Ko si ti?

cuj..skino bi se ja njoj..sto da ne..simpaticna je..njen primjer nisam koristio da bi se pishalo po njoj..vec samo da vam dokazem koliko ste tvrdoglave i ne zelite prihvatiti veoma jednostavnu stvar kad je u pitanju musko zensko prijateljstvo..ona je sto bi reklo za jufku taze svjez primjer pa sam je zato spomenuo..
 
Nakon online upoznavanja, bilo da je forum Krstarica, drugi forum, fejs, insta, badoo, tinder itd, dolazi na red uživo da se vidiš sa nekim. Ako to oboje želite.

Kakva su vam iskustva? Da li ste se češće razočarali ili obradovali?
Da li se komunikacija samo prirodno nastavila?

Da li ste imali osećaj da se već dugo znate ili ste odjednom osetili da je stranac pred vama?
Kakav je bio epilog?

Češće sam se razočarao. To opet ne znači da sam sada protiv onlajn upoznavanja, ali jedna stvar koju definitivno više neću ponoviti jeste odugovlačenje upoznavanja uživo. Ako počneš prepisku sa nekim ko ti se sviđa, treba što pre da se nađete uživo, jer što više odugovlačite to upoznavanje, veća je šansa da se razočarate kad se na kraju upoznate. Prepiska ne može da ti pruži celu sliku osobe i što duže traje, to je više idealizuješ ili zamišljaš drugačije.
 
Češće sam se razočarao. To opet ne znači da sam sada protiv onlajn upoznavanja, ali jedna stvar koju definitivno više neću ponoviti jeste odugovlačenje upoznavanja uživo. Ako počneš prepisku sa nekim ko ti se sviđa, treba što pre da se nađete uživo, jer što više odugovlačite to upoznavanje, veća je šansa da se razočarate kad se na kraju upoznate. Prepiska ne može da ti pruži celu sliku osobe i što duže traje, to je više idealizuješ ili zamišljaš drugačije.
Da, da, ne treba odugovlačiti, poznato pravilo za sve one koji žele realno vidjanje
Čim to neko neće, sumnjivo je ;)
 
Nakon online upoznavanja, bilo da je forum Krstarica, drugi forum, fejs, insta, badoo, tinder itd, dolazi na red uživo da se vidiš sa nekim. Ako to oboje želite.

Kakva su vam iskustva? Da li ste se češće razočarali ili obradovali?
Da li se komunikacija samo prirodno nastavila?

Da li ste imali osećaj da se već dugo znate ili ste odjednom osetili da je stranac pred vama?
Kakav je bio epilog?
Nisam se nikada razočarao.
Nepoznate ili nedovoljno poznate ličnosti (žene konkretno) me ne razočaraju.
Povremeno me razočaraju ljudi koje duže znam ali i to je oprostivo.

Kada upoznaš nekog uživo posle prepiske, uvek ima tih momenata "iznenađenja" ali to je sve ok. Mislim da su ljudi ipak uglavnom iskreni.

Drago mi je što imam inicijativu pa sam ostvario i jednu lepu vezu koja trajala neko vreme ulepšala mi je život.
 
Nakon online upoznavanja, bilo da je forum Krstarica, drugi forum, fejs, insta, badoo, tinder itd, dolazi na red uživo da se vidiš sa nekim. Ako to oboje želite.

Kakva su vam iskustva? Da li ste se češće razočarali ili obradovali?
Da li se komunikacija samo prirodno nastavila?

Da li ste imali osećaj da se već dugo znate ili ste odjednom osetili da je stranac pred vama?
Kakav je bio epilog?
jedno iskustvo. davno.
preko fb.
malo je reci predivno.
ostale dating nikada nisam niti cu praktikovati.
ne zivimo svi taj net.
 
mnoge nase reakcije su podsvesne vise kao iskustvo ili skup zaeba od ranije.
reakcija je nadrazaj i vrlo cesto opisuje vise nas nego subjekta koji izaziva reakciju.
ono sto mi mislimo da drugi misle o nama u stvari mi mislimo o sebi.
ovde ima više stvari :)
ali ne vidim vezu sa napisanim, tj šta si citirao
deluje samo ne mudro reći "nikada neću"... jer je svaki čovek više-manje slab, a i nikada ne zna šta će biti u budućnosti
 
ovde ima više stvari :)
ali ne vidim vezu sa napisanim, tj šta si citirao
deluje samo ne mudro reći "nikada neću"... jer je svaki čovek više-manje slab, a i nikada ne zna šta će biti u budućnosti
buducnost ne postoji osim one koju sami stvaramo.
cak i to jedno iskustvo bilo je inicirano sa strane te osobe ali je ta osoba deo uzeg kruga koji mi je bio poznat.
buducnost je vrlo predvidiva ako sledimo i poznajemo sebe.
naravno, postoje manevri, ali manevri se rade radi dolaska do cilja.
onom ko odlicno poznaje sebe lako je na neke stvari da odgovori vrlo iskljucivo.
 
buducnost ne postoji osim one koju sami stvaramo.
cak i to jedno iskustvo bilo je inicirano sa strane te osobe ali je ta osoba deo uzeg kruga koji mi je bio poznat.
buducnost je vrlo predvidiva ako sledimo i poznajemo sebe.
naravno, postoje manevri, ali manevri se rade radi dolaska do cilja.
onom ko odlicno poznaje sebe lako je na neke stvari da odgovori vrlo iskljucivo.
dobro
 
Nema dopisivanje istu težinu kao susret u živo.2 različita pojma.Samo uživo par sati i bude ti jasno šta ćeš.
Baš tako.

Nekada čim vidim kako mi se osoba približava odmah znam šta ću :), a nekada posle pića. A nekada je potrebno i da se malo približimo, poljubimo se. Posle poljupca je već definitivno jasno.

Ako se to ne uradi na vreme, može da prođe mnogo vremena online, samo uzaludno bačeno vreme.
 

Back
Top