koliko puta zene mogu

Žene neće da ti odgovore na ovu temu, pa ću morati ja.
Iz pouzdanih izvora znam da žene ne gledaju veličinu komada kroz pantalone.
One se u tu svrhu onako, nehajno očešaju buljom o tvoje private parts i nepogrešivo ocene veličinu.
Znači, sve one u prevozu što se kao guraju zbog gužve pa naslanjaju na tebe, ustvari imaju skriveni motiv.
A svršavaju između 0 i 8 puta. U zavisnosti od debljine novčanika muškarca.
Jel tako žene
Tako je
Molim, molim...

Znaci ako se dobro ocese od mene znam sta je zanima tako ti kazes!
 
e ljudovi, a koliko je po vama puno? koliko sexanja dnevno, pa da kazete 'skini mi se s qrca' doslovno :P
ne znam, ja nekako pored svoje srecice uvek osecam vibracije i uvek mi se digne na samo njegovo postojanje, ako me razumete, nema veze s dodirima, samo osetim njegov miris i feromoni prorade i ja odmah ko neka kuchka kad ima teranje..da li je to normalno :P pomagajte :P
 
e ljudovi, a koliko je po vama puno? koliko sexanja dnevno, pa da kazete 'skini mi se s qrca' doslovno :P
ne znam, ja nekako pored svoje srecice uvek osecam vibracije i uvek mi se digne na samo njegovo postojanje, ako me razumete, nema veze s dodirima, samo osetim njegov miris i feromoni prorade i ja odmah ko neka kuchka kad ima teranje..da li je to normalno :P pomagajte :P

sasvim normalno , cudno bi bilo da nije tako
 
e ljudovi, a koliko je po vama puno? koliko sexanja dnevno, pa da kazete 'skini mi se s qrca' doslovno :P
ne znam, ja nekako pored svoje srecice uvek osecam vibracije i uvek mi se digne na samo njegovo postojanje, ako me razumete, nema veze s dodirima, samo osetim njegov miris i feromoni prorade i ja odmah ko neka kuchka kad ima teranje..da li je to normalno :P pomagajte :P

Ako je pocetak veze jeste normalno ali ako je to visegodisnja veza i nije...:lol: onda je bolesno :razz:
 
ja bih radije jedan ali da traje ko svinji pola sata :D

Пре једно петнаестак година сам прочитао неге да једна наша баба у ,,Америки'' држи курсеве дугих оргазама тако да њени ученици имају оргазам дуг и до 4,5 сата (а најмање 2). То сам схватио као шаљиву вест али се и данас кајем:cry: што се онда нисам више информисао. Јесте да је курс био енормно скуп али би можда госпођа, обзиром да је била при крају свог ''трајања'', из ''патриотских'' разлога учинила ''изнимку''.
Обзиром да сам огорчени противник ''ауторских права'' данс би то знање делио бесплатно са свим заинтересованима.:D:!:
 
Žene neće da ti odgovore na ovu temu, pa ću morati ja.
Iz pouzdanih izvora znam da žene ne gledaju veličinu komada kroz pantalone.
One se u tu svrhu onako, nehajno očešaju buljom o tvoje private parts i nepogrešivo ocene veličinu.
Znači, sve one u prevozu što se kao guraju zbog gužve pa naslanjaju na tebe, ustvari imaju skriveni motiv.
A svršavaju između 0 i 8 puta. U zavisnosti od debljine novčanika muškarca.
Jel tako žene
Tako je
Molim, molim...

Да сам женско, заљубио бих се у тебе...
 
Пре једно петнаестак година сам прочитао неге да једна наша баба у ,,Америки'' држи курсеве дугих оргазама тако да њени ученици имају оргазам дуг и до 4,5 сата (а најмање 2). То сам схватио као шаљиву вест али се и данас кајем:cry: што се онда нисам више информисао. Јесте да је курс био енормно скуп али би можда госпођа, обзиром да је била при крају свог ''трајања'', из ''патриотских'' разлога учинила ''изнимку''.
Обзиром да сам огорчени противник ''ауторских права'' данс би то знање делио бесплатно са свим заинтересованима.:D:!:

:lol: bas cesto naletim na vrlo darezljive forumase 8-)...mada posel kad sam arzmislila o orgazmu od pola sata to mora da je smaarjuce....i od tog od par sekundi nekad dobijem grc u misicima ramena :roll:....zamisli kako bi se ukocila od dugog orgazma :lol:...dobila bih fobiju od sexa :roll:...
 
:lol: bas cesto naletim na vrlo darezljive forumase 8-)......i od tog od par sekundi nekad dobijem grc u misicima ramena :roll:.

:shock:1) Написао сам знање а не искуство, тако да то није била никаква понуда.:oops:То остављам млађима који постују овде. Извињавам се ако нисам био довољно јасан.
2. Свака физичка активност захтева одређену кондицију (мислиш да ми нисмо исцрпљени после пар сати ''љубави'') и ''увежбаност'' па мало више кретања у природи ће ти (свима) донети многе благодети.:!:
 

Back
Top