Koliko pažnje nam je potrebno?

Ova Paula je ko ona riba iz Sex i Grad samo što je 10 puta lepša i zgodnija

Nek naprave neku našu verziju te serije i Paula glavna uloga

Ja mogu onog Zverku@!

Која ?

623baff2d431390019813c39
 
Meni generalno ta pažnja i preuveličavanje čak smeta.
"E ovo je dan kad smo se prvi put upoznali, ovo je dan gde smo se prvi put poljubili, ovo je dan kad smo četovali cele noći..."
Ne opterećujem se time obeležavanjem nekakvih godišnjica i gluposti, već se najviše trudim da imam što bolji odnos i da uživamo zajedno
 
Meni generalno ta pažnja i preuveličavanje čak smeta.
"E ovo je dan kad smo se prvi put upoznali, ovo je dan gde smo se prvi put poljubili, ovo je dan kad smo četovali cele noći..."
Ne opterećujem se time obeležavanjem nekakvih godišnjica i gluposti, već se najviše trudim da imam što bolji odnos i da uživamo zajedno
Što znači da se ne prilagođavaš njenim potrebama? Ne u svemu, već u tome što je tebi glupost.
 
Sad, na jednoj temi na ljisu neko napisa, da l u šali ili ne, "ne sete me se za rođendan" 😊

Pa me to asociralo na pitanje koliku pažnju očekujemo od ljudi sa kojima stupamo u ljubav i sex odnose?

Koliko pažnje nam je potrebno i koja vrsta pažnje nam je bitna?
U osobu u koju si zaljubljen i želiš nešto s njom očekuješ da ti pruži pažnju il barem ono što ti treba, nije neophodno da to bude u potpunosti obostrano. Ako postoji činidba odnosno interesovanje s jedne strane i aktivno ili pasivno ignorisanje s druge strane dolazi do razočarenja.

Već ovi odnosi brat-brat,brat-sestra,dete-roditelji, čovek-društvo, to je ipak individualna stvar i zavisi od percepcije kako ko to doživljava
 
Sad, na jednoj temi na ljisu neko napisa, da l u šali ili ne, "ne sete me se za rođendan"

Koliko pažnje nam je potrebno i koja vrsta pažnje nam je bitna?
Neke "nepažnje" su mi više odraz nekulture i nevaspitanja nego emocije. I povređuju i vređaju.

Previše pažnje i tritkanja je prava gnjavaža naravno.

Verovatno dvoje koji su zajedno umeju da podese shodno svojoj vezi i količinu i vrstu pažnje.
 
Neke "nepažnje" su mi više odraz nekulture i nevaspitanja nego emocije. I povređuju i vređaju.

Previše pažnje i tritkanja je prava gnjavaža naravno.

Verovatno dvoje koji su zajedno umeju da podese shodno svojoj vezi i količinu i vrstu pažnje.
Shodno ličnostima koje su, pretpostavljam, slične po potrebama. Ili se barem prilagođavaju.

No, mene kad upoznajem nekog nekad zapuhne količina potrebe koju vidim u toj osobi i tačno znam da smo nekompatibilni.
 

Back
Top