Koje kucno poslove volite, a koje mrzite da radite??

da.. od prvog do desetog dela.. sve sam gledo
jooj, sta mi rade :rumenko:

А ја сам само тај и гледала, негде у 6. основне. :rumenko: Промашили смо биоскоп, хтели смо да гледамо неку страву и ужас, па све време чекали када ће почети неко клање! :lol:
 
aaa tebi je spajdermen sleteo u pomoc garant , ni supermen nemoze sve sam .................i s ovom munjevitom brzinom :lol::lol:

Па није било прљаво, само је све било разбацано... ... Све сам ставила на место, усисала тепихе, посуђе потрпала у машину - и ето! :D ...А изгледало је као Хирошима! :confused:

(У дечијој соби нисам интервенисала ;) )
 
Па није било прљаво, само је све било разбацано... ... Све сам ставила на место, усисала тепихе, посуђе потрпала у машину - и ето! :D ...А изгледало је као Хирошима! :confused:

(У дечијој соби нисам интервенисала ;) )


meni se nesto ne ustaje neka je kakvo je , stvarno nemogu
 
00020125.gif






:mrgreen:
 
Волим да кувам.
Не пеглам осим кад нешто треба да се обуче. ( Ово звучи као да се ништа не облачи иначе, него само понекад... :otkacio:) Постељину пегла мама.
Судове пере машина.
Остало по потреби, ја или Марика.
Волим да радим неке ,,неженске'' послове.
Фарбам дрвенарију, кречим, стављала сама шпанске зидове... Е, то је уживање!
 
uh ja ne volim,ama bas nista da radim po kuci..al moram,jer nema ko,pa imam ritual zalaufanja-tako ga ja zovem :) sednem,napravim malu kafu,pola solje,pravim plan u glavi,psihicki se pripremim i onda krece:
1. izbacivanje dece i muza iz kuce
2. pustanje u svakoj prostoriji vh1 kanala
3. zovem mamu posle svake prostorije da joj se pohvalim kako sam brzo gotova
4. sva srecna gledam kako mi kuca cista i uredna
5. ulaze deca i muz i ponovo prave haos,i sve ispocetka :(
 
Ја највише уживам у овој 4. ставци.
Зато више волим да радим оне послове код којих се види велика промена: кречење, фарбање, велико спремање...него оне досадне свакодневне типа: кување, рибање шпорета, намештање кревета, бактање око посуђа, сакупљање дечијих ствари по целој кући...зато што се све то опет врло брзо врати на старо и не види се да је ишта рађено!
 
Волим да кувам, да перем и простирем веш, да сређујем гардеробу, односно плакаре, да перем купатило, да шијем,
да сређујем албуме са фотографијама и тако те неке деликатне и минуциозне ствари, па ни прање судова ми није проблем,
али из дна душе мрзим да перем прозоре, а ко за инат имам у неколико просторија прозоре дуж целог зида...:otkacio:

Има ли неко ко воли да пере прозоре, ево ја бих јој - му, за узврат кувала? :D


Strelo, može dogovor? Ti dođeš i radiš sve to što si navela da voliš a ja ću da perem prozore? Nije mi teško... :lol::lol:
Generalno ne mrzim da radim ništa, ali me uglavnom mnogo mrzi da radim bilo šta :lol:
No svejedno, podelimo uloge mm i ja pa glumimo po kući francuske sobarice:lol:
A nekako me najviše mrzi da stavim veš na pranje i da ga posle prebacim u mašinu za sušenje.. A mrzi me i da peglam, to pogotovo...:lol:
 
Ја највише уживам у овој 4. ставци.
Зато више волим да радим оне послове код којих се види велика промена: кречење, фарбање, велико спремање...него оне досадне свакодневне типа: кување, рибање шпорета, намештање кревета, бактање око посуђа, сакупљање дечијих ствари по целој кући...зато што се све то опет врло брзо врати на старо и не види се да је ишта рађено!

Хајде дођи да фарбаш моју капију у недељу, ја сам на неком састанку тада... :)
 
Strelo, može dogovor? Ti dođeš i radiš sve to što si navela da voliš a ja ću da perem prozore? Nije mi teško... :lol::lol:
Generalno ne mrzim da radim ništa, ali me uglavnom mnogo mrzi da radim bilo šta :lol:
No svejedno, podelimo uloge mm i ja pa glumimo po kući francuske sobarice:lol:
A nekako me najviše mrzi da stavim veš na pranje i da ga posle prebacim u mašinu za sušenje.. A mrzi me i da peglam, to pogotovo...:lol:

А шта мислиш о овом предлогу :arrow: http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=7947524&postcount=66 :lol::lol:
 

Back
Top