Ко је разграбио пилиће?

Ја сам образована џукела. Тако да имам прођу и код једних и других. Не вреди некој камењарки причати о Достојевском, Хемингвеју, Толстоју, Пушкину, Андрићу, Ћопићу, Црњанском и тако даље и тако даље..


to što misliš da je ovaj niz imena dokaz vanserijskog obrazovanja dovoljno govori o tvom obrazovanju. to je srednjoškolska lektira liče. evoluiraj
 
Ја сам образована џукела. Тако да имам прођу и код једних и других. Не вреди некој камењарки причати о Достојевском, Хемингвеју, Толстоју, Пушкину, Андрићу, Ћопићу, Црњанском и тако даље и тако даље..
Koliko ti treba 5 minuta da ispričaš sve što si nabubao na brzom sns kurcsu kurtule u ritopeku? :rotf:
 
Дакле, све што ваља је ожењено и углавном неслободно, тако је и на форуму већина ожењена па ме занима какве су ваше драгане, како су вас уграбиле?
Flert-signali, na fakultetu davno, odmah me napadnu par njih... Odabrao jednu i to je to...

Kada bih bio single mislim da bih i u ovom dobu upisao neki master na nekom fakultetu gde ima dosta devojaka i možda bi se našla neka od 25-30 za mene od 38 godina.:lol:
 
У једном женско - женском ћаскању дотакосмо се мршавог избора слободних мушкараца.

Да се прецизније изразим - неожењених јер слободних је нешто више мада су многи од њих ожењени али свакако не спадају у интересну зону.
То разграбљено ко пилићи на акцији у Лидлу!

Дакле, све што ваља је ожењено и углавном неслободно, тако је и на форуму већина ожењена па ме занима какве су ваше драгане, како су вас уграбиле?
to spilici, isti problem imamo i mi muskarci.
Sve sto vredi, razgrabljeno.
 
Па колики ментол треба да будеш пре свега да са триес будеш невин, друго, све и да јеси колики ментол треба да будеш да то некој и кажеш. Баш она зна, додуше видеће само да си лош бачје и то је то.
eee, kolko se riba upecalo na tu foru. Nijedna nije verovala sa svoje usi........pa je morala da se uveri..........Pa sad kad je vec skinula gace, nek bude.........
 
Ču ko ih je razgrabio ?

Na vrijeme ss to razgrabi i da oproste svi sto su sprcali godine u doope i koji su sami , teško će tu biti nesto odabrati
Iako treba priznati ženama je i lakše pronaći no muškarcima


Tržište je prazno
Tačno.

Na vreme se to radi. Posle je to rsshabana roba...


Čast izuzetcima
 
Tačno.

Na vreme se to radi. Posle je to rsshabana roba...


Čast izuzetcima

Moja zaova je sama, razvela se
I dzebe se njoj ima svoj biznis i drugarice takodje razvedene svako malo nedje otputuje

Zaova mi je onako dosta seksi na oči i dama bas bas

Pričala mi jednom da je sa nekim izašla doktor jugo u CH gde i ona živi i u fazi upoznavanja on njoj reče “da si moja nebi ti toliko putovala sa drugaricama”

Pitam je “jesi mu makar izbila jedno oko”

Kaže ona “odmah je u meni prokljucalo , znoj me spopade od huje a vazduha nidje “

I tad je batalila te candlelit dinnerE
 
Hoćeš da kažeš da je svaka razvedena osoba "oštećena"? Zašto bi bila nekvalitetna?
Па истина је да јесте оштећена, као и сваки мушкарац који се разведе.
Не значи да смо неквалитетни, само треба да нађемо слично полупаног партнера па да функционишемо као ретро комплет шоља за кафу.
 

Back
Top