Koliko pažnje nam je potrebno?

Пар просто проширених реченица.

..све са глаголима придевима..понеком метафором.....па и ономатопејом ( што да не )

..без хипербола..... ( бар не очигледних и прозаичних )

Што мање личних заменица једнине....мааало ...тек наговештај понеке заменице множине....

Pa ja sam stavila zajedno kao jednu frazu, da ne bude bilo koja vrsta pažnje u međuljudskim odnosima.

Ali ti si razdvojio i rekao za sebe.

Potpitanje: zaista za goli sex nikakva pažnja nije potrebna?
Naravno da je potrebna i za sex.Ako je partner arogantan necu sexsat samo zbog toga da ispunim svoj ego .I u sexu mora biti sarma inace bolje sedet na uscu i uzivat.

Ništa ne očekujem. Ako se desi, onda je to prava. Lako se izrangira ko gde pripada.
Ако немаш очекивања, онда не можеш да процениш ко је добар партнер за тебе а ко није. Будући да можеш, следи да их имаш . . . само их ниси свестан. Самим тим, не можеш да даш адекватан одговор на ову тему.

Пар просто проширених реченица.

..све са глаголима придевима..понеком метафором.....па и ономатопејом ( што да не )

..без хипербола..... ( бар не очигледних и прозаичних )

Што мање личних заменица једнине....мааало ...тек наговештај понеке заменице множине....
Jes to jezicki zavrsio?

Moja očekivanja su na ekstremno bazičnom nivou.
Ustvari, ponavljam, nemam očekivanja. Rangiram ljude u odnosu na ono što rade i pričaju a ja očekivanja nemam.

Незнам зашто ...али ово 'рангирам' ...некако ме асоцирало на сортирање.

Шта ако су теглице од тамнога стакла ....и немаетикете ..... а поклопци зарибали ?!

images

Skoro baš razmišljam šta to ženu, i koja je to psihologija nagna da trpi najgora moguća poniženja i da se samovoljno postavi u potpuno podredjen položaj dominantnom muškarcu koji žene tretira bukvalno kao otirač.
Nema tu nikakve fine pažnje, odnos je otprilike sado mazo, pa je tu negde, uživanje u ponižavanju i podredjenosti, sa obe strane.
A dosta ovakvih žena ima, koje prihvataju ovu vrstu igre.

Back