Koka ili jaje ?

cleaner,

Bog Otac, Isus , i Sveti Duh su sveto trojstvo.

Oni postoje oduvek.... od vecnosti.. I mnogo pre je nasa planeta stvorena.

Kada su Adam i Eva sagresili, Sveto Trojstvo se dogovorilo da Isus dodje na Zemlju,
i da svoj zivot da bi iskupio grehe ljudi sa planete Zemlje.

To je bio jedini nacin, da verni ljudi koji priznaju pravog Boga,
u buducnosti mogu da postanu bezgresna bica i zive u Raju.. kao sto je prvobitno i bila zamisao :aha:
 
Prastara filozofska i naučna misterija „šta je starije - kokoška ili jaje?“ konačno je rešena! Tim naučnika sa Univerziteta Šefild i Vorvik je na osnovu proteina OC-17 koji se može naći samo u jajnicima kokošaka, utvrdio da jaje nije moglo nastati a da prethodno nije „prošlo“ kroz kokošku. Dakle, koka mora biti starija!Kokoška je starija pošto je, kako su stručnjaci saopštili, za formiranje ljuske jajeta neophodan protein koji se nalazi isključivo u jajnicima kokoške, objavio je list Dejli mejl.

Pa sad, sve zavisi od toga da li kao kokošje jaje definišeš jaje koje je slegla kokoška ili jaje koje sadrži buduću kokošku. Ako je ovo prvo slučaj, onda je starija kokoška jer se kod nje prvo javio taj protein neophodan za formiraje ljuske, a ako je ovo drugo slučaj, onda je starije jaje je ono prvo nastalo, pa se iz njega se potom izlegla ta kokoška sa tim proteinom. :lol:
 
Исус као Син Божји је постојао пре човека, јер Син Божји је сам Бог. За Исуса Христа се каже да је богочовек тј. да је он и Син Божји дакле сам Бог на Земљи, али и човек као што смо ми. Као Бог он постоји одувек, а као човек је морао бити рођен ко и сви ми остали. Дакле, и Бог и човек, има две природе.
 
Исус као Син Божји је постојао пре човека, јер Син Божји је сам Бог. За Исуса Христа се каже да је богочовек тј. да је он и Син Божји дакле сам Бог на Земљи, али и човек као што смо ми. Као Бог он постоји одувек, а као човек је морао бити рођен ко и сви ми остали. Дакле, и Бог и човек, има две природе.

U dva primerka :)
 
Prastara filozofska i naučna misterija „šta je starije - kokoška ili jaje?“ konačno je rešena! Tim naučnika sa Univerziteta Šefild i Vorvik je na osnovu proteina OC-17 koji se može naći samo u jajnicima kokošaka, utvrdio da jaje nije moglo nastati a da prethodno nije „prošlo“ kroz kokošku. Dakle, koka mora biti starija!Kokoška je starija pošto je, kako su stručnjaci saopštili, za formiranje ljuske jajeta neophodan protein koji se nalazi isključivo u jajnicima kokoške, objavio je list Dejli mejl.

Е увек сам знао да је кокошка, какав сам геније ееј :lol:

- - - - - - - - - -


Не, него у једном :lol: Не постоји и Син Божји и Исус Христос, већ је то једна те иста личност.
 
Jednom se stvorio sam od sebe a jednom se rodio ?

Није се Он створио сам од себе јер није Бог створен, него јесте. Стварање је нешто што је везано за овај свет у ком важи време, па нешто настаје и нестаје, док Бог нити настаје нити нестаје него је ту увек, зато за себе каже: Ја сам Онај који Јесте, некад и који Јесам.
Он се само родио као човек. То је нешто слично као ти кад си први пут дошао на Крстарицу па имао 1 пост, тад си се на неки начин ''родио'' на Крстарици. Пре тога си постојао, али си у једном моменту решио да се умешаш у догађаје на Крсти и створио си себи кориснички налог, аватара. Од тада ти си за нас рођен као кориснички налог под именом cleaner. Е тако је Син Божји направио кориснички налог и аватара на овом свету под именом Исус Назарећанин. Нешто попут тога. Ето мало да упростим, да направим неку паралелу.

Rekao je da nece filozofiju nego konkretan odgovor :lol:

Ево му мало лепше објашњење :lol:
 
Е увек сам знао да је кокошка, какав сам геније ееј :lol:

- - - - - - - - - -



Не, него у једном :lol: Не постоји и Син Божји и Исус Христос, већ је то једна те иста личност.
Sama biblija te demantuje . Po bibliji je Isus na krstu rekao : " Oče , zašto me ostavi ! "
Jel se on to obraćao samom sebi ? :think:
 

Back
Top