Šešelj promovisao knjigu o Nebojši Vukanoviću

Шешељеве књиге вреде мање од папира на коме су штампане.

То нису никакве "књиге", већ он сабира политичке говоре по страначким трибинама на одређену тему, одштампа, укоричи и он то зове књига.

Никада он ништа корисно и ауторско није написао. Ни књигу Идеологија српског национализма није његова, већ је само мало нашминка ои дорадио туђа писанија.

Не знам зашто уопште и даље издаје ове своје "књиге". Раније су му залуђени чланови странке куповали ове дебеле "књиге" да им стоји на полици у дневној соби уместо флаше лошег вискија. Данас, када га је одавно појело време, нико више не даје паре на ове баљезгарије које он претаче у "књигу".
 
A naporan je ...

1699004285-seselj_palata_pravde_19052023_0012-ya-staj.jpg

images

images
Za nikolica, vucica i blera se slazem - dokazana gamad ko i seselj, ali zbog onoga sto je napisao za R. Ljajica se u iole normalnim drustvima ide na sud zbog klevete i vredjanja casti, pa onda u corku .
 
Poslednja izmena:
Шешељеве књиге вреде мање од папира на коме су штампане.

То нису никакве "књиге", већ он сабира политичке говоре по страначким трибинама на одређену тему, одштампа, укоричи и он то зове књига.

Никада он ништа корисно и ауторско није написао. Ни књигу Идеологија српског национализма није његова, већ је само мало нашминка ои дорадио туђа писанија.

Не знам зашто уопште и даље издаје ове своје "књиге". Раније су му залуђени чланови странке куповали ове дебеле "књиге" да им стоји на полици у дневној соби уместо флаше лошег вискија. Данас, када га је одавно појело време, нико више не даје паре на ове баљезгарије које он претаче у "књигу".
Samo su naslovi bombasticni (sa ciljem da privuku paznju drugih), a ostatak su dosadni sudski i slicni transkripti i slicne nebuloze koje nikoga ne zanimaju.
 
Раније су му залуђени чланови странке куповали ове дебеле "књиге" да им стоји на полици у дневној соби уместо флаше лошег вискија.
То је било у време Анте Марковића и тај виски што се куповао за 16 до 20 ДЕМ/1л у дјути-фри шоповима што их је било по целом граду је био добар :kafa:
 

1715778699294.png

VUKANOVIĆ GLEDA I NE VJERUJE: Ukoliko Dodik kojim slučajem bude osuđen ili spriječen da obavlja funkciju predsjednika, zamijenit će ga…


- Pitam građane dokle će više da trpe ovakvo ponižavanje. Šta treba više da se desi, naglasio je Vukanović.


ezy_watermark-11-10-2023-01-19-09-9920pm.jpg



Prije 7h

Nenadu Stevandiću je danas bio baš težak dan, a najveći udarac zadao mu je koalicioni partneri i drugar Nenad Nešić, koji ga je javno isprozivao i izvrijeđao jer je neprincipjelan i guta Šmitove žabe, poručio je zastupnik u NSRS-u Nebojša Vukanović.

-Nešić je skinuo rukavice i bez imalo uvijanja udario žestoko po Stevandiću, a imajući u vidu bliskost sa Dodikom vjerujem da ništa nije slučajno i da je to uradio uz saglasnost glavnog Šefa, koji je poslao poruku nevjernom Stevandiću.

Ukoliko Dodik kojim slučajem bude osuđen ili spriječen da obavlja funkciju predsjednika, uklonjen na način kako je Dodik ranije počistio Nikolu Poplašena sprovodeći odluke Carlosa Vestendorpa, bivšeg visokog predstavnika u BiH, Stevandić bi ga, po Ustavu, zamijenio na mjestu predsjednika, kao predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske.

Mnogi smatraju da je Stevandić namjerno „ložio“ Dodika i većinu da usvajaju Izborni zakon Republike Srpske i druge odluke, kako bi Dodika gurao dodatno u vatru, jer mora potpisati Zakone od kojih su kukavice ipak odustale posle samo mjesec dana, pa je Dodik sabrao 2 i 2, shvatio šta smjera nevjerni Stevandić pa je odlučio da mu pošalje poruku a Nešić je samo glasonoša.

