Конфликт Томислава Николића и Гордане Поп Лазић

Да ли Томи Николићу треба изрећи опомену због кршења достојанства Народне Скуштине?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
E да је он Црногорац, и да доказује црногорштину, било би супер!
ОН ТИ ЈЕ "САМО ЈОШ ЈЕДАН У НИЗУ"
ОД МИЛОДУКЉАНАЦА НА ПРИВРЕМЕНОМ РАДУ У СРБИЈИ!:dash::dash::dash:
И као да он нешто зна или се "једе" због уништавања српског народа!

Ovo je bas ruzno receno! :thumbdown:
Ja se ne slazem sa Djukom, ali ne zato sto ima crnogorsko prezime, nego zato sto je iz SNS-a. Kao sto mi je smetalo vredjanje Ljajica na nacionalnoj osnovi, smeta mi i ovo. :dash:
Можда је ружно, али се бојим и да је ИСТИНИТО! :dash:
Али свеједно прихватам "критику" :rtfm: и нећу га више дирати по том питању.:mrgreen:
Мада, када се сетим шта је и какве је све "епитете" он мени приписао и налепио...:think:
 
@paprikarius

Ko je kriv za raspad ? Šešelj! Ti se nećeš složiti s time i tako ćemo moći da raspravljamo 100 godina a ja nemam nameru da to radim. Veruj u šta hoćeš, to je tvoje pravo i tvoja sposobnost da složiš kockice s aspekta u kojem se nalaziš. Toma je bukvalno oteran najgrubljim i necivilizovanim metodama - što politiku i čini tako nemoralnom. Za Tomom i onim što se dogodilo otišli su svi oni koju to vide onako kao i ja, dakle članovi stranke SRS (za razliku od mene koji nisam član ali sam bio navijač i glasač, više od 8 godina).

U čemu je suštinski problem ? U tome što kao slobodan čovek neću blanko da verujem nikome na ovom svetu, i što imam prava da na osnovu nekih činjenica smem da mislim drugačije od blagoslovenog vođe. I da odustanem od vere u njega jer više ne mislim da postupa u korist srpskih interesa. Da li sam zato izdajnik ? Pa ja to mogu da kažem za Šešelja (kad bih se ponašao kao dete) jer je prestao da racionalno vodi politiku koju treba da vodi. Po mom mišljenju. Ali ja ga zbog toga ne mrzim niti mrzim SRS. Svatam ih (vas) kao ljude koji veruju u takvu politiku.
Ej, čoveče, pa SRS se po istraživanjima pretvotila u četvrtinu ... što će reći da je bar polovina radikala prestala da veruje u ono kako to radi Šešelj, pa prešla u SNS. Ali najvažnije je što se ponašanje SRS-a svelo i fokusiralo samo na jedno > kako upropastiti SNS, Tomu, Vučića i ostale "odbegle".

To nema veze s racionalnim. I to je problem. Kad to shvatite nadam se da će početi i bolji dani za političku scenu Srbije. Ali u međuvremenu BT će da jača i učvršćuje položaje. Čak i da je istina da je SNS pro-Tadićeva kao što biste hteli da naturite, tek tada nemate nikakve šanse ni perspektivu. Zato bolje verujte da nije i umesto svađe i kletvi počnite da stvarate prijateljstva sa sadašnjom opozicijom ... jer to je jedina šansa da se na sledećim izborima stvari promene.

Dajte bre ljudi malo racionalnosti, ne može se više palamuditi , zapevati i kleti ... Potrebno je prihvatiti činjenično stanje i početi delovati u okviru datih okolnosti, ali racionalno.
Auuuuuuuu,pa vi naprednjaci ko da ste svi progutali istu plocu:worth::worth:
 
Sve mi suze idu niz "pedu" za Pop-Lazickom.....a sta se drugo i moze ocekivati od polupismenog grobara iz Bajcetine pored Kragujevca.......nista ni ona nije bolja od "grobara" ,do juce je podrzavala sve sta je taj radio dok se nije pokarabasio sa kumom,a sad place i kuka u Skupstini Srbije da je zastite od tog bolida...fuj...:bljak::bljak:

ne znam sta je tacno oksiimoron, al mi ovo bas lici

suze niz pedu

i

polupismen
 
Он је ужасан. Нема петљу чак ни да некога увреди и остане на томе него се редовно после извињава и вади на то да је погрешно протумачен. Изем ти човека који се свађа са женама а ни то не сме да призна него је као све из најбоље намере. Кретен!
 
