Koliko je dobro biti zaljubljen?

To je zato smo ti i ja vise helenisti nego hriscani.
Dok se ovi pate i samokaznjavaju zarad grand nagrade, mi to lepo sve rasporedimo u jednoj celini.

Ali ni sex nije garancija da će biti sve u 1. Najčešće i posle sexa bude ništa. 😁

E, tu sad dolazi dar sa Neba 🤣

Ali si donekle u pravu. Ima ona dijalektika, kao baza i nadgradnja. Nekome je baza idealistička, emotivna, a sex nadgradnja. a nekima je sex baza, a emocije nadgradnja 🤣🤣🤣. Imam ideju o čemu se tu radi, ali da ne davim.
 
Ali ni sex nije garancija da će biti sve u 1. Najčešće i posle sexa bude ništa. 😁

E, tu sad dolazi dar sa Neba 🤣

Ali si donekle u pravu. Ima ona dijalektika, kao baza i nadgradnja. Nekome je baza idealistička, emotivna, a sex nadgradnja. a nekima je sex baza, a emocije nadgradnja 🤣🤣🤣. Imam ideju o čemu se tu radi, ali da ne davim.
Zavisi kako gledas na ljude.
Vidi ovo.
Mozes li da zavolis usvojeno dete? I zasto?
A s obzirom da mogu da nagovestim odgovor i poprilicno je eticke i delom instiktivne-empatijske prirode, zasto onda ne bi mogla da zavolis coveka, bez obzira na idealisticke kriterijume?
I sta te onda povezuje s ljudskim bicem?
Neke povezuju kriterijumi - idealisticki a onda kroz to sude o ishodu, bilo da je seks zadovoljavajuc ili emocije i td, zaborajvljajuci da je osnova idealisticka. Kod mnogih i ezotericna jer treba objasniti sav taj idealizam u nesavrsenom zivotu.
S druge strane, neki ljudi idu tokom, prepuste se i posmatraju tada i tu kako se osecaju i kako i druga strana. I ceo paket.
 
Dobro je.
Ali to je dar s kojim treba znati kako.

Nekada druge stvari oduzimaju previše vremena, pa čovek nije u tom fazonu.
Sve ima svoje vreme.
Treba znati kako s tim. Ključna reč. Retko se zaljubljujem,ali kada se to desi kao da počinjem polako da gubim sebe i to mi jako smeta. Najbolje je kada je ta zaljubljenost obostrana i na istom nivou.
 
ja mislim da je istinska sreća moć zaljubljivanja generalno, ovde koliko vidim ljudi drže tu potebu na kratkoj uzici

ono kad te vitla tajfun u svim pravcima pa ne hodaš ulicom nego lebdiš i stalno ti se brk smeje
veoma dobro osećanje za organizam, ne znam zašto bežite od tako prirodne potrebe pravdajući se nekim povredjivanjem…
dobro je naposletku i biti povredjen pod uslovom da nisi uokviren i da shvatiš kako da nastaviš da se zaljubljuješ u sve lepe stvari na ovom svetu.
a ima ih onoliko…
ako nemaš u koga zaljubi se u život.
 

Back
Top