci da begas, da begas moras PRE nego sto krene tuca.

Auu, ala ti preterujes sa Informerom :D

Чудна је та слика у парламенту , где је 80% за ЕУ, НАТО, а у народу је 80% за Брикс, Русију , Кину

Испада да ту нико ни за кога није гласао... овако расцепљено и фрагментирано друштво има будућност само у распаду, пропасти и расулу ...

То ће Амери искористити, када буду распиривали рат на Балкану, који је најављен

ne nego ispada da je narod GLUP
2 meseca pred izbore SNS trubi o Rusiji
i oni opet glasaju za njega
jutro posle izbora žvalavi ide kod Soroša i stoltenberga
oni to ne vide uopšte...

ne nego ispada da je narod GLUP
2 meseca pred izbore SNS trubi o Rusiji
i oni opet glasaju za njega
jutro posle izbora žvalavi ide kod Soroša i stoltenberga
oni to ne vide uopšte...

I tako 7 puta za redom. Kazem ja, da nisam deo vas (ne mislim tebe licno, naroda) zasluzili ste sve sto vam rade. Nego sam i ja ovde pa hebu i mene, stavise mene hebu vise, ako mogu tako da kazem, jer ja vise i zaradim od vecine ovog idiotskog naroda, pa me time i vise pljackaju.

I tako 7 puta za redom. Kazem ja, da nisam deo vas (ne mislim tebe licno, naroda) zasluzili ste sve sto vam rade. Nego sam i ja ovde pa hebu i mene, stavise mene hebu vise, ako mogu tako da kazem, jer ja vise i zaradim od vecine ovog idiotskog naroda, pa me time i vise pljackaju.

pa tako od sredine XIX veka
kada je izvršena ZAMENA STANOVNIŠTVA
u Srbiji, kada su SRBI zamenjeni
JUDEO CINCARIMA, a sve pomoću
buna, ustanaka, nemira....
Samo Prvi i Drugi ustanak su odneli tisuće srbskih junaka....

Ovde se ljudi masovno bave KABALOM
a to je 666, a SNS je 666 stranka
tako da su oni zadovoljni!

uzdaj se u Tvorca života na Zemlji...samo nas on može spasti!
a to svakako nije neko ko ište krv i žrtve da mu se krvave prinose!

pa tako od sredine XIX veka
kada je izvršena ZAMENA STANOVNIŠTVA
u Srbiji, kada su SRBI zamenjeni
JUDEO CINCARIMA, a sve pomoću
buna, ustanaka, nemira....
Samo Prvi i Drugi ustanak su odneli tisuće srbskih junaka....

Ovde se ljudi masovno bave KABALOM
a to je 666, a SNS je 666 stranka
tako da su oni zadovoljni!

uzdaj se u Tvorca života na Zemlji...samo nas on može spasti!
a to svakako nije neko ko ište krv i žrtve da mu se krvave prinose!

Da, i ja sam sve vise ubedjenja da nas jedino Bog moze spasiti. Ali ni kod njega nega dzabe, nece to ici tako "jeftino", morace da padne cistka, mnogo se nakotilo svega i svacega i prozlio se narod, prozlio i obahatio. Nema nigde pokajanja, nema milosti, nema skomnosti... To zavrsava samo na jedan nacin.

S obzirom da je u Srbiji isto stanje kao sto je Domanovic opisao pre 100 godina, irelevantno je koja je vlast i sta je.
Nece biti velike razlike :D

па докле више тих аутошовинистичких ставова... знаш ли ти још нешто ... :kafa:

ала је то социопатски....када се не разуме домановић са вучићем

To neki dugometrazni film. E i to je jedan razlog sto sam otisla... nista ne vidite dalje od obod vaseg grada ali znate za ceo svet...pa dokle🙈

па докле више тих аутошовинистичких ставова... знаш ли ти још нешто ... :kafa:

ала је то социопатски....када се не разуме домановић са вучићем
Ma ti jadnici i nemaju pojma šta pišu, sirotinja zaradila neku kintu u pogodnom trenutku i misli da je osvojila znanje....

