kome je ovo bitno?

mislim da je kod nas najveci problem prevelik broj vozila, a bogami i prebrza za ovakve puteve.

Са самим доласком лјета починју саобрачајке.То није само у Србију веч свугде.Одувек је тако било(на жалост) али то је то.Шпиц сезоне.Раније смо се смијали Турцима али ево то смо и дочекали.Знаш оно кад смо говорили да ако желиш Турке да побијешнетреба ти рат.Само дај им аута они че се сами побити.Ето дошло нам је на глави.
 
Са самим доласком лјета починју саобрачајке.То није само у Србију веч свугде.Одувек је тако било(на жалост) али то је то.Шпиц сезоне.Раније смо се смијали Турцима али ево то смо и дочекали.Знаш оно кад смо говорили да ако желиш Турке да побијешнетреба ти рат.Само дај им аута они че се сами побити.Ето дошло нам је на глави.

moguce... ne znam koliko se nesreca danas desavaju u turskoj, ali turski putevi danas i pre dvadeset godina se ne mogu uporedjivati, tako da verujem da je i broj nesreca smanjen, makar onaj koji je za "opravdan" razlog imao los i neadekvatan put
 
moguce... ne znam koliko se nesreca danas desavaju u turskoj, ali turski putevi danas i pre dvadeset godina se ne mogu uporedjivati, tako da verujem da je i broj nesreca smanjen, makar onaj koji je za "opravdan" razlog imao los i neadekvatan put

:hahaha:Добро али кад су Турци у питанју није пут или ауто-пут у питанју веч сами Турци.Па ето одузели смо им примат.Просто је невероватно на толико мали простор толико несреча.Саобрачајних наравно.Ипак ми неке ствари сада проживлјавамо.Ево као пример узми Охрид.Да оставимо мало путеве.Па у Охриду скоро сваки дан се дешавало да неко настрада или се повреди скутером.На крају то је завршило са директни судир два глисера који је завршио наравно трагично.Завршетком шпиц-сезоне то че се намалити па идемо далје на пролече.Треба проживјети оно што су некад живели Еуропјани па и Турци.Ми овде то зовемо"Кад се селјо промангупи"
 

Back
Top