Međunarodni sud u Hagu traži nalog za hapšenje Netanjahua i lidera Hamasa zbog ratnih zločina

Може се наслутити на примеру Украјине. И у праву си, почело је са магијом, наци бакљаде, параде,
мантре 'ко не скаче тај је москаљ', смрт москаљима, жртвовањима у Одеси, разапињањем на крст труднице и мужа јој
а сада већ морају силом да их трпају у ровове.
Зато и не гасе то упувало Укро жариште, иако је мртва трка већ годину дана...

Одатле се надају преливању, на југ и исток, јер на запад нема шансе због армије пензоса...

Све је у Пајковим плановима, по њима раде, али не знају шта ће са интернетом и декадентима, јер блејаче мрзи да живе, а камо ли да ратују... Незгодна времена и за сатанисте, нису ни оно што су некад били...

Зато и не гасе то упувало Укро жариште, иако је мртва трка већ годину дана...

Одатле се надају преливању, на југ и исток, јер на запад нема шансе због армије пензоса...

Све је у Пајковим плановима, по њима раде, али не знају шта ће са интернетом и декадентима, јер блејаче мрзи да живе, а камо ли да ратују... Незгодна времена и за сатанисте, нису ни оно што су некад били...

Ima više tih sudova sa sedištem u Hagu i ne treba ih brkati.

Onaj specijalno osnovan samo za bivšu Jugoslaviju je bio ad hoc sud i zvao se Međunarodni krivični tribunal za bivšu Jugoslaviju (eng. International Criminal Tribunal for the former Yugoslavia, ICTY) ili skraćeno Haški Tribunal. Neki kažu samo Hag. Ja ga zovem Haška Lakrdija.

Ovo je nekakav drugi sud.

Will-Benjamin-Netanyahu-end-behind-bars-_.jpg

+

HamasRobijashiSelfi.jpg

:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

Судба Путтлер га чека...

Можда заједно робијају у истој ћелији...:lol:
pa jel imas mozak, sta je cilj?
da njima dvojici pukne film i da biju nuklearnim koga dokace

pazi bajdena koju rec je upotrebio

Predsednik SAD Džozef Bajden označio je danas preteranom
a nije rekao kao bibi apsurdnom ili laznom

znaci, moramo da imamo oko za ove nijanse
sad sta je uradjeno, uradjeno je, momenat je sekspirovski

1716247192993.png

:D

Poslednja izmena:
pa jel imas mozak, sta je cilj?
da njima dvojici pukne film i da biju nuklearnim koga dokace

pazi bajdena koju rec je upotrebio
Нек се бију нуклеаркама ако су луди толико, изгинуће од своје радијације...

Зато морају у творза и једни и други дилери дроге и оружија са Мидл Иста, јер светска економија због њих прелази у војну која може у сиромаштво све да нас улови...

Да не би ми сви осиромашили њих у творза, Палестинце у Египат, а Хасиде у Украјну...

Нормалним јеврејима Велики Израел на рачун свих Арапа и сви да будете мирни, да вас дебилни Амери не би све у комплету изгеноцидисали, пошто дуго нису правили геноцид, ево већ пар година...

Зато морају у творза
to ti kada budes upravljao svetom, a do tada, rece ti i ovaj kao i ja - idi bre na teorije zavera, ili na religiju, nije politika za tebe

znaci mi se borimo protiv ICC, a sada se malo salimo sa ovima, ali svakako da ne podrzavamo ICC, pa znamo kako sude, pod pritiskom ucenom itd

to ti kada budes upravljao svetom, a do tada, rece ti i ovaj kao i ja - idi bre na teorije zavera, ili na religiju, nije politika za tebe
Причамо...

Политика је теорија могућег...

Биби мора у затвор, да би обични Јевреји преузели власт тамо...

Они лепо нек направе Велики Израел са својим дилерчићима Арапима тамо ако желе, ал без геноцида и дрмања светске економије...

Причамо...

Политика је теорија могућег...

Биби мора у затвор, да би обични Јевреји преузели власт тамо...

Они лепо нек направе Велики Израел са својим дилерчићима Арапима тамо ако желе, ал без геноцида и дрмања светске економије...
ma nije politika - moguceg, nego realnog

moguce je domen teorija zavera ili religija, pa zato ti rekoh da ti je tamo mesto, a ovde moras da budes realan

nece niko u zatvor, nego cemo da napinjemo, malo ICC, malo bibija, zanima nas ko ce pre da pukne/prsne, eto tako se to radi, povyci-potegni, ili tihijevo roke-koke

eto, mi ameri znamo sta bi mi odgovorili haskom tribunalu, ali eto zanima nas sta bi bibi, i culi smo

ma nije politika - moguceg, nego realnog

moguce je domen teorija zavera ili religija, pa zato ti rekoh da ti je tamo mesto, a ovde moras da budes realan

nece niko u zatvor, nego cemo da napinjemo, malo ICC, malo bibija, zanima nas ko ce pre da pukne/prsne, eto tako se to radi, povyci-potegni, ili tihijevo roke-koke

eto, mi ameri znamo sta bi mi odgovorili haskom tribunalu, ali eto zanima nas sta bi bibi, i culi smo
Хамас комплетно истребити (хиљаде робијаша), јер праве проблем Арапима... Биби у творза због разваљивања Израела дилом са Путтлером, да нормални јевреји направе Своју државу без Хасида...

То ти је најбоље за све, сви срећни, сем можда Хамаса и Хасида, ал мањина су па је ок... Раселити их из Великог Израела и суперишка, сви срећни...

Back