Ko je tu lud

Evo još malo fotkica:heart:
grin1279l.jpg
 
Da li je vama normalno da muskarac moze yebati muskarca?

Jucer je bila prica u muskom drustvu o yebanju medju muskima, i vidim da je njima normalno da yebu nekog muskarca iz osvete ili jer nemaju nista drugo. I ja na to kazem da muskarac kojem se moze dici na muskarca iz bilo koje pobude je ustvari *****.
Mogu vam reci da su me jako cudno gledali.

O cemu se tu radi, inace ja sam ih jucer upoznao sasvim slucajno u jednom kaficu. Likovi su navijaci a svi znamo da navijaci tuku i mrze pedere, pa mi nema logike, kako oni mogu nekog muskog yebati ako vec nisu ******?

Ako ja razumem dobro temu ovde je rec o silovanju iz osvete ...naravno da nije normalno :eek:
 
Da li je vama normalno da muskarac moze yebati muskarca?

Jucer je bila prica u muskom drustvu o yebanju medju muskima, i vidim da je njima normalno da yebu nekog muskarca iz osvete ili jer nemaju nista drugo. I ja na to kazem da muskarac kojem se moze dici na muskarca iz bilo koje pobude je ustvari *****.
Mogu vam reci da su me jako cudno gledali.

O cemu se tu radi, inace ja sam ih jucer upoznao sasvim slucajno u jednom kaficu. Likovi su navijaci a svi znamo da navijaci tuku i mrze pedere, pa mi nema logike, kako oni mogu nekog muskog yebati ako vec nisu ******?

drogirani umobolnici, silovatelji, kriminalci.
ali nece jos dugo..
 
Veruj mi ovih par što ih ja znam su takve stvari prošli...Ali, u pravu si oni nisu navijači Zvezde i Partizana kojima se gleda kroz prste za sve s**** koja naprave.
 
Pa nemaš pojma jer ti je mozak ispran medijima...Oni samo traže žrtveno jagnje...Naravno da podržavam nameru Vlade za zabranu extremista samo kažem da država po ko zna koji put ide linijom manjeg otpora,dokle god može,ali to je tanka nit,i kad pukne...Mislim da si preozbiljno reagovala ovo je ipak tema za šalu...:p
 
Pa nemaš pojma jer ti je mozak ispran medijima...Oni samo traže žrtveno jagnje...Naravno da podržavam nameru Vlade za zabranu extremista samo kažem da država po ko zna koji put ide linijom manjeg otpora,dokle god može,ali to je tanka nit,i kad pukne...Mislim da si preozbiljno reagovala ovo je ipak tema za šalu...:p

ti si se preozbiljno zakcio za moj komentar. a cinjenica je da su kriminalci prvog reda. i sta sad hoces, da demantujes ne mozes. a o politici idi na politiku.
 
Ono što se tiče pahulje je mnogo šire od navijača,koji se sigurno neće izvući,i platiće za ono što su uradili...Suviše često se zaletimo i osudimo druge dajući sebi ulogu savršenog...:P
 
Ono što se tiče pahulje je mnogo šire od navijača,koji se sigurno neće izvući,i platiće za ono što su uradili...Suviše često se zaletimo i osudimo druge dajući sebi ulogu savršenog...:P

nisam savrsena ali naravno da nikad nikog ne bih silovala, pretukla, stavljala mu baklju u usta isl..
e aj sad me zaobidji jer nisam dosla ovde da se natezem sa tobom ili bilo kim na ovako tupav nacin.
 
Imas i tipove sa razmisljanjem: E, njoj takvoj i takvoj (pa pogrde) dao bi samo da mi pop.... Otprilike, toliko je ne podnosi da bi joj, da je ponizi i pokaze kolika je nula za njega, dozvolio navedeno... Jasno je na kom nivou mu je uopste misljenje o sexu, zenama i .... da ne nabrajam dalje.
To je reko Velja Ilić Olji Bećković:eek::neutral:
 

Back
Top