koliko puta zene mogu

yes..ti ne morash da svrshish..bitno da je ona zadovoljena..
Naravno, uvek treba zadovoljiti partnerku cak i po cenu da ti ne svrsis.:)
Medjutim, evo kako izgleda jedan high school sex. Prvo muskarac svrsi jednom, preporucujem vatanje, na koje se nastavlja pussenje i svrsavanje u usta.
Zatim je potrebno zagrejati partnerku, recimo grickajte joj nezno bradavice a ruku zavucite dole i uzivajte u njenim uzdasima...:):):)
Za to vreme se alatka digla, sve je spremno i jedan 20-o minutni sex bez prekida moze da pocne...:) Zene to najvise vole, one ce za to vreme svrsiti ko zna koliko puta a mi strpljivo cekamo jos jedno svrsavanje u usta. :):):);-):idea:
 
Naravno, uvek treba zadovoljiti partnerku cak i po cenu da ti ne svrsis.:)
Medjutim, evo kako izgleda jedan high school sex. Prvo muskarac svrsi jednom, preporucujem vatanje, na koje se nastavlja pussenje i svrsavanje u usta.
Zatim je potrebno zagrejati partnerku, recimo grickajte joj nezno bradavice a ruku zavucite dole i uzivajte u njenim uzdasima...:):):)
Za to vreme se alatka digla, sve je spremno i jedan 20-o minutni sex bez prekida moze da pocne...:) Zene to najvise vole, one ce za to vreme svrsiti ko zna koliko puta a mi strpljivo cekamo jos jedno svrsavanje u usta. :):):);-):idea:
ok majko Terezo..
pff moj chovek tuca duplo duze..nemash pojma..
yee i koja je fora s tim svrshavanjem u usta?
 
Gledaju li zene na muskarcu osim stasa ,dupeta, kose ..itd i u njegovu muskost nebi li kroz pantakone naslucivale o kakvom se komadu radi ?
Koliko ste puta najvise svrsile ?
ne gledam cak ni dupe osim ako nije ko sovjetski savez pa ne mozes da ga promasis ni na koji nacin :?
i ne gledam ni muskost kroz pantalone...mislim da nikad nisam ni pomisljala na procene kroz pantalone :lol:
Žene neće da ti odgovore na ovu temu, pa ću morati ja.
Iz pouzdanih izvora znam da žene ne gledaju veličinu komada kroz pantalone.
One se u tu svrhu onako, nehajno očešaju buljom o tvoje private parts i nepogrešivo ocene veličinu.
Znači, sve one u prevozu što se kao guraju zbog gužve pa naslanjaju na tebe, ustvari imaju skriveni motiv.
A svršavaju između 0 i 8 puta. U zavisnosti od debljine novčanika muškarca.
Jel tako žene
Tako je
Molim, molim...
tako je
a posebno volimo de se guramo pored penzionera i debelih drtina :)
 
Zavisi u kakvom sam raspolozenju.Kad sam u plodnim danima svrshavam ko luda i postajem vishe alava nego u normalnim danima.Maximum mi je bio 11 puta , ali ceo dan.Zavisi i od partnera naravno ....Taj je bio dobar, mogao je bilo kad , bilo gde , koliko god zelim ....milina jedna
 
Gledaju li zene na muskarcu osim stasa ,dupeta, kose ..itd i u njegovu muskost nebi li kroz pantakone naslucivale o kakvom se komadu radi ?
Ne samo da gledaju, nego oće i da pipnu.
Valjda znaš da je procena muškosti kroz pantakone jedan od najvažnijih testova (ako ne i najvažniji) koji savremena žena primenjuje u odnosima sa suprotnim polom.
A da, i procena dupeta.

Koliko ste puta najvise svrsile ?
Previše da bi mi neko poverovao. Ni ja više ne verujem da je bila istina.
 

Back
Top