Koliko ste pronicljivi :)

Mislim da je Vesela ...

  • Zena

    glasova: 19 50,0%
  • Mushkarac

    glasova: 19 50,0%
  • Trandza

    glasova: 0 0,0%
  • Debeli torima koji dr*a na klinke

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    38
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vesela_zena_beogradska:
Mushkarci `ebanje prepushtaju zenama .. tuzni epilog civilizacijske ekspanzije.
Ostavi se ćorava posla sa tom Masters-sisom, ženko Vesela, okreni se pravim muškarcima. MušKarčine vole da u dubinama ženskog bića, tamo gde se začinju prvobitni doživljaji i uobličavaju dominantni stavovi (u onim žarištima koje rasni seksolozi nazivaju zonom-G), otkrivaju odnos prema seksu oslobođen svake kontradikcije.

Ali, ostaje pitanjce, šta da radimo sa Masters-geacima izmučenim suprotnim glasovima, pederčinama koji jednostavno ne mogu, čak i kad bi hteli, da artikulišu svoje težnje samo u jednom smeru? Miševima koji miru rasnog, urbanog yebačkog stila pretpostavljaju nemir modernog seljacizma, prožetog duhom primitivne fantastike, Masters-geačkim veličanjem sinteze gradske jave i seljačkog sna o Veselom_muškarcu_beogradskom sa tesnom čmaruljicom i velikim sisama? :-)
 
Vesela, ovaj te bas ne obozava...

Ma on obozava samo koitus, koliko sam uspela da razaberem iz njegovih postova :)

Miševima koji miru rasnog, urbanog yebačkog stila pretpostavljaju nemir modernog seljacizma, prožetog duhom primitivne fantastike, Masters-geačkim veličanjem sinteze gradske jave i seljačkog sna o Veselom_muškarcu_beogradskom sa tesnom čmaruljicom i velikim sisama?

Mislish da fantazira o trandzama, pa ga je strah od sopstvenih bludno-bizarnih misli, i onda verbalno nasrce na svako zensko s 'mudima' :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Eto, ovo je bash pitanje za razmishljanje .. zashto neko misli da jesam zensko, a drugi neko ne misli .. gde je tu kvaka?
U heterogenosti forme, šećeru. :)
Kontradikcije se ne isključuju, one postoje uporedo i ravnopravno u svakom ovakvom pitanju (na primer, urbano i prigradsko kod Mastera, ili Frozenov stalni san o bogatstvu i isfrustrirana sirotinjska java).



P. S. Master Miš i Bora Spužić Kvaka? :-)
 
Vesela_zena_beogradska:
Ma on obozava samo koitus, koliko sam uspela da razaberem iz njegovih postova :)
Seksualni diskurs ne kaže "ili-ili" ni "Ni-ni". :)

Po Mili de Calimero, Kojotov opus skriva veliku aporiju: kojotova praksa protivreči njegovoj teoriji. Bez obzira na autorkine želje, pomenuti, kontroverzni lik posmatran u perspektivi Teorije o imanentnoj konradikciji, predstavlja celinu sa međusobno usklađenim delovima. No, tek predstoji veselim likovima da to provere, je l'? :smile:
Vesela_zena_beogradska:
Mislish da fantazira o trandzama, pa ga je strah od sopstvenih bludno-bizarnih misli, i onda verbalno nasrce na svako zensko s 'mudima' :)
Vesela si žena, plus direktna, iskusna, samosvesna... jednom rečju, neuhvatljiva i nepristupačna za master&frozen sirotane, jadnike koji kad god dođu u iskušenje da te jednoznačno protumače, osete gorak oblesak nedostižnosti. Kako pričanje teče dalje, taj oblesak deluje sve nestvarnije, sve više avetinjski, tako da se na kraju teško uopšte može govoriti o obljesku u smislu doživljaja normalnih bića.

Prizori njihove životne prljavštine koju istiskuju kroz svako svoje yebeno obraćanje, su samo znaci koji upućuju iskusnog i Veselog posmatrača ka odgonetanju neke opštije i dublje stvarnosti, u urbanom narodu poznatije kao sindrom "miševi". A za miševe se kaže: "ko je miševe yebo i qarao... to im i ostade". :-)
 
E drago mi je Kojote da sam ti postao toliko zanimljiv da chak i kvazi-psiho-analizirash moje imovinsko stanje...
Je l i drkash na te tvoje postove..impotencija yebe iz glave pa pa se manifestuje na tastaturi?
To neki PSI faktor hebo te...
Pa mogao bih i ja malo tebe dublje da analiziram...ali predpostavljam da si chovek u zrelijim godinama pa to ne bi bilo lepo i prigodno.
Juche sam josh hteo da se osvrnem na jedan post Mastera gde ti drugarski kaze da cesh u ovoj "razmeni" dobiti kitu(mada ja to o Veselini ne mislim a i da jeste zabole me)da ti u stvari pljujesh po nama dvojici jer ocesh da se ocheshesh za Veselininu sliku i snoshqu u pokushaju,a kad stvar propadne uvek je tu 4um i ekipica dokonih gusaka shto kolutaju okicama na tvoje van-najt-stend-hejter-sexi-spenki me-ja sam mnogo opasan yebach-dubioze i nebuloze jer ta i ta 4umashica nece da te yebe pa si malo isfrustriran.Ali rekoh necu,jer mislio sam okanicesh me se,poshto sam kulturno pokushavao da ti kazem da odyebesh od mene.
 
