kome je ovo bitno?

Mislim da bi spasilo mnoge zivote, da se odradi na Ibarskoj magistrali po 2 trake za svaki pravac i nov put da se napravi , kao i na magistralnom putu M21 ....

Kostalo bi , razume se, ali mislim da bi to smanjilo broj smrtnih slucajeva, mnogo ...

slusam tu vest i razmisljam o tom broju... da slucajno pogine pet srba na kosovu ili hrvatskoj, mislim da bi se otvorilo stotinu tema o tome. ali posto se to desilo u srbiji, a krivac se zna, onda nikom nista...mislim da nije fer.
a mislim da se i na ovakvim temama moze raspravljati i "pljuvati" po nekome... jos ako ovo neko od odgovrnih procita...:worth::worth:

na forumu raznih tema, neke vise bitne, neke manje, neke dnevne neke sa duzim rokom trajanja. interesovanje forumasa razliito, sto ne zavisi od same teme, vise od postavljaca i od toka diskusije koja cesto nema veze sa temom nego od vaznosti teme za "nas".
slusam danas jednu strasnu vest, strasnu iz vise razloga, ja cu spomenuti ljudske zivote i nezainteresovanost forumasa. na nasoj TV [albanskom top chanel tv-u] javili ...u srbiji u saobracajnim nezgodama u zadnja cetiri dana zivot izgubilo 22 [slovima dvadeset dve] osobe. meni je ovo strasno.... narocito ako niko od odgovornih nista ne preduzme da se ovo ili spreci ili makar smanji broj zrtava. nije uopste bitno sto se ovo desilo u srbiji, verujem da je slicno i u okruzenju

Не знам детаље те анализе али вероватно највише погибије има на Ибарској магистрали.
У том смислу треба да се потсетимо речи које је упутио Веља оним
ликовима који су спречили градњу пута на тој релацији, ту пре свега мислим на оног крмка Чанка и оног Костреша који су уложили много "труда" да покваре тај посао.: "... па да ли ви уопште знате колико људи гине на тој магистрали, нека вам је на душу свака нова несрећа..."

iz kojih god namera da je pisao, to nije uopste bitno, kad je tema dobra i kad to jeste veliki problem...
bolje pisite o tome umesto o njegovim motivima, potpuno su nevazni

vrlo je bitno iz kojih je namera pisano a i ko je pisao.
ja si teram princip sto se toga tice.

ako ti neka osvedocena torokusa i alapaca u kucu dodje i kaze ti da ti je namestaj ruzan iako je zaista ruzan, poslaces je u tri pi, jel tako?
jer je dosla da se sladi iz zlih namera ocigledno.

slusam tu vest i razmisljam o tom broju... da slucajno pogine pet srba na kosovu ili hrvatskoj, mislim da bi se otvorilo stotinu tema o tome. ali posto se to desilo u srbiji, a krivac se zna, onda nikom nista...mislim da nije fer.
a mislim da se i na ovakvim temama moze raspravljati i "pljuvati" po nekome... jos ako ovo neko od odgovrnih procita...:worth::worth:
iili tokom devedesetih slucajno na kosovu pogine 5 albanaca..(bez papira) odmah pljuvacina od strane kosovskih i albanskih medija ..kako su ih ubili srpski policajci i vojnici..srpska vojska vrsi agresiju na kosovo bla bla..

a jel su moji postovi izbrisani?

Evo upravo sam ih prošao jednom, šta da ti kažem, očigledno postoje neka ograničenja kod tebe, opravdano ili ne, to je drugo pitanje.

Ništa lično.

Sad valjda neko iz moderacije gleda sve ovo, i ostavlja da ide ovako kako ide, i to govori da su klikovi ipak bitniji od kvaliteta.

Toliko o tome koto, laci, i ostali junaci...

Edit: over end aut sa teme. :bye:

Poslednja izmena:

ako ti neka osvedocena torokusa i alapaca u kucu dodje i kaze ti da ti je namestaj ruzan iako je zaista ruzan, poslaces je u tri pi, jel tako?

vidis necu, jer ta koja mi kaze nesto sto i jeste tacno, za mene je iskrena,
torokuse se obicno smeju iza ledja, kao sto takvih ima ovde...
smeju se i zajebavaju vas dok vi penite...
necu nabrajati ko su, kad uvidite svoje greske, kazace vam se samo.;)

pre nego je oteras u tri lepe, trebas razmisliti da li ti je namestaj zaista ruzan, i pokusati da nadjes nacin da ga promenis. posle mozes i da je oteras u tri...
ps. uopste ne sumnjam da ti je namestaj ruzan, vide se iz postova da ti je ukus na "zavidnom nivou":hahaha::hahaha::hahaha:

iili tokom devedesetih slucajno na kosovu pogine 5 albanaca..(bez papira) odmah pljuvacina od strane kosovskih i albanskih medija ..kako su ih ubili srpski policajci i vojnici..srpska vojska vrsi agresiju na kosovo bla bla..

u pravu si.
ali ono su bile godine kada se vodila jedna drugacija vrsta borbe.... danas vec ne bi trebalo biti tako.

vidis necu, jer ta koja mi kaze nesto sto i jeste tacno, za mene je iskrena,
torokuse se obicno smeju iza ledja, kao sto takvih ima ovde...
smeju se i zajebavaju vas dok vi penite...
necu nabrajati ko su, kad uvidite svoje greske, kazace vam se samo.;)

moram d primetim da si malo pristrasna shojo. nema te zene koja bi dozvolila da gosca zloupotrebi gostoprimstvo na taj nacin i ocuti.

nisam bas omladinac, to mi je stari nik a godine prolaze, zene nesto poznajem, znam kako se ponasaju u takvim situacijama a znam kako se ponasaju kad im neko podidje.

nemas kejs, oslepila te EI.

Evo upravo sam ih prošao jednom, šta da ti kažem, očigledno postoje neka ograničenja kod tebe, opravdano ili ne, to je drugo pitanje.

Ništa lično.

Sad valjda neko iz moderacije gleda sve ovo, i ostavlja da ide ovako kako ide, i to govori da su klikovi ipak bitniji od kvaliteta.

Toliko o tome koto i laci i ostali i ostali junaci...

Edit: over end aut sa teme. :bye:

ovde stvarno nema nikakve sanse da se o bilo cemu lepo razgovara...

ustvari ovakve teme su osudjene na propast,

ako ih otvore Albanci i Hrvati, zlobni su i likuju,

mi Srbi smo izdajnici, pricamo o losim stranama nase otadzbine, kako nas nije sramota, osim ako se pljuje za sve uvek kriv Presidente..

a oni koji nisu ni ovi prvi ni drugi, takve teme i ne otvaraju, nemaju vremena jer sve se svodi na pljuvacinu Tadica
uzas...ovo ce na kraju i biti njihov samo forum, ali koga briga, kad nam realni svet nije takav...na svu srecu, zahvaljujuci i Presidenteu Tadicu. :ok: :mrgreen:

Poslednja izmena:

Back