Sutra će vjerujem biti zanimljiv Kolegijum uoči redovne sjednice Narodne skupštine Republike Srpske, od 14 časova, a na konferenciji za novinare nakon sjednice javnosti će biti saopšteno više detalja sa sastanka, poručio je Vukanović.

Podsjetimo, Kolegij Narodne skupštine RS odlučio je da će redovna sjednica NSRS biti održana 22. juna, s početkom u 10 sati.

Na prijedlogu dnevnog reda, između ostalog, je Prijedlog deklaracije o protivljenju otvaranju rudnika litijuma, bora, natrijuma, stroncijuma, kalijuma i prateće asocijacije elemenata na teritoriji opštine Lopare, a riječ je o građanskoj inicijativi.

Za sjednicu Narodne skupštine RS predložen je i Prijedlog zakona o posebnom registru i javnosti rada neprofitnih organizacija, a čije donošenje je izazvalo mnoštvo reakcija nevladinog sektora.

Na prijedlog predsjednika NSRS Nenada Stevandića u parlamentarnu proceduru je upućen Nacrt zakona o izmjenama i dopunama Zakona o mjerama bezbjednosti u poslovanju gotovim novcem i drugim vrijednostima.

- Riječ je o tome da obezbijedimo mobilne timove banaka u onim opštinama i selima u kojima nema bankomata i šaltera kako bi građani mogli u svom mjestu da podignu novac i da obave neke druge usluge, kazao je Stevandić.
Na novinarsko pitanje po kojem zakonu će Ujedinjena srpska, čiji je on predsjednik, izaći na lokalne izbore, Stevandić je rekao da je on spreman “progutati žabu, pa čak i krokodila”.

- Nismo mi naivni pa da prepustimo opštine i gradove tek tako nekome. Osim toga, problem je i Brčko distrikt u kojem ćemo se morati kadidovati po Izbornom zakonu BiH, naveo je Stevandić.

On je kazao da u RS-u još nije stupio na snagu Izborni zakon koji je nedavno usvojen u NSRS.

- Na nivou koalicije treba da odlučimo o tome za koji dan, odnosno kako ćemo izaći na izbore - dodao je Stevandić.

Nebojša Vukanović, šef Poslaničkog kluba Lista za pravdu i red, ocijenio je da “Stevandić ponižava NSRS jer odluke koje se donose na posebnim sjednicama nemaju nikakvog efekta osim populističkog”.

- Pitam građane dokle će više da trpe ovakvo ponižavanje. Šta treba više da se desi, naglasio je Vukanović.

On je dodao kako bi u “normalnim zemljama vlade do sada podnijele ostavke zbog afere sa počasnim ambasadorom BiH u Panami”.

Za sjednicu NSRS, koja je najavljena za 22. juni, predloženi su i zakoni - po hitnom postupku – Prijedlog zakona o izmjeni i dopuni Zakona o porezu na dobit, Prijedlog zakona o izmjeni i dopuni Zakona o platama i naknadama sudija i javnih tužilaca u Republici Srpskoj, Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o platama zaposlenih u institucijama pravosuđa Republike Srpske, Prijedlog zakona o izmjeni i dopunama Zakona o javnim tužilaštvima Republike Srpske, te Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o policiji i unutrašnjim poslovima.
 
Никада он ништа корисно и ауторско није написао. Ни књигу Идеологија српског национализма није његова, већ је само мало нашминка ои дорадио туђа писанија.

Jedino sto se uslovno moze podvesti pod autorsko naucno delo je ovo
https://www.srpskaradikalnastranka....of-dr-vojislava-seselja/politicki-sistem.html
i to ako se zanemari da je u pitanju zapravo autorizovana skripta predavanja koje je drzao na tom predmetu za kratko vreme dok je bio profesor na Pravnom fakultetu.
Pored toga, ako se ne racunaju radovi iz perioda socijalizma, ima jos 2-3 poduza teksta pisana naucnom metodom, gde je sredinom 90ih pisao o otvorenim pitanjima ustavnog sistema u tadasnjoj SRJ, pitanjima modela privatizacije i tadasnjeg drzavnog saveza Rusije i Belorusije.
I to je bilo sve originalno napisano od velikog pravnika i naucnika. Ostalo su prepricavanja tudjih knjiga i radova, stenogrami sa raznih tv emisija i sastanaka drzavnih organa, te intervjui i novinski clanci o sebi, stranci i drugima.
 
