Ко је разграбио пилиће?

Poruka
47.060
У једном женско - женском ћаскању дотакосмо се мршавог избора слободних мушкараца.

Да се прецизније изразим - неожењених јер слободних је нешто више мада су многи од њих ожењени али свакако не спадају у интересну зону.
То разграбљено ко пилићи на акцији у Лидлу!

Дакле, све што ваља је ожењено и углавном неслободно, тако је и на форуму већина ожењена па ме занима какве су ваше драгане, како су вас уграбиле?
 
Дакле, све што ваља је ожењено и углавном неслободно, тако је и на форуму већина ожењена па ме занима какве су ваше драгане, како су вас уграбиле?

U Srbiji ne moz nikako drugacije nego na prevaru. Tako, to je to. Vidite sta cete.
 
Ja sam uvek free i pričam najbolje bajkeee :mrgreen:

Recimo da sam do pre neku godinu devojkama i ženama pričao kako sam nevin. To neda je palilo nego su se mučenice LOMILE :hahaha:

Fakultetski obrazovane 22-50 godina fine uglađene bukvalno u par minuta se pretvaraju u seksualne predatore :mrgreen: i zna podsvesno da je bajka i opet poludi.
Ja sam uvijek mislio da je to turn off🤔
 
У једном женско - женском ћаскању дотакосмо се мршавог избора слободних мушкараца.

Да се прецизније изразим - неожењених јер слободних је нешто више мада су многи од њих ожењени али свакако не спадају у интересну зону.
То разграбљено ко пилићи на акцији у Лидлу!

Дакле, све што ваља је ожењено и углавном неслободно, тако је и на форуму већина ожењена па ме занима какве су ваше драгане, како су вас уграбиле?


jeste, najbolje bude razgrabljeno najranije.

mnogi se nadaju talasu razvoda, uglavnom krajem 30-ih, ali ne treba zaboraviti da je to što se razvelo - takođe nekvalitetno
 
Hoćeš da kažeš da je svaka razvedena osoba "oštećena"? Zašto bi bila nekvalitetna?


načelno da, ne uvek naravno (a svako misli da je izuzetak). zato što postoje neke osobine, koje su pozitivne, koje utiču na sposobnost da se dugoročno održavaju odnosi, a brak je jedan takav odnos
 
Ja?
Tri puta.
Problem je sto one koliko god se ja trudio da im pokazem to nisu shvatale.
Vrlo cesta pojava i nista strassno.
Ali tada me udaralo kao maljem...sad drugacije gledam na to.
Iskustvo kao i svako drugo da se nessto naucci.
Šta da im pokažeš? Pitanje je kako su te osvojile.
načelno da, ne uvek naravno (a svako misli da je izuzetak). zato što postoje neke osobine, koje su pozitivne, koje utiču na sposobnost da se dugoročno održavaju odnosi, a brak je jedan takav odnos
Da. Ako se dvoje ne slažu ne znači da su nekvaliletni kao jedinke, naprosto se ne uklapaju kao par i velika je mogućnost da će sa nekim drugim ne samo, hajde ulepšaću - naći sreću, nego možda i postati... bolji, jači i srećniji.
 
Буквално са 28 дина сам обрнуо игрицу. Био у дугим везама, браку, добио клинца и шта све не. И на крају? На крају не желим више никад да се везујем за било кога, у неким моментима не могу сам себе да трпим а камоли некога поред себе. Свака част ко то може, поштујем. Живот ми се свео на пар крес варијанти кад ми је до тога и то је то.
 
Šta da im pokažeš? Pitanje je kako su te osvojile.

Da. Ako se dvoje ne slažu ne znači da su nekvaliletni kao jedinke, naprosto se ne uklapaju kao par i velika je mogućnost da će sa nekim drugim ne samo, hajde ulepšaću - naći sreću, nego možda i postati... bolji, jači i srećniji.
Ah cime su me osvojile.
Iskrenost, dobrota, isti pogledi na svet...
ma nebitno...davna proslost...nisam ostavio isti utisak na njih i to je to.
Friend zone inc.
 
Pa ono, zamisli da imas, sta znam, 30 i kazes da si devac, vecina bi zbrisala glavom bez obzira.
Па колики ментол треба да будеш пре свега да са триес будеш невин, друго, све и да јеси колики ментол треба да будеш да то некој и кажеш. Баш она зна, додуше видеће само да си лош бачје и то је то.
 

Back
Top