sledeci post ce kucati stojeci,jer ako se video sa ovom pojavom,ne verujem da ce moci da sedi..
jbg nanjushile se dve matore kese,muka mi je i kad pomislim kako se te ogromne kolichine odrtavele i smezurane koze prelivaju jedna preko druge....fuuuj
ali...nekako mi je i logichan epilog ovog topika,da ga veseljko spakuje ovoj kuchki.
.3gp varijanta tog dogadjaja bi bila priceless,mada cisto sumnjam da ce se bilo sta desiti,cak i ako mu ga veseljko nudi na tacni,jer je retosima poput ove matore kuchke maximalni domet...tastatura.

kuchka:
Vesela si "žena", plus direktna, iskusna, samosvesna... jednom rečju, neuhvatljiva i nepristupačna
za one koji zure na autobus??
:lol:
 
hahaha, koji retardi .. koliko cete josh nickova da registrujete, vas nekolicina, da bi punili drugu opciju svojim glasovima? Kako god, jedva vam uspeva da prebacite 50% .. tako da nema govora o onih 99% koje je neko pominjao :)

Vesela si žena, plus direktna, iskusna, samosvesna... jednom rečju, neuhvatljiva i nepristupačna za master&frozen sirotane, jadnike koji kad god dođu u iskušenje da te jednoznačno protumače, osete gorak oblesak nedostižnosti.

Kako kad .. za ove primerke odavde svakako jesam, ali to je najvise zato shto me upoznavanje preko foruma ne interesuje. Mada, pun je internet ovakvih, pa sam se i ja zaebala par puta, u svojoj pomami za kitom, a kad su se vec nudili na tanjiru, i posle sam se samo pitala a sto mi je ovo trebalo ..

gde ti drugarski kaze da cesh u ovoj "razmeni" dobiti kitu(mada ja to o Veseloj ne mislim a i da jeste zabole me)

Pa dobro, kita moze da se protumachi i figurativno :)

jbg nanjushile se dve matore kese,muka mi je i kad pomislim kako se te ogromne kolichine odrtavele i smezurane koze prelivaju jedna preko druge....fuuuj

Ne znam za Kojota, ali ja nisam ni matora ni odrtavela, a i volim mladjane momke, samo kad nisu inhibirani i frustrirani, jer im to direktno utiche na kitu :)

za one koji zure na autobus??

Koliko vidim na ovom forumu niko nigde ne zuri, pa mi je pun mailbox porukica i kako stvari stoje mogla bih da se opalim svaki dan sa drugim .. samo da hocu :) Nego, sumnjivi ste mi vi neki .. kad dobijem PP od nekog lika & nicka koji se tek registrovao, i pravo kod mene u sanduche, odmah pomislim, reko`, evo ga ovaj, onaj .. pokushavaju na mala vrata :)
 
Vesela_zena_beogradska:
hahaha, koji retardi .. koliko cete josh nickova da registrujete, vas nekolicina, da bi punili drugu opciju svojim glasovima? Kako god, jedva vam uspeva da prebacite 50% .. tako da nema govora o onih 99% koje je neko pominjao :)
znachi ti si sad zenska varijanta Pan-a...Pana,ono...pola zena,pola ovan :?



Ne znam za Kojota, ali ja nisam ni matora ni odrtavela, a i volim mladjane momke
da,da ti su "najboljim godinama" :neutral:,a u ovo za mladjane momke ne sumnjam



Koliko vidim na ovom forumu niko nigde ne zuri, pa mi je pun mailbox porukica i kako stvari stoje mogla bih da se opalim svaki dan sa drugim
blago tebi ja nisam dobio poruku minimum 6 meseci

ma daj bre,da si zensko tebe ne bi pipnuo chak ni Aca Lipsa ,silovatelj iz kraja,koji je btw na sudjenju za silovanje kao vrhunac svoje odbrane rekao,okrenuvshi se ka "ostecenoj"...."pa jesi normalna,ne bih te yebao ni za brdo karamela"
:lol:
............
Vesela_zena_beogradska:
Ma kakav self promote :)
ma gde,ma kakvi,ma da li smo normalni...veseljak da se promovishe...nemoguce
i opet nemam tachan odgovor jer su lazirali glasanje
naravno da je lazirano kad ti ne odgovara,trebala si da postavis opciju da se vidi ko je sve i kako glasao,ali ovako si ostavila odstupnicu za (po tebe) nepovoljan rezultat...namazano nema sta
Pa jure za mnom na svim temama i tako
idem da serem
............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top