Poslednja izmena:
Јел се сећате колико је Шешељ подржавао Садама Хусеина?
"Ајмо Садаме,браво Садаме",
онда је по његовим речима ОН лично посетио Ирак мада ту нема ништа документовано,
елем,кад је амер почео да их бомбардује онда је навијао за Амере :lol:
 
Јел се сећате колико је Шешељ подржавао Садама Хусеина?
"Ајмо Садаме,браво Садаме",
онда је по његовим речима ОН лично посетио Ирак мада ту нема ништа документовано,
елем,кад је амер почео да их бомбардује онда је навијао за Амере :lol:
Zašto živuljjke kao ti koje nemaju šta da pišu ipak pišu na forumu ?
 
1716110581902.png




VUKANOVIĆ ZA „SB“: „U Beogradu sam kupio knjigu koju je Šešelj napisao o meni, nije ni jeftina; Dodika pozivam da bude muško...“

(...) i da bojkotuje izbore kao što je i najavio.

1716110773931.png


18. Maj 2024

Zastupnik u NSRS-u i lider liste "Za pravdu i red" Nebojša Vukanović rekao je jučer da će opozicija bojkotovati sastanak na koji ih je pozvala vladajuća koalicija u RS-u, a na kojem bi se trebali odrediti o lokalnim izborima koji su zakazani za 6. oktobar.

Prekjučer, pak, predsjednik RS-a i SNSD-a Milorad Dodik izjavio je da ta vladajuća stranka u RS-u predlaže koalicijskim partnerima da ne sudjeluju na Lokalnim izborima po Izbornom zakonu BiH.

Vukanović je izjavio i ovo: „Ne pada mi na pamet, ni meni, a vjerujem ni ostatku opozicije. Nismo imali sastanak ali vjerujem da će i ostatak opozicije ostati pri principijelnom stavu. Vjerujte mi ja bih prije skočio u jamu, i prije bih se uhvatio za živu struju na dalekovodu. To bih lakše preživio nego da sa Dodikom napravim neki dil.”

Nazvali smo ga jučer da pitamo, misli li da će Dodik izaći na izbore. „Ma ne da mislim, nego znam da će Dodik izaći na izbore. Samo traži drugu varijantu. Ali ja ga pozivam da bude muško i principijelan, da riječi pretvori u djela i bojkotuje izbore. Poslaću ja njemu do ponedjeljka novu poruku“, rekao je Nebojša Vukanović za „Slobodnu Bosnu“..


Vukan je Miletu noćna mora. To odavno znamo. Bez obzira što nama izgleda kao da ovog drugog nije briga šta mu poručuje političar iz Trebinja. „Uzurpator i njegovi satrapi ne prestaju da se valjaju u sopstvenom blatu, koje su sami napravili i sebe doveli u bezizlaznu situaciju jer izlazak na lokalne izbore i legitimizacija Christiana Schmidta i njegovih odluka, je jedan od najtežih poraza i kapitulacija, u moru posrtanja. Navukli smo ih u zamku i politički uništili, a to priznaje i sam Uzurpator koji je za Srnu izjavio da je skrenuo sa puta“, govorio je Vukanović neki dan:

„Posebno je sramno što pravi neprimjerene paralele sa Srbima na Kosovu, jer ih je on, između ostalih, gurao u provaliju, podržao Briselski sporazum i izlazak na izbore po Izbornom zakonu Prištine a sada ih vrijeđa, jer se ne može porediti položaj Srba u Zvečanu i Mitrovici sa onim i Banjaluci i Trebinju, ali ako ovako nastavi da vodi samoubilačku politiku i urušava Republiku Srpski i njene institucije, bojim se da ćemo doživjeti tešku sudbinu i položaj Srba na Kosovu. Nije problem što on tumara, posrće i pada, već što narod žrtvuje, što sa njim posrće i što ga gura u provaliju, a sve zbog ličnih interesa i privilegija familije i oligarhije, koja je spremna žrtvovati i narod i RS.“

