KO VOLI THE BEATLES? ZASTO?

nije tebi lako
pink floyd pop ? hahahaah ***** budalu

Kada shvatiš da pop nije samo Britney Spears onda možemo pričati. Obrazuj se. Pop kulturi pripadaju svi žanrovi o kojima mi raspravljamo. To što ste vi toliko slepi od neke mržnje prema 'fejkerima' ili 'fenserima' i pljujete po samoj stvari koju obožavate to je vaš problem. Svi mi slušamo pop.

A sada na obrazovanje:
http://en.wikipedia.org/wiki/Genres_(popular_music)

Ne javljaj se više sa ovakvim komentarima. Ispadaš strašno glup i neobrazovan.
 
Kada shvatiš da pop nije samo Britney Spears onda možemo pričati. Obrazuj se. Pop kulturi pripadaju svi žanrovi o kojima mi raspravljamo. To što ste vi toliko slepi od neke mržnje prema 'fejkerima' ili 'fenserima' i pljujete po samoj stvari koju obožavate to je vaš problem. Svi mi slušamo pop.

A sada na obrazovanje:
http://en.wikipedia.org/wiki/Genres_(popular_music)

Ne javljaj se više sa ovakvim komentarima. Ispadaš strašno glup i neobrazovan.

aj se ubi;-):roll:
 

To je sve što imaš da kažeš? :lol:

Hajde ti objasni zašto ja treba da se ubijem? Ne voliš kad ispadneš glup i u krivu?
Objasni mi, ubedi me, napravi budalu od mene argumentima, kao što sam ja od tebe napravio budalu.
Makar se nemoj javljati, dovoljno si rekao, zapravo nedovoljno, ali i previše da ispadneš totalna neznalica nesposobna za ozbiljnu diskusiju o bilo čemu, pre svega o muzici.
 
ne moras ti da dokazujes da sam ja budala
svi znaju da jesam
ti si mi dodelila samo jos jedan kompliment fala!
sad mi jos samo reci da je jazz pop pa se ubi 8)
Prvo, ja sam muško.
Nisi samo budala, već i neznalica.
Jazz je stvoren pre popa. Ali shvati da pop nije samo muzika. Pop kultura predstavlja odnos prema životu, umetnosti, kulturi modernog sveta. Kada vidiš da svi darkeri nose crno ili reperi vrećaste pantalone to je odraz popularizacije nečega, a samim tim tekovina pop kulture.
To ima duboke sociološke korene u istoriji i društvu, ali to je već priča za istoriju ili filosofiju.
 
sad mi fali samo da mi ****** popuju
**** mi se za pop kulturu
that is all one big shit

Pa biseru, ti imaš žensko ime, a ne ja, ako mene smatraš pederom.
Dobro, budi takav kakav jesi i poginji glavu svaki put kad neko počne pričati jezikom koji očigledno ne razumeš. Ili ćeš se izvlačiti kao sad: 'J.be mi se', 'Ubi se', 'budalo', 'pederu'...
U svakom slučaju izvoli, tvoj život, tvoj izbor. Ja bezveze utroših vreme na tebe. Mislio sam da si malo razumniji. Uživaj... :D
 
Ma htela sam da napisem... Kad je bila frka u engleskoj ko je na strani bitlsa a ko rolingstonsa e pa nikad ih nisam volela ni jedne ni druge osim brajana dzonsa naravno...(e a on me je privuka da procitam o njemu zato sto je ubijen kad i Dzim morison 3 j., samo godinu dana pre...)
 
Ma htela sam da napisem... Kad je bila frka u engleskoj ko je na strani bitlsa a ko rolingstonsa e pa nikad ih nisam volela ni jedne ni druge osim brajana dzonsa naravno...(e a on me je privuka da procitam o njemu zato sto je ubijen kad i Dzim morison 3 j., samo godinu dana pre...)

Jim nije ubijen
nalazi kazu da je riknuo od srcanog
a za Brajana se sumnja da je ubijen
mada nije dokazano
kazu da ga je ubio cini mi se cistac bazena ili slicno
 

Back
Top