Jel znate instagram stranice osoba koje prave parfem po želji

Mislim da imas negde u Balkanskoj takvu varijantu kao i u DeltaCity ( mislim da je stand u prizemlju ). Dodjes licno i nema lazi,nema prevare. Preko instagrama sam se par puta prevarila i vise nikad. Verujem da ima i postenih preprodavaca tu,ali kriju se ispod vecine prevaranata:)
Kako to mislis prevarila? Napravili ti miris a da ne sliči onom koji si htela ?

Kako to mislis prevarila? Napravili ti miris a da ne sliči onom koji si htela ?
Preko instagrama nisam kupovala varijantu da ja biram note i sadrzinu parfema. Narucila sam dizajnerski parfem a dobila sam secernu vodicu. Od tog momenta, nista vise preko drustvenih mreza. Jednom kad se opeces, dosta je :) A verujem da je mnogo bolja varijanta da odes kod proverenih ljudi i radnji, pa da na licu mesta izaberes i izmiksas sta ti se svidja i prija :whistling:

Preko instagrama nisam kupovala varijantu da ja biram note i sadrzinu parfema. Narucila sam dizajnerski parfem a dobila sam secernu vodicu. Od tog momenta, nista vise preko drustvenih mreza. Jednom kad se opeces, dosta je :) A verujem da je mnogo bolja varijanta da odes kod proverenih ljudi i radnji, pa da na licu mesta izaberes i izmiksas sta ti se svidja i prija :whistling:
A Jel bi bilo glupo da im donesem odredjene vlazne maramice jer mi se svidja njihov miris i kazem e ovakav parfem hocu?msm kako oni mogu znati koje note mirisne sadrze bas te vlazne maramice

Back