SITNA SLOVA, KOŽNI UVEZ

Jučer smo objavili da je predsjednik NSRS-a Nenad Stevandić pozvao sve stranke u parlamentu RS-a, kao i sve stranke u lokalnim zajednicama, na konsultacije u vezi s održavanjem lokalnih izbora. On je bio, neugodno iznenađen što su predstavnici SDS-a, PDP-a, NF-a i Stranke za pravdu i red, samo nekoliko minuta nakon što je saopćena ova namjera za održavanjem konsultacija, „a da nisu ni vidjeli poziv i dnevni red, pokrenuli nevjerovatnu, uvredljivu kampanju“ prema njemu. "Ovo je krunski dokaz da su cijelo vrijeme radili s Christianom Schmidtom i nekim ambasadama na stvaranju zakona koji je nametnuo Christian Schmidt. Njihova reakcija više je iskaz lojalnosti stranom faktoru nego racionalnog razmišljanja."

Kada smo razgovarali s Vukanovićem on do tada nije ni čuo ovu Stevandićevu izjavu. Pa je komentarisao za „SB“:

"Tako je. Svi smo mi izdajnici. I za Šešelja. Kupio sam knjigu koju je napisao o meni, da vidite kako lijepo piše, sve sitna slova, hahaha... Knjiga ima hiljadu strana, možete misliti kako se služba aktivirala. Kožni uvez, ne bi takva bila da je napisao knjigu o Putinu. Išao sam u Beograd da je kupim, Zove su 'Praznoglavi uškopljeni jarac Nebojša Vukanović'. Zamislite, hiljadu strana, analiza mojih nastupa, tekstova...“

viber_image_2024-05-17_13-32-45-564.jpg



Koliko košta knjiga, pitamo ga: „Dvadeset eura, nije ni jeftino.“

1716110752065.png


Ratni zločinac Vojislav Šešelj napisao je, dakle, hiljadu strana o Nebojši Vukanoviću? Previše je i pročitati ovaj podatak.
 
  • Haha
Reactions: PA8
Шешељ је отелотворење српске политике и њеног успеха.
где је он био српства више нема. и србима је смркло.

поред крајине врло добро знамо да се потрудио на северу србије, да се деси као малтретирање хрвата или ти као протеривање. у срему је слао своје хорде, имамо и лсучај јединог одузимања стана хрватима у србији- породица барбалић како би се макар мало ставио тас на ваги туђману у погрому над србима , и одузимању 40 000 станарских права на 1991 и 1992 у становима широм хрватске искључиво србима су одузета станарска права...
 
Pogledajte prilog 1550144



VUKANOVIĆ ZA „SB“: „U Beogradu sam kupio knjigu koju je Šešelj napisao o meni, nije ni jeftina; Dodika pozivam da bude muško...“

(...) i da bojkotuje izbore kao što je i najavio.

Pogledajte prilog 1550146


18. Maj 2024

Zastupnik u NSRS-u i lider liste "Za pravdu i red" Nebojša Vukanović rekao je jučer da će opozicija bojkotovati sastanak na koji ih je pozvala vladajuća koalicija u RS-u, a na kojem bi se trebali odrediti o lokalnim izborima koji su zakazani za 6. oktobar.

Prekjučer, pak, predsjednik RS-a i SNSD-a Milorad Dodik izjavio je da ta vladajuća stranka u RS-u predlaže koalicijskim partnerima da ne sudjeluju na Lokalnim izborima po Izbornom zakonu BiH.

Vukanović je izjavio i ovo: „Ne pada mi na pamet, ni meni, a vjerujem ni ostatku opozicije. Nismo imali sastanak ali vjerujem da će i ostatak opozicije ostati pri principijelnom stavu. Vjerujte mi ja bih prije skočio u jamu, i prije bih se uhvatio za živu struju na dalekovodu. To bih lakše preživio nego da sa Dodikom napravim neki dil.”

