Međunarodni sud u Hagu traži nalog za hapšenje Netanjahua i lidera Hamasa zbog ratnih zločina

"Bibi predstavlja opasnost po postojanje Izraela", uzvikivali su demonstranti.

Glas razuma za spas Izraelske budućnosti, možda prekasno.

Screenshot_2024-05-20-20-24-53-829_com.android.chrome-edit.jpg

...

Mozda i najbolja odluka...posto su i jedni i drugi Mosadovci...

Međunarodni sud u Hagu traži nalog za hapšenje Netanjahua i lidera Hamasa zbog ratnih zločina​

Одлична вест...

И једне и друге на доживотну и мирна Бачка

😟

Možeš li molim te ovakve stvari stavljati u spojler?
Ja sam na ženama dobijao banove za deset puta benignije slike.
Шта ћеш на женама црни сине, волиш феминисткиње да бришу патос с тобом?

Добро, бар си лечио успешно фрустрације, туђе својима :hahaha:

Одлична вест...

И једне и друге на доживотну и мирна Бачка
Ја се не бих сложио да политички суд пише и њихову историју као што су радили са нашом.
Натанјаху како сеје тако ће и жети. То је камен спотицања потребан Јеврејима на путу ка катарзи
и прихватању хришћанства. Иако су тежили повратку у Палестину други су одлучивали на који начин
ће то бити урађено а политички суд би прикрио те везе и сломио кола на последњим актерима.

Ја се не бих сложио да политички суд пише и њихову историју као што су радили са нашом.
Натанјаху како сеје тако ће и жети. То је камен спотицања потребан Јеврејима на путу ка катарзи
и прихватању хришћанства. Иако су тежили повратку у Палестину други су одлучивали на који начин
ће то бити урађено а политички суд би прикрио те везе и сломио кола на последњим актерима.
Њима се кола ломе упркос жељи да од Израела направе нову Америку...

То не може са тако неквалитетним људима, у тако неквалитетном окружењу, државнички варваризам им је много изражен, поготову код јеша који 2000 година немају никакву државу нити одговорност у међународној политици...

Чим је Кисинџер црко, види се да нема ко да лаже квалитетно обе стране да прихвате ''нови светски поредак''...

Мораће опет са вакцинама, изнутра да секташе, јер ово међудржавно секташење ратом им не иде по плану...

Шта ћеш на женама црни сине, волиш феминисткиње да бришу патос с тобом?

Добро, бар си лечио успешно фрустрације, туђе својима :hahaha:
Ma nije to, već sam na slikama zgodnih muškaraca ostavio nekoliko specijalnih sličica.

Њима се кола ломе упркос жељи да од Израела направе нову Америку...

То не може са тако неквалитетним људима, у тако неквалитетном окружењу, државнички варваризам им је много изражен, поготову код јеша који 2000 година немају никакву државу нити одговорност у међународној политици...

Чим је Кисинџер црко, види се да нема ко да лаже квалитетно обе стране да прихвате ''нови светски поредак''...

Мораће опет са вакцинама, изнутра да секташе, јер ово међудржавно секташење ратом им не иде по плану...
За разлику од теоретичара завера ја мислим да им се све отргло контроли и зато им је потребан нови светски рат.

За разлику од теоретичара завера ја мислим да им се све отргло контроли и зато им је потребан нови светски рат.
Не може светски рат по поруџбини, кад немаш довољан број будала, ту су се преварили...

Без Кинеза нема ТСР а то су ти највеће, од Маоа истраумиране зентаре, које постоји на истоку...

Дакле, тек треба да изграде и об огате Кину, па кад побесне и полуде од пара ко Американци и слични, онда правиш чарке...

Не може светски рат по поруџбини, кад немаш довољан број будала, ту су се преварили...

Без Кинеза нема ТСР а то су ти највеће, од Маоа истраумиране зентаре, које постоји на истоку...

Дакле, тек треба да изграде и об огате Кину, па кад побесне и полуде од пара ко Американци и слични, онда правиш чарке...
Ово си у праву. Лако је било покренути ПСР кад су сви једва чекали да почне.
Сећам се архивских снимака у којима се види одушевљеност европског плебса одласком у рат.
Тотални надреализам, насмејани младићи у чопорима возовима путују у смрт.

Ово си у праву. Лако је било покренути ПСР кад су сви једва чекали да почне.
Сећам се архивских снимака у којима се види одушевљеност европског плебса одласком у рат.
Тотални надреализам, насмејани младићи у чопорима возовима путују у смрт.
Зато сад силе наративе, тражећи неки мотивишући за рат ал џаба... превише су народи данас декадентни за било шта...

Али видећемо, можда покушају и лепим терањем у смрт и у тор, то још нисмо видели...

Кад силиш нешто превише, имаш исти контра ефекат и сад не знају како ће даље...

Једино магијом јавно да почну да опчињавају, не видим другу шансу за самоубијање гледалаца...

Зато сад силе наративе, тражећи неки мотивишући за рат ал џаба... превише су народи данас декадентни за било шта...

Али видећемо, можда покушају и лепим терањем у смрт и у тор, то још нисмо видели...

Кад силиш нешто превише, имаш исти контра ефекат и сад не знају како ће даље...

Једино магијом јавно да почну да опчињавају, не видим другу шансу за самоубијање гледалаца...
Може се наслутити на примеру Украјине. И у праву си, почело је са магијом, наци бакљаде, параде,
мантре 'ко не скаче тај је москаљ', смрт москаљима, жртвовањима у Одеси, разапињањем на крст труднице и мужа јој
а сада већ морају силом да их трпају у ровове.

Back