Koje kucno poslove volite, a koje mrzite da radite??

Najviše mrzim da praznim mašinu za sudove... srećom otkad mi je sin dovoljno porastao da dohvati police za čaše i šolje, to redovno uvaljujem njemu. Mora valjda dete da se uči da pomaže u kući ;)

A volim da peglam!

Inače mi najbolje ide smišljanje šta bi mogli da ulepšamo po kući... krečenje u drugu boju, pomeranje nameštaja i ti fazoni :-)
 
Najviše volim one koje mogu da izbegnem ;)
npr. trepkam okicama ko sojka na jugovinu i pitam "a možeš li ti da .....?"
I on naravno kaže "hoću" :lol: :lol:
Najbolja sam domaČica :lol:

Pametnica.....:zcepanje:

Uh...ja ništa baš ne volim..onako iskreno..ali radim šta ću kad se mora....samo one
poslove koje mrzim malo više odlažem...i onda kad baš nema odlaganja sam...:besna::besna::besna::besna:
 
Jao, ja nista nisam radila do 1. januara 2009:sad2: zelela sam da zivim sama, to sam sad i dobila! Sve moram da radim, a sve mrzim da radim ... Osim da usisavam:whistling: to stvarno obozavam, nekad namerno ispraznim krpu na plocice i onda uzivam kako zuje po crevu ... To naravno samo dok sredjujem:mrgreen: da ne ispadne da sam freak ... I volim da perem kupatilo :whistling:... Nikad ne peglam, pa redovno okolo idem blago izguzvana :worth:
I moj najgori posao, sklanjanje kreativnog haosa:hahaha: to radim kad mama upadne ko furija i krene da mi prebacuje:roll: a u stvari od najgoreg ima i gori ... Kuvanje:evil: necu nikad da kuvam:(
 
Volim da kuvam, da spremam zimnicu, volim da peglam, da slazem ormare.Na zalost nemam bastu, vocnjak ili cvecnjak pa da upotpunim dan jer poslove van bas volim. Nadam se jednog dana imati pcele i baviti se njihovim proizvodima, medom, maticnom mlijeci , propolisom.
Rutinski obavljam sve druge poslove u kojima ne uzivam ali i ne mrzim ih posebno. Navika je ucinila svoje pa radim ne razmisljajuci.
 
Волим да радим само када сам екстра али баш екстра расположена. Е тад кренем редом и све (уз појачану музику) средим за пола дана. А кад нисам расположена не узимам ништа да радим чак данима (што ми замерају ал` ***). Изузетно мрзим прање судова и штедим од ионако бедне плате да купим једног дана ту машину за прање судова (оставила сам цигаре па сад то штекам за такве лудости)...радује ме сама помисао да ћу себи олакшати у бар једној тако тешкој кућној радиности каква је ужасно омражено прање судова.
 

Back
Top