A kada iz nje izađeš onda činiš sve da im srozaš rejting i iznosiš svinjarije? Bedno!
To uopšte nije pravilo i to ne rade svi već je to Tomin stil koji se meni ne dopada. I Čeda je otišao iz Demokratske stranke pa nije iznosio prljav veš, isto kao ni Vučelić iz SPS-a, Biljana Srbljanović iz LDP-a i tako dalje. Ja razumem da su odnosi unutar SRS-a bili malo kompleksniji od gore navedenih ali opet nije lepo da sada priča kada je godinama ćutao. Više bi ga cenili ljudi da je samo izašao i sada vodi svoju politiku bez da se tamo svađa kao da je i on prodavac na pijaci.
 
Није он почео са тим,него СРС је почела обрачун са њим. А пошто су таква олош, е онда ће да се сазна све због чега се странка распала. И не видим ништа лоше у томе. Ту банду, посебно земунску, ако буду и даље наставили, нека знају да ћемо их до краја срозати.
 
1.Није он почео са тим,него СРС је почела обрачун са њим. А пошто су 2.таква олош, е онда ће да се сазна све 3.због чега се странка распала. И не видим ништа лоше у томе. 4.Ту банду, посебно земунску, ако буду и даље наставили, нека знају да ћемо их до краја срозати.
Чим зинеш - слажеш!

1. Па је л' СРС избацио фекалног Тому из странке или је он сам напустио? Ако је СРС почела обрачун са њим, онда је он избачен из странке ! Што је формално-правно и учињен, али тек након објављивања разлаза, са странком и Шекијем, а од стране фекалног Томе и сви одлично знају ко је први почео да "пљује" и износи "прљав веш", и коме је у ствари то било и потребно као какав-такав изговор пред јавношћу! Па је л' ти мислиш да људи у Сбији пате од амнезије и да су заборавили?

2. Као "правник и ПОСТДИПЛОМАЦ", требао би да знаш да је именица "олош" мушког рода и да се каже "тај", а не "таква олош"!

3.Странка се "распала", због "великог и чврсто карактера", "честитости", "поштења", "принципијелности", "доследности", а највише
ЗБОГ АЛАВОСТИ И ПУКОГ МАТЕРИЈАЛИЗМА ТВОГ НОВОГ ГАЗДЕ !:thumbdown:

4.Ако је то "банда земунска", значи ли то да су се бавили криминалним и противзаконитим радњама и актвивностима, па се поставља питање што сте до сада ћутали и крили ту банду? Требало би онда да кривично одговарате за прикривање и ометање истражних радњи и поступака, као и за саучесништво!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Зато што када си у истој странци онда свашта гуташ и не износиш све свињарије из странке у јавност да не би срозао рејтинг исте. Врло просто.

Једно је да неко ћути и неће да каже шта се унутар странке дешава и какви проблеми постоје - то је нормално. Оно што је радио Томислав Николић је сасвим другачије. Ја бих поверовала да је он о неким члановима СРС мислио да су ненормални лудаци али да то није хтео да каже да не угрози рејтинг странке. Али он је, поред тога што је прећуткивао неке ствари, био нераздвојан са тим истим људима а да за то апсолутно није имао потребе. Сигурно се није са њима дружио да свет види него зато што су му одговарали. Реци ми - зашто је Николић пустио да му плачу на рамену (конкретно Гоца)? Зашто је звао ту исту Гоцу сваки дан по 20 пута кад је умро Слободан да види да ли јој нешто треба? Ко га је терао да их сваке године све зове на славу? Ко га је терао да се дружи и виђа са Тодоровићем? Ко га је терао да води Наташу у Бајчетину и иде код њених у викендицу у Мрчајевце?

Сам је бирао тако да сва ова оправдања сада не пију воду.
 
Најгора, па не би о њој никада ништа ни рекао да она није прва почела са оним клетвама, а касније и најгорим могућим пљувањем по њему и СНС. Капираш, ми не желимо да се конфротирамо са нашим бившим колегама. Просто, не занимају нас. Али ако баш претерају, умећемо адекватно да одговоримо и да их подсетимо какви су били. Тако то иде.
 
Због незаконитог закључења уговора којим је у страначкој каси створио дуг од 68 милиона динара (око 800 000 Евра) и крађе, тј. уништавања страначке документације, чиме је себи омогућио присвајање 20 посланичких мандата, Српска радикална странка је, надлежним органима, против грађанина Томислава Николића поднела тужбу и кривичну пријаву.

http://www.srpskaradikalnastranka.org.rs/pdf/vs/vs3270.pdf
 
Супер. Проћићете са тако јаком тужбом као и што сте прошли у Врњачој Бањи на изборима. Узгред, како је то сад противзаконито, а сви сте гласали да се узму кредити. Да није било тих кредита ви не бисте ни видели Скупштину. Само што вам тада нису сметали, па сте их чак и подржавали.
 

Back
Top