Ко је разграбио пилиће?

Па истина је да јесте оштећена, као и сваки мушкарац који се разведе.
Не значи да смо неквалитетни, само треба да нађемо слично полупаног партнера па да функционишемо као ретро комплет шоља за кафу.
Jao ala vas ocrni!
Нисам задовољна одговорима.
Крију се ожењени као да сам им тражила жиранти да буду.

Пробаћу са женама :aha:
Pa oni su sebe ubedili da nisu oženjeni, samo ne znam da li im supruge to znaju. To se tebi samo čini da jesu
 
па ме занима какве су ваше драгане, како су вас уграбиле?
Мене је неколико њих хтело да нахвата на бебу.

У почетку ми је било чудно.

Јер сам увек мислио да је кондом битан, и да одговорни људи користе кондом. Онда ме једна убеђивала како је боље без кондома, а ја још био наиван, нисам схватао да хоће да ме нахвата на бебу, него сам мислио да стварно мисли да је боље без кондома.

Била и нека што ми показивала на телефону апликацију кад су јој плодни дани а кад не. Ја се и ту чудио, шта ми ова показује апликације о плодним данима???

А било је и оних што су такође убеђивале да је кондом непотребан (осим ако не траже у гузу), али сам временом научио за јадац, па сам пуно пазио.

А онда су кренуле да инсистирају да оне буду горе (више волим да сам ја горе), па онда док мешају, прате моје реакције, (тачно сам временом почео да проваљујем), па кад мисле да ћу да доживим оргазам, онда крену нагло да притискају, да не бих могао да се измакнем у одсусдном тренутку!
 
Мене је неколико њих хтело да нахвата на бебу.

У почетку ми је било чудно.

Јер сам увек мислио да је кондом битан, и да одговорни људи користе кондом. Онда ме једна убеђивала како је боље без кондома, а ја још био наиван, нисам схватао да хоће да ме нахвата на бебу, него сам мислио да стварно мисли да је боље без кондома.

Била и нека што ми показивала на телефону апликацију кад су јој плодни дани а кад не. Ја се и ту чудио, шта ми ова показује апликације о плодним данима???

А било је и оних што су такође убеђивале да је кондом непотребан (осим ако не траже у гузу), али сам временом научио за јадац, па сам пуно пазио.

А онда су кренуле да инсистирају да оне буду горе (више волим да сам ја горе), па онда док мешају, прате моје реакције, (тачно сам временом почео да проваљујем), па кад мисле да ћу да доживим оргазам, онда крену нагло да притискају, да не бих могао да се измакнем у одсусдном тренутку!
ДОБРО.
И како си на крају уграбљен?
 
У једном женско - женском ћаскању дотакосмо се мршавог избора слободних мушкараца.

Да се прецизније изразим - неожењених јер слободних је нешто више мада су многи од њих ожењени али свакако не спадају у интересну зону.
То разграбљено ко пилићи на акцији у Лидлу!

Дакле, све што ваља је ожењено и углавном неслободно, тако је и на форуму већина ожењена па ме занима какве су ваше драгане, како су вас уграбиле?

Natalinčice sad ispada da mi što nismo razgrabljeni da ne valjamo :udriglavu:

evo nisam baš pile al nije ni da ne valjam zainteresovane devojke i žene razgrabite me :mrgreen:
 
Ček, to znači da si ti ... mačka! Mrnjau!

sexy high heels GIF
 
Па истина је да јесте оштећена, као и сваки мушкарац који се разведе.
Не значи да смо неквалитетни, само треба да нађемо слично полупаног партнера па да функционишемо као ретро комплет шоља за кафу.
Hahhaha
Bas tako
Tako i nas dvoje
Falicni ali se uklopili 😂
 
Једне године за 8. март, јурцам кроз град да завршим нешто свашта и снимим ликове деле каранфиле женама, ваљда нека странка или организација..
Убрзам корак, а лик пружа каранфил и креће ка мени..
Тако сам га сасекла погледом да му је бар пет каранфила увенуло у моменту!
Ебо га каранфил
 

Back
Top