kome je ovo bitno?

moram d primetim da si malo pristrasna shojo. nema te zene koja bi dozvolila da gosca zloupotrebi gostoprimstvo na taj nacin i ocuti.

nisam bas omladinac, to mi je stari nik a godine prolaze, zene nesto poznajem, znam kako se ponasaju u takvim situacijama a znam kako se ponasaju kad im neko podidje.

nemas kejs, oslepila te EI, emocionalna inteligencija.

kako se ponasaju, pene u sebi, pa kad komsinica ode ogovaraju je muzu?:roll:
veruj mi da sam bas takva,kao sto sam ti objasnila u prethodnom postu i da sam surovo iskrena, zato me zene koje su cuca muce i ne cene iskrenost nego slihtanja i foliranja i ne vole....

i na kraju pretvorismo temu u odnose izmedju zlobnih dokonih komsinica....
 
Poslednja izmena:
opet imas problem sa srpskim jezikom?

nema veze, obican previd koji se desava pri kucanju...
inace jedan od razloga otvaranja teme je i sto se tokom ovog meseca desava najvise saobracajki kod nas. mesec ramazan, dobar deo posti, i kada se vracaju sa posla zure kuci da bi stigli na vreme a koncentracija i refleksi nisu bas na nivou i...
 
ovde stvarno nema nikakve sanse da se o bilo cemu lepo razgovara...

ustvari ovakve teme su osudjene na propast,

ako ih otvore Albanci i Hrvati, zlobni su i likuju,

mi Srbi smo izdajnici, pricamo o losim stranama nase otadzbine, kako nas nije sramota, osim ako se pljuje za sve uvek kriv Presidente..

a oni koji nisu ni ovi prvi ni drugi, takve teme i ne otvaraju, nemaju vremena jer sve se svodi na pljuvacinu Tadica
uzas...ovo ce na kraju i biti njihov samo forum, ali koga briga, kad nam realni svet nije takav...na svu srecu, zahvaljujuci i Presidenteu Tadicu. :bye:;)

nemam sada bone, ali sutra...
 
ovde stvarno nema nikakve sanse da se o bilo cemu lepo razgovara...

ustvari ovakve teme su osudjene na propast,

ako ih otvore Albanci i Hrvati, zlobni su i likuju,

mi Srbi smo izdajnici, pricamo o losim stranama nase otadzbine, kako nas nije sramota, osim ako se pljuje za sve uvek kriv Presidente..

a oni koji nisu ni ovi prvi ni drugi, takve teme i ne otvaraju, nemaju vremena jer sve se svodi na pljuvacinu Tadica
uzas...ovo ce na kraju i biti njihov samo forum, ali koga briga, kad nam realni svet nije takav...na svu srecu, zahvaljujuci i Presidenteu Tadicu. :bye:;)
o opasnosti zauzimanaj stva "lose strane otadzbine"
evo link na moju drevnu vec temu
http://forum.krstarica.com/threads/231440
razmisli o onome sto ces ovde da procitas svaki put kad pocenes o losem u drzavi
 
ma nemoj?
e upravo si pljunuo po svoj navodnoj iskrenosti koju prosipas u naslovnom postu a i sire po temi..
;) i dao za pravo omladincu i svima koji tako misle o tebi

bravo:ok:

ja sam mislio da nisi istog ranga kao oni. ali uporedjivati ratno vreme sa ovim danas, mislim da nije fer. u ratu jedan ljudski zivot vredi veoma malo, a znam prilike kada si mogao kupiti zivot za deset dojce maraka. danas ne verujem da se to moze uciniti. ako uvidjas razliku
 
izdaja, bitniji vam je Adem i njegov motiv otvaranja teme nego mrtva deca na putevima Srbije.:thumbdown:
o tome je otvarano bezbroj tema i obavljeno bezbroj debata i raznih radova..od novina televizje do tribina..
i niko nije pomenuo uzrok broj jedan..MOZAK
bahati vozaci ocigledno imaju neki problem u svom mozgu..pa ne samo sto ubiju sebe nego ubiju i jos nekoliko ni krivih ni duznih pride..
deo odgovornosti za to snose marketinski "experti" koji reklamiraju automobile. sa ABS SRS ASR ESP i ko zna vise kojom TMS (tri magicna slova) skracenicom kao sigurne automobile..bezbedne ..pa se ljudi polakome..i udri po gasu...teraj haa..a zakoni fizike su zakoni fizike..
 
na forumu raznih tema, neke vise bitne, neke manje, neke dnevne neke sa duzim rokom trajanja. interesovanje forumasa razliito, sto ne zavisi od same teme, vise od postavljaca i od toka diskusije koja cesto nema veze sa temom nego od vaznosti teme za "nas".
slusam danas jednu strasnu vest, strasnu iz vise razloga, ja cu spomenuti ljudske zivote i nezainteresovanost forumasa. na nasoj TV [albanskom top chanel tv-u] javili ...u srbiji u saobracajnim nezgodama u zadnja cetiri dana zivot izgubilo 22 [slovima dvadeset dve] osobe. meni je ovo strasno.... narocito ako niko od odgovornih nista ne preduzme da se ovo ili spreci ili makar smanji broj zrtava. nije uopste bitno sto se ovo desilo u srbiji, verujem da je slicno i u okruzenju

Uverices se da je to neprijatna i tragicna, ali uobicajena svakodnevica kad vam izgrade autoput.

Meni je npr. bilo jezivo kad albanski saobracajac prica kako ga niko od njegovih sugradjana ne j... 2%, jer bi svi albanski vozaci da imaju ista prava prvenstva prolaza kao vatrogasci, diplomatija, hitna pomoc, drzavna bezbednost, policija i vojska... :eek:

 
Uverices se da je to neprijatna i tragicna, ali uobicajena svakodnevica kad vam izgrade autoput.

Meni je npr. bilo jezivo kad albanski saobracajac prica kako ga niko od njegovih sugradjana ne j... 2%, jer bi svi albanski vozaci da imaju ista prava prvenstva prolaza kao vatrogasci, diplomatija, hitna pomoc, drzavna bezbednost, policija i vojska... :eek:

ko da u srbiji to nije slucaj:think:samo nije bas toliko izrazen..
 
inace..5 zvezdica na EURO NCAP testu ne znaci da tebi nece nista da se desi ako se slupas..prvo testovi se svi od reda vrse u kontrolisanom okruzenju i kontrolisanim uslovima..u fazonu sam sam na putu i naletim na prepreku pri 80kmh..na putevima vlada guzva..niko nije sam..pa pri takvim udsima obavezno stigne neko otpoazdi ko nie drzao rastojanje ili neko iz suprotnog pravca..a izletanja s puta i prevratnja ?
i covek nije lutka
 

Back
Top