Koka ili jaje ?

a kako ga zamišljaš?

Kako igra kolo oko nas i smije nam se kako smo glupi.
Šalim se, ovaj, pa iskreno da ti kažem i ne zamišljam ga. Mnogi misle da je on neki sijedi čikica koji sjedi na nebu i gleda na nas.
Bog je svuda oko nas, i smatram da niko od nas nema kapacitet dovoljan da zamisli Boga. Možda saznamo kad umremo. Možda ne ni tad.
 
Kako igra kolo oko nas i smije nam se kako smo glupi.
Šalim se, ovaj, pa iskreno da ti kažem i ne zamišljam ga. Mnogi misle da je on neki sijedi čikica koji sjedi na nebu i gleda na nas.
Bog je svuda oko nas, i smatram da niko od nas nema kapacitet dovoljan da zamisli Boga. Možda saznamo kad umremo. Možda ne ni tad.
dobro, ali ako kontaktiraš s njim, kako to radiš...aristokrata kaže da to radi fizički - oči u oči!
kako ti to radiš?
 
A odakle ta ptica?

Pa ja sam tebe pitao kada i kako je Sin postao sin a sada dodatno pitanje, kako je Otac postao Otac...

Možda je i ta ptica nastala na isti način kao i kokoš, a ako te zanima sami početak - to je stvaranje. Šta, zar sumnjaš u evoluciju? :P
Ne postoji trenutak kada je Sin postao Sin. Sin i Otac postoje zajedno. Sin i Otac jesu.

dobro, ali ako kontaktiraš s njim, kako to radiš...aristokrata kaže da to radi fizički - oči u oči!
kako ti to radiš?

Pa eto aristokrati to ide za rukom, a ja baš i ne kontaktiram sa njim. To "s njim" mi zvuči kao dijalog, malo mi je to nevjerovatno, mada ne znam - sve je moguće :D
 
Možda je i ta ptica nastala na isti način kao i kokoš, a ako te zanima sami početak - to je stvaranje. Šta, zar sumnjaš u evoluciju? :P
Ne postoji trenutak kada je Sin postao Sin. Sin i Otac postoje zajedno. Sin i Otac jesu.
:D

Pa ko je onda skocio na to jaje te ptice?

Naravno da sumnjam. Evoluicja je najveca prevara na zemlji.

Nisi mi odgvorila ko je sin?

Da, postoji trenutak kada je Sin postso Sin a Otac Otac.
 
Pa ko je onda skocio na to jaje te ptice?

Naravno da sumnjam. Evoluicja je najveca prevara na zemlji.

Nisi mi odgvorila ko je sin?

Da, postoji trenutak kada je Sin postso Sin a Otac Otac.

Baš nije prevara...

Jesi čuo ti za stvaranje životinja i svijeta? Ono, imaš nešto o tome u Bibliji.

Je l' ti hoćeš da kažeš da je Bog nastao? ;)
 
Sta je pre nastalo koka ili jaje :think:

Salim se naravno, pitanje je sledece : da li je prvo nastao covek pa je tek onda "devica" Marija rodila Isusa ili je Isus stvorio coveka ?


p.s. dobio sam neke postove gde se tvrdi da je Isus stvorio coveka na zemlji pa sam malo zbunjen :neutral:

Zasto se pravis glup kada nisi ?

Prvo je Bog stvorio coveka , zatm su ljudi ziveli nekoliko hiljada godina do rodjenja Isusa koga je rodila Marija devica :)
 
Neki kazu da je Isus stvorio coveka, smesno..........

NE slusaj te neke jer su zavedeni laznim ucenjima svojih verskih vodja koji su Slepe vodje :mrgreen: Isus je govorio o njima :aha:

Bog je stvoritelj i samo on moze da stvara zivot - i po nekada je vracao ljude u zivot putem proroka ili kada je Isusu dao tu moc dok je bio na zemlji :)


znaci Bog je Isusu dao moc i vlast da podize iz mrtvih - Isus bez Bozije moci je nemocan
 
Poslednja izmena:
NE slusaj te neke jer su zavedeni laznim ucenjima svojih verskih vodja koji su Slepe vodje :mrgreen: Isus ih je govorio o njima :aha:

Bog je stvoritelj i samo on moze da stvara zivot - i po nekada je vracao ljude u zivot putem proroka ili kada je Isusu dao tu moc dok je bio na zemlji :)


znaci Bog je Isusu dao moc i vlast da podize iz mrtvih - Isus bez Bozije moci je nemocan

Ne brini brigu, tupimo mu o tome prethodne 4 strane...
 
