Конфликт Томислава Николића и Гордане Поп Лазић

Да ли Томи Николићу треба изрећи опомену због кршења достојанства Народне Скуштине?

  • Да

  • Не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Трачароооо!
Шта те брига ко је кога!?!?!

Жене по дифолту воле да трачаре, али кад то раде мушкарци, онда им ни једна жена није ни до колена.:D

To nije tračarenje, kad smo već do ovde došli i kad se radikalska istina ogolila treba narod sve da zna:mrgreen:
Kako ćemo znati sve kad tijanić ukineprenose ako ne ovako:lol:
 
Citat:
Original postavio Djuka_SNS
Ma zabole me kako je u SRS. Samo da su sto dalje od nas. A taj Mircic je najveci Seseljev ljubimac. Uostalom pitaj Todorovica zasto su se on i Seselj posvadjali zbog Mircica.

Питаћу. Треба ли да очекујем да чујем неку педерску причу или шта? :lol:
Питај и ти Томислава детаље зашто је отишла Маја
. :brus:




c095.gif
:mrgreen:
 
Ја стварно не знам шта је проблем са Томом и Гоцом и не тиче ме се. Непојмљиво ми је само да вређа Наташу. За говорницом јој је рекао да је нарикача а док она говори добацује такве примитивизме и вулгарности да то није нормално. Стварно бедно од човека за ког је она говорила и још увек говори да јој је други отац а он до недавно није толерисао ни да је попреко погледају а камоли да јој нешто ружно кажу.
 
2.170.000 гласова за Томислава који га нису довели на власт могу само да представљају већи трошак у односу на гласове из Врњачке Бање и ништа више. Ако прескочимо категорију моралних победника, никакве ми користи од његових гласова нисмо имали, само су нас сваки избори коштали гомиле времена и живаца.

Jab se ubacila u bunar da sam dobila 2 miliona glasova a da nakon toga nisam postala bar ministarka,to ti isto ko da dobieš 7. na lotu pa izgubiš listić:manikir:
 
:lol:Necu vise da "asikujem" s tobom da se ne bi "pogresno protumacilo"...! Sad ti dodjes nesto kao politicar, a to je vec treci padez, fina i postena zenska nema sta da trazi sa politicarem:D;) Ne, ne!:roll:

Ma nisam političar, muzičar sam:mrgreen:

Nego, nije baš slučajno da si se pojavila danas, na Sretenje, ti i ja, na istoj temi....:heart::D
 
Kao demokrata i član DS-a tvrdim da mu ne samo treba oduzeti mandat zbog onoga u petak već ga treba i pošteno istamburati. Možda Pop Lazićka nije lepa i privlačna ali za razliku od Nikolića svakako ima barem unutrašnju lepotu i mir koji njemu svakako nedostaje čim se tako ponaša. Ja se ne slažem sa njenim stavovima ni 1% ali mislim da je daleko bolja i poštenija osoba od Nikolića (ako zaboravimo onih par stanova što je sagradila na ime ćaleta).

Da li Gordanu Pop Lazić treba kazniti - možda i treba. Kada nešto loše uradi to ću da osudim isto kao i ovo sada. Ali Nikoliću je svakako mesto van Skupštine.

..ti si antiprotivna u svojoj glavi..ovo su gluposti za medalju..ali nema veze ako zaboravimo..ipak je ovo forum..sve trpi..
 
..ti si antiprotivna u svojoj glavi..ovo su gluposti za medalju..ali nema veze ako zaboravimo..ipak je ovo forum..sve trpi..

Zašto sam antiprotivna? Žena je ukrala i ja to osuđujem ali ni prva ni poslednja. Neću to da ne spomenem ali mislim da, šta god da je krala, ne može da bude ni približno zla kao Toma Nikolić. Ona je samo iskoristila priliku kao toliki pre i posle nje a on je totalni negativac što svaki dan pokazuje. Ja tu ženu ne znam nešto specijalno ali stekla sam utisak da je barem prema svojim saradnicima korektna dok Toma samo gleda svoje du-pe.

Uostalom neka se nose oboje, Radeta je zakon :super:
 
Знаш шта Гордана Поп-Лазић ради кад је заустави саобраћац због преласка на црвено?
-Попуши му а после сат времена почне да плаче:
"Ја сам жена удовицааааа...."

Da li je moguce da si tako prost i neotesan-kad tako kazes za zenu sa kojom si do juce bio u istoj partiji.Sram te bilo.Imas li imalo obraza i kulture.I da li mislis da bi neko to mogao da kaze za tvoju zenu,sestru,majku.....?Mizerija.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
jel vidiš
kaže da mu je to poslednja karta za tvoje :heart:

Ne znam, zbunjena sam...:lol::eek::eek::think: Cekaj da vidimo kako ce dalje da se pokaze...;) Nema nista "na blanko" pa cak i da je supersupersupermoderator!:lol::lol:

Ma nisam političar, muzičar sam:mrgreen:

Nego, nije baš slučajno da si se pojavila danas, na Sretenje, ti i ja, na istoj temi....:heart::D

Muzicar! O, kako to divno zvuci!!! Znas da su cure sezdesetih godina odmah "padale" na muzicare, cim cuju tu rec! Pa sta ti bi da odes u "muzicare" sa ovako sjajnom politickom karijerom?:lol: Salim se, naravno...(Dobro, sad me utesi malo, "muzika nas je odrzala":lol::lol::lol:....)
Nego, pa jeste, koga ces da sretnes na Sretenje nego mene? To smatraj svojom srecom, ali samo toliko! Korak po korak, mladicu, polako, polako...;)
 

Back
Top