Ko je tu lud

Da li je vama normalno da muskarac moze yebati muskarca?

Jucer je bila prica u muskom drustvu o yebanju medju muskima, i vidim da je njima normalno da yebu nekog muskarca iz osvete ili jer nemaju nista drugo. I ja na to kazem da muskarac kojem se moze dici na muskarca iz bilo koje pobude je ustvari *****.
Mogu vam reci da su me jako cudno gledali.

O cemu se tu radi, inace ja sam ih jucer upoznao sasvim slucajno u jednom kaficu. Likovi su navijaci a svi znamo da navijaci tuku i mrze pedere, pa mi nema logike, kako oni mogu nekog muskog yebati ako vec nisu ******?
isto kao i ti zensko u dupe
naime,
doticna stvar je uniseks
 
Da li je vama normalno da muskarac moze yebati muskarca?

Jucer je bila prica u muskom drustvu o yebanju medju muskima, i vidim da je njima normalno da yebu nekog muskarca iz osvete ili jer nemaju nista drugo. I ja na to kazem da muskarac kojem se moze dici na muskarca iz bilo koje pobude je ustvari *****.
Mogu vam reci da su me jako cudno gledali.

O cemu se tu radi, inace ja sam ih jucer upoznao sasvim slucajno u jednom kaficu. Likovi su navijaci a svi znamo da navijaci tuku i mrze pedere, pa mi nema logike, kako oni mogu nekog muskog yebati ako vec nisu ******?

tacno sam znao da si gay..eto dokaza...:mrgreen:
 
Da li je vama normalno da muskarac moze yebati muskarca?

Jucer je bila prica u muskom drustvu o yebanju medju muskima, i vidim da je njima normalno da yebu nekog muskarca iz osvete ili jer nemaju nista drugo. I ja na to kazem da muskarac kojem se moze dici na muskarca iz bilo koje pobude je ustvari *****.
Mogu vam reci da su me jako cudno gledali.

O cemu se tu radi, inace ja sam ih jucer upoznao sasvim slucajno u jednom kaficu. Likovi su navijaci a svi znamo da navijaci tuku i mrze pedere, pa mi nema logike, kako oni mogu nekog muskog yebati ako vec nisu ******?

slazem se
 
Imas i tipove sa razmisljanjem: E, njoj takvoj i takvoj (pa pogrde) dao bi samo da mi pop.... Otprilike, toliko je ne podnosi da bi joj, da je ponizi i pokaze kolika je nula za njega, dozvolio navedeno... Jasno je na kom nivou mu je uopste misljenje o sexu, zenama i .... da ne nabrajam dalje.
...sebe...
Pa ako se nekom muškarcu digne na drugog muškarce nema druge nego da je *****.
Ma koliko da su oni zinuli u tebe, ipadoše gejevi po toj njihovoj priči i ma koliko oni mrzeli pedere.Nema baš logike ali je tako.;)

ima, kenj.aju samo da bi se oprali, pravdaju se okolini a niko ih ustvari ni za sta i ne krivi, peru se sami pred sobom, a u stvari dize im se na, kako ono rekoste, musko dlakavo dupe
 
isto kao i ti zensko u dupe
naime,
doticna stvar je uniseks

ovom logikom sam se i ja ranije sluzila, al ako se malo zadubis nije isto, jer ne radi se samo o karanju u cmaric vec o tome koga karaju, tj koji rod, musko il zensko, dakle muzjaku kome se samo dize na zensko ne dize mu se samo sbog rupice (bila on vagina il cmaric) nego i zbog celokupnog tela, a kod nekih i zbog celokupnog utiska na doticnu zemsku

dalje, karranje u cmaric kod njih stvara neki utisak dominacije, ono kao sad sam ti napunio sve rupe buuhahaha al sam baja :lol:
i naravno cinjenica da je uze od vagine

a mozda gresim
12.gif
 
Da li je vama normalno da muskarac moze yebati muskarca?

Jucer je bila prica u muskom drustvu o yebanju medju muskima, i vidim da je njima normalno da yebu nekog muskarca iz osvete ili jer nemaju nista drugo. I ja na to kazem da muskarac kojem se moze dici na muskarca iz bilo koje pobude je ustvari *****.
Mogu vam reci da su me jako cudno gledali.

O cemu se tu radi, inace ja sam ih jucer upoznao sasvim slucajno u jednom kaficu. Likovi su navijaci a svi znamo da navijaci tuku i mrze pedere, pa mi nema logike, kako oni mogu nekog muskog yebati ako vec nisu ******?

Latentni homosexualci....:mrgreen:
Ti su najgori...:confused:
 

Back
Top