NE slusaj te neke jer su zavedeni laznim ucenjima svojih verskih vodja koji su Slepe vodje :mrgreen: Isus je govorio o njima :aha:

Bog je stvoritelj i samo on moze da stvara zivot - i po nekada je vracao ljude u zivot putem proroka ili kada je Isusu dao tu moc dok je bio na zemlji :)


znaci Bog je Isusu dao moc i vlast da podize iz mrtvih - Isus bez Bozije moci je nemocan

Hvala :hvala:

Isus nije stvorio coveka samo je bio prisutan kada je Bog stvarao sve - Isus nije stvoritelj nego je to Bog :)


Sto alzes coveka???

Nisu to neki koji kazu vec to kaze Biblija.

Isus nije prisustvovao nego je stvarao licno:
Heb 1:1 Bog koji je nekada mnogo puta i različitim načinom govorio očevima preko proroka, govori i nama u posledak dana ovih preko sina,

Heb 1:2 Kog postavi naslednika svemu, kroz kog i svet stvori.



Joh 1:1 U početku beše Reč (Isus), i Reč beše u Boga, i Bog (Isus) beše Reč.
Joh 1:2 Ona beše u početku u Boga.
Joh 1:3 Sve je kroz Nju postalo, i bez Nje ništa nije postalo što je postalo.


Sve je postalo kroz Isusa on je sve stvorio, on je zapoceo bozje stvaranje.
 
Poslednja izmena:
Zasto se pravis glup kada nisi ?

Prvo je Bog stvorio coveka , zatm su ljudi ziveli nekoliko hiljada godina do rodjenja Isusa koga je rodila Marija devica :)


A SADA OBAJSNI COVEKU KAKO JE TO ISUS BIO PRISUTAN KOD STVARANJA COVEKA KADA SE PO TEBI EK RODIO KROZ MARIJU?


Hvala :hvala:

Isus nije stvorio coveka samo je bio prisutan kada je Bog stvarao sve - Isus nije stvoritelj nego je to Bog :)
 
Sto alzes coveka???

Nisu to neki koji kazu vec to kaze Biblija.

Isus nije prisustvovao nego je stvarao licno:
Heb 1:1 Bog koji je nekada mnogo puta i različitim načinom govorio očevima preko proroka, govori i nama u posledak dana ovih preko sina,

Heb 1:2 Kog postavi naslednika svemu, kroz kog i svet stvori.



Joh 1:1 U početku beše Reč (Isus), i Reč beše u Boga, i Bog (Isus) beše Reč.
Joh 1:2 Ona beše u početku u Boga.
Joh 1:3 Sve je kroz Nju postalo, i bez Nje ništa nije postalo što je postalo.


Sve je postalo kroz Isusa on je sve stvorio, on je zapoceo bozje stvaranje.

Bog je stvarao preko Isusa :aha: vi njega lazete zato je zbunjen i nista vas ne kapira :lol:

- - - - - - - - - -

A SADA OBAJSNI COVEKU KAKO JE TO ISUS BIO PRISUTAN KOD STVARANJA COVEKA KADA SE PO TEBI EK RODIO KROZ MARIJU?

Vrlo lako :)

Isus je ziveo na nebu pre nego sto je dosao na zemlju :mrgreen:

Zar nije Isus dosao sa neba ?

Isus je bio sa Bogom na nebu kada je Bog stvarao sve i coveka :hvala:
 
Poslednja izmena:
Da li vi verujete da Isus nije postojao sve dok ga Marija nije rodila ? :mrgreen:

Isus je samo prenesen iz duhovnog sveta u fizicki putem Marije i da bi mogao da se rodi kao covek :aha:

On je postojao pre toga i ziveo na nebu sa Bogom. On je Boziji prvorodjeni sin - znaci prvi je stvoren ili rodjen od svih zivih bica :)

I ko koga sada laze ?
 
Poslednja izmena:
KIako lazemo? Zar lepo kaze da je Isus stvarao. Jesi lit i slep ?

Sta kaze ovde:

Isus nije prisustvovao nego je stvarao licno:
Heb 1:1 Bog koji je nekada mnogo puta i različitim načinom govorio očevima preko proroka, govori i nama u posledak dana ovih preko sina,

Heb 1:2 Kog postavi naslednika svemu, kroz kog i svet stvori.



Joh 1:1 U početku beše Reč (Isus), i Reč beše u Boga, i Bog (Isus) beše Reč.
Joh 1:2 Ona beše u početku u Boga.
Joh 1:3 Sve je kroz Nju postalo, i bez Nje ništa nije postalo što je postalo.
 
A sta sam ja napisao gore ? hoces da odgovoris ili ne smes ?

Ko je po tebi Stvoritelj Bog ili Isus ? :ceka:

Da KROZ ISUSA je sve nastalo Ali Isus nije stvarao nego BOG - KROZ NJU - NJE ( ISUS ) :aha:

- - - - - - - - - -

Dakle Isus je bio sredstvo da se kroz njega stvara kao sto je Mojsijev stap bio sredstvo da preko njega Bog cini cuda :)
 

Back
Top