Ko si ti?

Awww bebe pa uvek ces imati samnom ovako nadahnjujuc razgovor. Pa da sam sad u dzakuziju s 10 brazilskih vatrenih goozica i da ispaljuju prskalice sa bradavica za mene i pipkaju me dole ispod mehurica, ja bih i dalje rekao:
Cek cek, stop! Telefoun, p Natali mi nesto pise...
Е јбг, сад си се офирао..:(
Очекујем навалу жена на тебе у врло кратком року!
Али лепо е тако написано :malav:
 
Ko mi deluje da zivi tako, iako trapave pokrete ima, ali samo ko meni deluje da je emotivno takav, u dodiru sa sobom, sto je opet moja pretpostavka, a ne istina, je Natasha Bekvalac. Ne govorim njenoj groznoj muzici, samo kako prica o svojim brakovima.
Zena lepo kaze, lako je biti verna kad te niko nece.
Zato je tako omrazena medju zenama i muskarcima. Ne mozes joj nista. Ekonomski nezavisna, oslobodjena od "sta ce svet da haze", a zgodna. Tesko je to svariti, pored sopstvenih mana i ne bas zeljenog zivota.
Tako je bar ja dozivljavam.
Ne pratim te domace pop medijske licnosti preterano. Sve su to javne osobe i ne mozes preterano da zakljucis o njima kakve su. Cini mi se da cak i mnige imaju tu prof deformaciju, poput glumaca, da budu spontane i zapravo ih neko upozna onakvim kakve zaista jesu.
 
Ko mi deluje da zivi tako, iako trapave pokrete ima, ali samo ko meni deluje da je emotivno takav, u dodiru sa sobom, sto je opet moja pretpostavka, a ne istina, je Natasha Bekvalac. Ne govorim njenoj groznoj muzici, samo kako prica o svojim brakovima.
Zena lepo kaze, lako je biti verna kad te niko nece.
Zato je tako omrazena medju zenama i muskarcima. Ne mozes joj nista. Ekonomski nezavisna, oslobodjena od "sta ce svet da haze", a zgodna. Tesko je to svariti, pored sopstvenih mana i ne bas zeljenog zivota.
Tako je bar ja dozivljavam.
Ali to je tako debilna izjava za pranje sopstvenih brljotina, ne radi se o tome da li neko hoce ili nece, uvek neko hoce, vernost je stvar odluke.
 
Koju pak uopste ne moras da doneses ali onda stoji iza toga.
Da li su brljotine, ne bih da sudim. Nikom ne sudim. Njen zivot i njena deca. Ona je odvajala dooobre komade, Daca, Ljuba, onaj treci muz, Vlada verenik.. Moglo joj se da bira.
Svaka od nas dozivi iskusenja, ali lepa zena je posebna kategorija, jer je markantna i pozeljna.
Ona stoji iza svojih odluka i bas ga zivi kako hoce...
 
Da li su brljotine, ne bih da sudim. Nikom ne sudim. Njen zivot i njena deca. Ona je odvajala dooobre komade, Daca, Ljuba, onaj treci muz, Vlada verenik.. Moglo joj se da bira.
Svaka od nas dozivi iskusenja, ali lepa zena je posebna kategorija, jer je markantna i pozeljna.
Ona stoji iza svojih odluka i bas ga zivi kako hoce...
Pa sa svima je bio neki veci ili manji problem, jedan od njih i fizicko nasilje, tako da tu nesto ne stima, ne bih ja to uzimala kao reper.
Ali stoji da treba biti u skladu sa sobom
 
E baš si nam ga šuknula izjavom Natašte Bekvalac 😂😂
Pa Bebo, ja joj verujem.
I sama imam po koju lepu drugaricu, a da im je isto kao onim neprivlacnim, nije. Divne zenice, ali puno udvaranja imaju, pa ti odoli svakom.. Iskrenija ne mogu biti.
Samo je meni cudno da zbog ljubavnika rasturas porodicu, u kojoj si srecna, jer je tvoj libido mnogo visi.
Ljubavnici i ljubavnice sluze svrsi, ne kostaju nista ili malo, lepa zabava, pa kuci, jer porodica je porodica, a deca su svetinja. Ne sme porodica nista da oseti i da joj zafali! Razgranicis to sa sobom, muzem, zenom, ovima sa strane.
Sve ovo stoji ako je porodica divna i funkcionalna, a ako nije, onda je sex samo simptom mnogo dublje patologije, a ne primarni uzrok neslaganja!!!
 
Pa sa svima je bio neki veci ili manji problem, jedan od njih i fizicko nasilje, tako da tu nesto ne stima, ne bih ja to uzimala kao reper.
Ali stoji da treba biti u skladu sa sobom
Ali nije zivela ni sa kim zbog para, jer jadna ne moze sama novcano da prezivim. Nije ni zivela sa nekim zbog straha od osude mame, tate, okoline.
Zivela je kako je htela i bila bas sa onim koga je zelela.
Pitanje je koliko zena bi ostalo u sadasnjem braku da ih briga za sve, da su vanserijski zgodne i potpuno ekonomski nezavisne. Nemoguce je znati i proveriti, to stoji, ali sumnjam da bi bas svi brakovi opstali.
Ne govorim ovde o moralu i njenoj groznoj muzici, vec samo o smelosti da zivi kako hoce i moze, a ne kako mora.
 
Pa Bebo, ja joj verujem.
I sama imam po koju lepu drugaricu, a da im je isto kao onim neprivlacnim, nije. Divne zenice, ali puno udvaranja imaju, pa ti odoli svakom.. Iskrenija ne mogu biti.
Samo je meni cudno da zbog ljubavnika rasturas porodicu, u kojoj si srecna, jer je tvoj libido mnogo visi.
Ljubavnici i ljubavnice sluze svrsi, ne kostaju nista ili malo, lepa zabava, pa kuci, jer porodica je porodica, a deca su svetinja. Ne sme porodica nista da oseti i da joj zafali! Razgranicis to sa sobom, muzem, zenom, ovima sa strane.
Sve ovo stoji ako je porodica divna i funkcionalna, a ako nije, onda je sex samo simptom mnogo dublje patologije, a ne primarni uzrok neslaganja!!!
Ne bih znala, ne udvara mi se niko. Valjda nisam dovoljno lijepa ili stavom dam do znanja da kod mene to ne prolazi. Evo ne znam, nesam udvarala još od vremena 🤷‍♀️
 
Ja sam se pogubio malo juće i danas.
Šta bi ono tema?
Ko sam ja? Ako je to onda...
Ćovjek koji udate žene neće ni pokušati da muva.
Imale one stav da bi se kresnule sa mnom ili ne.
Eto.
 

Back
Top