Ko si ti?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
44.522
Ја не видим тако, рекла бих да сам ти издејствовала ослобађајућу пресуду без оравдане сумње. :D

Увек ће бити оних који не прочитају или не желе да разумеју, јбг тако је у сваком односу па чак и у љубави.
Pa rqzumevanje. Samo ti pokazujem poentu od sinoc, pokazna evo prakse ovde.. Ne?

Zla Beba

Poznat
Moderator
Poruka
9.487
Aj ne pricaj u prazno..
Ti znas kakav je nas odnos??
Znas sve o nekom, ko ti zivi u komsiluku ili ko ti je rodbina? Mislis da na izgled znas kakvi su oni kao par u svojoj rodjenoj kuci, bez publike, i to samo na osnovu toga kako ti deluju kao gosti na slavi ili porodicnim proslavama?
Ljudi mnogo umisljaju i misle da je sve kako se njima cini i izgleda.
Za početak neiskren, eto kakav. Drugo kad bi krenuo da tone brod (bolest, invalidnost, neimaština) bilo bi kud koji mili moji.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
44.522
Aj ne pricaj u prazno..
Ti znas kakav je nas odnos??
Znas sve o nekom, ko ti zivi u komsiluku ili ko ti je rodbina? Mislis da na izgled znas kakvi su oni kao par u svojoj rodjenoj kuci, bez publike, i to samo na osnovu toga kako ti deluju kao gosti na slavi ili porodicnim proslavama?
Ljudi mnogo umisljaju i misle da je sve kako se njima cini i izgleda.
Pa vidis da joj je na svakoj temi o iole nekoj prici potreba da pokaze kako su ona i zhmu ko Bekamovi. Kidaju odecu jedni s drugih.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
44.522
Mislim, super, ako vam je lep i strastven odnos.. I treba. Samo ne znam kakve to ima veze sa ovom pricom. Uzeti svoj licni primer... Ok.. Ali praviti pravilo od njega.. Nat ou kej. Pogotovu na mestu gde se svi prche da su hebaci s 3 recenice i visokooktanske emocionalne trece oko ljubavnice u ozb i posvecenim i nomine kristi padre brakovima i vezama.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
44.522
Mialim, ako ti je tesko da citas i trigerujete na negativno, nemoj... Meni je aamo dosadno da se ovde samo prica 'fejzbuk' propaganda, kao sve divno bajno, vid mene putovala...

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
38.674
Pa cuvaj mi ipak malo integritet ovde. Zamisli sad ja tebe navedem na pricu gde bi ispala radodajka ovde. Jel bi se ljutnula?
Kazi neku hvalu. Napokone, ti si san svake zenske ko karadjordjeva.
Ако су читале пажљиво, управо ће то и да помисле, да јеси на неки начин сан сваке жене. :malav:

P

Prolaznik6

Gost
Za početak neiskren, eto kakav. Drugo kad bi krenuo da tone brod (bolest, invalidnost, neimaština) bilo bi kud koji mili moji.
Nas brod je prosao to sve osim invalidnosti, na zalost, bili smo premladi za takva iskustva, ali prezivesmo nekako. On je cak zbog povrede na poslu bio 3 meseca nepokretan. Eto kako ti sve znas.
Ne volim ljude, koji predstavljaju, a opet znaju da je to tako, kao da je sama tvoja pretpostavka vec dokaz da je nesto tako, kako ti Pretpostavljam. Pretpostavljam, dakle, tako je. E pa nije.
Zivi ti svoju sapunicu i ne osvrci se.

Ната Ли

Buduća legenda
Poruka
38.674
A cekaj bre, sta na neki nacin Natali?
Zlo jedno.
Ok i ti si na neki nacin ovako privlacna osoba. Ko Crni Grujo al lepuskast.
Јок, него ћу да напишем на сваки начин?
Или да им цртам на који начин?
Па да све навале на тебе а да ја немам са ким овде да причам?
Заеби!

P

Prolaznik6

Gost
Bekamova? Mogu da zamislim... Pazi da joj se ne polomi nokat. E skroz sam oupen majndes po pitanju toga.
Ko mi deluje da zivi tako, iako trapave pokrete ima, ali samo ko meni deluje da je emotivno takav, u dodiru sa sobom, sto je opet moja pretpostavka, a ne istina, je Natasha Bekvalac. Ne govorim njenoj groznoj muzici, samo kako prica o svojim brakovima.
Zena lepo kaze, lako je biti verna kad te niko nece.
Zato je tako omrazena medju zenama i muskarcima. Ne mozes joj nista. Ekonomski nezavisna, oslobodjena od "sta ce svet da haze", a zgodna. Tesko je to svariti, pored sopstvenih mana i ne bas zeljenog zivota.
Tako je bar ja dozivljavam.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
44.522
Јок, него ћу да напишем на сваки начин?
Или да им цртам на који начин?
Па да све навале на тебе а да ја немам са ким овде да причам?
Заеби!
Awww bebe pa uvek ces imati samnom ovako nadahnjujuc razgovor. Pa da sam sad u dzakuziju s 10 brazilskih vatrenih goozica i da ispaljuju prskalice sa bradavica za mene i pipkaju me dole ispod mehurica, ja bih i dalje rekao:
Cek cek, stop! Telefoun, p Natali mi nesto pise...