KO VOLI THE BEATLES? ZASTO?

Ja sam uglavnom prozivan, zato i reagujem. Vidiš da me i ti prozivaš. Primeti da su gore stvari upućene na moj račun, nego od mene.
izvini ako si se osetio prozvano, to mi nije bila namera. samo mi je muka od onih forumskih rasprava tipa:
A: metalika je zakon.
B: ne, bash je sranje
A: bash je do jaja, ti si budala
B: ma ti si retard
a papaja se samo zezao, besmislene prozivke su mu hobi

matora, pa na shta bi ishla? TH? :roll: :lol:
 
ja nisam...odavno ne idem na koncerte....više me smara sva ta dreka i dim...matora, je l'?

E, odavno hoću da kažem da prekineš sa tim da si matora. Stvarno ne znam kako ti je, jer avaj, iza mene je samo 19 ljeta :) , ali, ako neko želi da bude mlad, nisu bitne godine. Ja imam geslo: "Nikad neću da odrastem, neću da znam, ne želim da znam!". Prema tome, ako Makartni ikad bude došao u BGD, moraćeš da ideš!
 
E, odavno hoću da kažem da prekineš sa tim da si matora. Stvarno ne znam kako ti je, jer avaj, iza mene je samo 19 ljeta :) , ali, ako neko želi da bude mlad, nisu bitne godine. Ja imam geslo: "Nikad neću da odrastem, neću da znam, ne želim da znam!". Prema tome, ako Makartni ikad bude došao u BGD, moraćeš da ideš!

Moj cale je '57 pa i dalje voli ici na koncerte... Na zadnjem na kojem smo bili su bili Purple-ovci... :D
 
godine nemaju veze ni sa čim...malo se pro***vam kada pišem o godinama...izvin'te, moliću lepo. a na koncerte mi se stvarno više ne ide...nekako, od kad sam prestala da pušim, nisam baš za društvo, a kamoli za neki dobar zadimljeni koncert.
 
pa da....samo što meni to raspoloženje baš opalo. više volim da...ne radim ništa kad god to mogu. pod tim podrzumevam čitanje knjiga. a muzika je tu negde, uvek, oko glave....sad sam nabavila džoa kokerčeta, pa uživam....
 
pa da....samo što meni to raspoloženje baš opalo. više volim da...ne radim ništa kad god to mogu. pod tim podrzumevam čitanje knjiga. a muzika je tu negde, uvek, oko glave....sad sam nabavila džoa kokerčeta, pa uživam....

E, hvala što si se pojavila, JA sam se na ovom podforumu počeo osećati matorim :lol:.
Sad me ti vadiš :D

Šalim se, moram malo lečiti komplekse :D.

Uživaj u još matorijem Džou...

Pozdrav...
 
Dok nisam čula Beatles-e muzika je za mene bila bezlična i dosadna. Kod drugarice sam slušala jedanput slučajno crveni album i otada se za mene promenilo sve! POČELA SAM AKTIVNO DA SLUŠAM MUZIKU! Naravno, prvo sam dobro prostudirala sve albume Beatles-a tako da sam posle dužeg vremena slušanja istih i muzičkog obrazovanja na pločama njihovim, mogla da pređem na neku drugu grupu. :D
Eto, to je istina i ja sam jedna od odnih koja bih uvek glasala za Beatlese protiv Stonsa.
 
da, crveni i plavi album...hm, kad se samo setim toga tamo negde 1977. kada sam se zarazila bitlsima...nikad se nisam od toga izlečila. deca me slušaju i pitaju kako i dan danas znam sve textove....ljubav, nekako. ali ta ljubav je ostala za to vreme, nekako me ne zanima više šta oni sad rade...ne znam zašto.
 
Beatles%20-%20Sgt%20Pepper.jpg
 

Back
Top