Nazvali smo ga jučer da pitamo, misli li da će Dodik izaći na izbore. „Ma ne da mislim, nego znam da će Dodik izaći na izbore. Samo traži drugu varijantu. Ali ja ga pozivam da bude muško i principijelan, da riječi pretvori u djela i bojkotuje izbore. Poslaću ja njemu do ponedjeljka novu poruku“, rekao je Nebojša Vukanović za „Slobodnu Bosnu“..


Vukan je Miletu noćna mora. To odavno znamo. Bez obzira što nama izgleda kao da ovog drugog nije briga šta mu poručuje političar iz Trebinja. „Uzurpator i njegovi satrapi ne prestaju da se valjaju u sopstvenom blatu, koje su sami napravili i sebe doveli u bezizlaznu situaciju jer izlazak na lokalne izbore i legitimizacija Christiana Schmidta i njegovih odluka, je jedan od najtežih poraza i kapitulacija, u moru posrtanja. Navukli smo ih u zamku i politički uništili, a to priznaje i sam Uzurpator koji je za Srnu izjavio da je skrenuo sa puta“, govorio je Vukanović neki dan:

„Posebno je sramno što pravi neprimjerene paralele sa Srbima na Kosovu, jer ih je on, između ostalih, gurao u provaliju, podržao Briselski sporazum i izlazak na izbore po Izbornom zakonu Prištine a sada ih vrijeđa, jer se ne može porediti položaj Srba u Zvečanu i Mitrovici sa onim i Banjaluci i Trebinju, ali ako ovako nastavi da vodi samoubilačku politiku i urušava Republiku Srpski i njene institucije, bojim se da ćemo doživjeti tešku sudbinu i položaj Srba na Kosovu. Nije problem što on tumara, posrće i pada, već što narod žrtvuje, što sa njim posrće i što ga gura u provaliju, a sve zbog ličnih interesa i privilegija familije i oligarhije, koja je spremna žrtvovati i narod i RS.“

SITNA SLOVA, KOŽNI UVEZ

Jučer smo objavili da je predsjednik NSRS-a Nenad Stevandić pozvao sve stranke u parlamentu RS-a, kao i sve stranke u lokalnim zajednicama, na konsultacije u vezi s održavanjem lokalnih izbora. On je bio, neugodno iznenađen što su predstavnici SDS-a, PDP-a, NF-a i Stranke za pravdu i red, samo nekoliko minuta nakon što je saopćena ova namjera za održavanjem konsultacija, „a da nisu ni vidjeli poziv i dnevni red, pokrenuli nevjerovatnu, uvredljivu kampanju“ prema njemu. "Ovo je krunski dokaz da su cijelo vrijeme radili s Christianom Schmidtom i nekim ambasadama na stvaranju zakona koji je nametnuo Christian Schmidt. Njihova reakcija više je iskaz lojalnosti stranom faktoru nego racionalnog razmišljanja."

Kada smo razgovarali s Vukanovićem on do tada nije ni čuo ovu Stevandićevu izjavu. Pa je komentarisao za „SB“:

"Tako je. Svi smo mi izdajnici. I za Šešelja. Kupio sam knjigu koju je napisao o meni, da vidite kako lijepo piše, sve sitna slova, hahaha... Knjiga ima hiljadu strana, možete misliti kako se služba aktivirala. Kožni uvez, ne bi takva bila da je napisao knjigu o Putinu. Išao sam u Beograd da je kupim, Zove su 'Praznoglavi uškopljeni jarac Nebojša Vukanović'. Zamislite, hiljadu strana, analiza mojih nastupa, tekstova...“

viber_image_2024-05-17_13-32-45-564.jpg



Koliko košta knjiga, pitamo ga: „Dvadeset eura, nije ni jeftino.“

Pogledajte prilog 1550145


Ratni zločinac Vojislav Šešelj napisao je, dakle, hiljadu strana o Nebojši Vukanoviću? Previše je i pročitati ovaj podatak.
IMG_3130.jpeg
 

Back
Top