Koliku će Šešelj dobiti kaznu u Hagu?

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Ako se uzme u obzir da je sam svojom voljom tamo otišao maksimalno može da dobije 7 godina. Uzima se u obzir i to da nije ubio nikoga i da nije bio na funkciji sa Slobom Miloševićem za vreme rata i ratnih zločina sa obe strane u Bosni i Hrvatskoj.

Samo treba malo više da se bori u Hagu...dobar je on advokat i najmladji doktor nauka u Jugoslaviji nek upotrebi tamo više svoju inteligenciju da bi izašao.
 
Ako se uzme u obzir da je sam svojom voljom tamo otišao maksimalno može da dobije 7 godina. Uzima se u obzir i to da nije ubio nikoga i da nije bio na funkciji sa Slobom Miloševićem za vreme rata i ratnih zločina sa obe strane u Bosni i Hrvatskoj.

Samo treba malo više da se bori u Hagu...dobar je on advokat i najmladji doktor nauka u Jugoslaviji nek upotrebi tamo više svoju inteligenciju da bi izašao.

On je tih 7 godina odležao onda
 
On je tih 7 godina odležao onda

Na to sam i mislio, ali on odužuje sudjenje i deluje mi kao da mu odgovara da je tamo, ne znam zašto? Februara meseca 2003. godine kad je Vojislav Šešelj otišao u Hag - ja sam tad mislio da će mu za mesec dana dati presudu i da će odležati nešto kratko i da će se vratiti u Srbiju ubrzo. Znao sam oduvek da je Šešelj jako pametan i da se razlikuje od Slobe i zbog toga sam mislio da će se vratiti posle nekoliko meseci posle februara 2003. godine. U tom sam verovao ali tamo se izgleda dogadja nešto drugo u Hagu.
 
Na to sam i mislio, ali on odužuje sudjenje i deluje mi kao da mu odgovara da je tamo, ne znam zašto? Februara meseca 2003. godine kad je Vojislav Šešelj otišao u Hag - ja sam tad mislio da će mu za mesec dana dati presudu i da će odležati nešto kratko i da će se vratiti u Srbiju ubrzo. Znao sam oduvek da je Šešelj jako pametan i da se razlikuje od Slobe i zbog toga sam mislio da će se vratiti posle nekoliko meseci posle februara 2003. godine. U tom sam verovao ali tamo se izgleda dogadja nešto drugo u Hagu.

Ја мислим да ће добити пресуду у Јуну, неких 7 година, он би онда требао да се врати у Србију.
Стоји да је један од најпаметнијих политичара које је Србија икад имала...
 
Za sve one koji mrze Seselja citiracu jednu njegovu poznatu izjavu:
--Svi vi mozete da mi popushite kuhrac :mrgreen:

Mislis kuvac.:hahaha:
Ja se nadam da ce presuda biti ovakva
vesanje-vr.jpg
 
Verovatno 3 god,

da su mu sudili ovi nasi zuti pravnici dobio bi najverovatnije 240 god.

Е, па није он учествовао у здруженом злочиначком делу са предумишљајем
у циљу подривања институција система, уставног поретка и успоравања нашег стреловитог пута
у светлу ЕУРОпску будућност, са смртним исходом ....

Ал сам га срочио, свака ми дала ....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
On je tih 7 godina odležao onda

To ne ide tako...........Na sledecoj statusnoj konferenciji, sudsko vece ce se izjasniti dali odbacuje optuzbe, i koje odbacuje a koje ne.......
TEK tada ce se Seselj izjasniti, da li ce izvoditi dokaze odbrane ili ne.......
Sasvim je nemoguce znaci, da uskoro dodje do bilo kakve presude izuzev oslobadjajuce.
Jer ukoliko ijedna optuzba ostane Seselj ce svakako izvoditi dokaze odbrane i tu nema kraja sudjenja narednih godinu dve......

Medjutim, ono sto je ovde zanimljivo je nesto drugo.......
Obzirom na to da ovde sigurno niko nema nikakve iluzije o tome kakav je Hag sud, i cemu sluzi, po meni je veoma moguce da JOS jednom posluzi demokratama.
Kako je Seseljevu optuznicu napisao Djindjic, sa recima da ga vode iz Srbije, tako ce sada Tadic da upre sve svoje moci ne bi li ga vratio u Srbiju i time oslabio poziciju naprednjaka.
AKO se to ne desi(te se Seselj ne vrati uskoro), sasvim je jasno da Zapad pusta niz vodu demokrate, i da je nasao novog favorita na politickoj sceni Srbije.
 
Šovinista, ratni huškač. Šta ćeš više? I ovo je za doživotnu.

Po cemu je on sovinista?
Ja nikada nisam cuo za njega da je rekao bilo sta ruzno o drugom narodu.
Naravno govorio je o pojedincima iz drugog naroda, o tendencijama, ali nikad o celom narodu.
A nebrojeno je puta govorio o srpskom narodu, te se za njega moze reci da je nacionalista......Na sta je i on sam ponosan.

A posebna je laz da je ratni huskac, i to moze da izgovori samo neko sa bas toliko mozga kao ti...Znaci veoma veoma malo......
 

Back
Top