To neki dugometrazni film. E i to je jedan razlog sto sam otisla... nista ne vidite dalje od obod vaseg grada ali znate za ceo svet...pa dokle🙈
Za banke sam slusao dva bankarska eksperta, jedan Britanac drugi Amerikanac, oba relativno matora i ozbiljna "igraca".

Finansijski krah sledi pa sledi, pa valjda si svesna haosa sa kamatama, stampanjem novca i ostalim, svi mediji o tome trube po celom svetu?
Vrlo je prosto - STAMPAJU PARE BESOMUCNO. Ako si malo starija i secas se, to je ono sto se desilo kod nas 1991-1994. i zove se hiperinflacija. Vrlo, VRLO ruzna stvar.

Za gradjanski rat pricaju sami Amerikanci da ce da bude, a ja cu te samo podsetiti - opet, ako si starija pa se secas, da je tako pricano i u SFRJ - nema sanse da se PONOVO (apropo WW2) bijemo, bratstvo-jedinstvo ce nadjacati, bla, bla - kad ono krenu rat kao od sale i par stotina hiljada mrtvih - kao od sale. A mozes da se ugledas i na Ukrajinu i Izrael trenutno - ko bi verovao da ce biti dok nije krenulo? A onda - pakao na zemlji, i nikog nije previse briga.

Tako da otvori ti oci dobro, ja sam i sestri i zetu isto savetovao - na prvi signal BEZITE.

To sve ne znaci ni na koji nacin da je ovde dobro, vec da svuda postaje lose.

Za banke sam slusao dva bankarska eksperta, jedan Britanac drugi Amerikanac, oba relativno matora i ozbiljna "igraca".

Finansijski krah sledi pa sledi, pa valjda si svesna haosa sa kamatama, stampanjem novca i ostalim, svi mediji o tome trube po celom svetu?
Vrlo je prosto - STAMPAJU PARE BESOMUCNO. Ako si malo starija i secas se, to je ono sto se desilo kod nas 1991-1994. i zove se hiperinflacija. Vrlo, VRLO ruzna stvar.

Za gradjanski rat pricaju sami Amerikanci da ce da bude, a ja cu te samo podsetiti - opet, ako si starija pa se secas, da je tako pricano i u SFRJ - nema sanse da se PONOVO (apropo WW2) bijemo, bratstvo-jedinstvo ce nadjacati, bla, bla - kad ono krenu rat kao od sale i par stotina hiljada mrtvih - kao od sale. A mozes da se ugledas i na Ukrajinu i Izrael trenutno - ko bi verovao da ce biti dok nije krenulo? A onda - pakao na zemlji, i nikog nije previse briga.

Tako da otvori ti oci dobro, ja sam i sestri i zetu isto savetovao - na prvi signal BEZITE.

Majke mi postajes mi simpatican❤️

ниси ти отишла. само си апатрид.

другосрбијанци немају где, одрекли су се домовине, а други неће да их прихвате !

Само си јој симпатичан

Другосрбијанци чекају по немачкама последњи моменат, као сиротиња у ратовима за БеИХа наслеђе...

Гурнеш им пушку кроз прозор и они се боре до последњег даха...

Nesto mi govori da to nije komplAment... :think: A ja joj ozbiljno savetujem.

Џаба, не ради то !

--
Другосрбијанци чекају по немачкама последњи моменат, као сиротиња у ратовима за БеИХа наслеђе...

Гурнеш им пушку кроз прозор и они се боре до последњег даха...

Ebiga zar bi bilo u redu da ja oteram sve srbe da bi ziveo na zemlji koja mi se svidja i volim je....?

Ovako ebiga cuvas glavu , i mora da se iselis, a drugima da prepustis ono sto ti je lepo....

Pitaj nekog iz brda Hercegovine i to tamo gde nema dovoljno kise, nisu sva brda ista...pa razmisljaj , i oni zive tamo gde im nije lepa zemlja nego gde im je najlakse ili najsigurnije...

Ljudi su izabrali okruzenje i odnose koji im vise odgovaraju bilo po lopovskom ili nekom drugom kriterijumu...
Jeste da se moze otimati i nametati, 10 ljudi moze kao i u svim carevinama naterati sve da se naguze....ne treba vise...

Back