Koliko ste pronicljivi :)

Mislim da je Vesela ...

  • Zena

    glasova: 19 50,0%
  • Mushkarac

    glasova: 19 50,0%
  • Trandza

    glasova: 0 0,0%
  • Debeli torima koji dr*a na klinke

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    38
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pazi ovako...mislim da te trenutni rezultat "tvog" glasanja stavlja u poziciju iz koje ne mozes ti da trazis od "nas" 2/3 onih koji su glasali da si feg da tebi objasnjavamo zasto i kako

Naprotiv, bash vi koji to tvrdite, treba da objasnite na osnovu chega imate takav utisak .. a ja sam vec ponudila opciju za rasvetljavanje situacije ... telefonski razgovor. Poshteno! Poshto ste svi vi, sumnjichavi, preshli preko toga, ispada da uzivate u svojoj bolesnoj zabavi :)


ti bre nama treba da objasnjavas razumes,zatoo....pricaj

Pa pricham, forumashim, al` kod vas raste nepoverenje :)
 
Nisam sumnjičav i nepoverljiv kao ona jektičava ništarija Frozen ili onaj šabančić, Mastrers, ali hoću da se telefoniramo, ti i ja, Vesela! Što je sigurno, sigurno je. :smile: Ako i ti hoćeš isto, obrati se onom malom, čupavom, brkatom crncu, on ima moj broj, daće ti ga.


P. S. Mali, čupavi, brkati crnče, daćeš joj ga? :)
 
Jesam, trenutno sam bash besposlena, kao i ti, chim si ovde :) Nema dileme ..

Pa slushaj, ovde su stranice i stranice otishle u nagadjanju kog sam ja pola, pa inicijalno i nije poteklo od mene, shto ne znachi da me ne zanima zashto takve sumnje, kao shto je i tebe zanimalo da li te voli onaj baja sa kojim si se dopisivala .. pa ti ja nisam rekla - chuj ljudi nemaju druga posla nego da se bave tvojim ljubavnim problemima ..
 
Vesela_zena_beogradska:
Jesam, jesam, ovako je vec bolje .. shta ce ti chupavi, brkati crnac kad sve smo mogli mi, sami :)
Pominjanjem nekoliko imena nije, razume se, iscrpena lista očajnih, izgubljenih i zbunjenih junaka Krstarova. I likovi poput, na primer, prigradskog očajnika, Mastera, nisu za bacanje. Seljaci su uvek na neki način u sukobu sa društvom, trpe poraze i laju na zvezde. Šta da ti pričam, verovatno i u svom RL imaš ponekog Master-čobana i Frozen očajnika, je l' da? :)


P. S. Naravno da ćemo na kraju ove napaljive večeri, poslati pomenutu fukaru na spavanje i ostati sami, šećeru :-)
 
kojote:
Pominjanjem nekoliko imena nije, razume se, iscrpena lista očajnih, izgubljenih i zbunjenih junaka Krstarova. I likovi poput, na primer, prigradskog očajnika, Mastera, nisu za bacanje. Seljaci su uvek na neki način u sukobu sa društvom, trpe poraze i laju na zvezde. Šta da ti pričam, verovatno i u svom RL imaš ponekog Master-čobana i Frozen očajnika, je l' da? :)


P. S. Naravno da ćemo na kraju ove napaljive večeri, poslati pomenutu fukaru na spavanje i ostati sami, šećeru :-)
slusaj pichko...nebitan si,ono...jos jedan sajber insekt sa chukom ko mitiser,tako da...
izjebace te veseljak umesto mene.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top