Ko je od vas sa osobom iz svojih snova?..opet ozbiljna tema

Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

Sasvim jednostavan odgovor...da...:)

Inace sam zivot nije onakav kako sam zamisljala,prvo...mislila sam da cu se udati u 30,a udala se u 20...:lol:
A mm je sve ono sto sam samo mogla pozeljeti...sta reci vise...:)
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

joj, što je meni ova tema tužna :(
mislim, žao mi je ljudi koji se pomire sa činjenicom da će provesti život uz osobu koja nije njihova prava ljubav...iz tamo nekih razloga
ne bih to nikome poželjela...
:heart::heart:ljubav je čudo ;)
 
Ja jesam. Nikad me nisu privlacili tipovi poput njega i verujem da se nikad ne bi nasli na istom putu da se nije umesao prst sudbine. Sada posle 11 godina, ja znam da ga takvog nikad nisam ni sanjala. Nezan, pazljiv, pun razumevanja i ljubavi. Nama je tako dobro kad smo zajedno da je to neverovatno. Jos uvek puni romantike, iznenadjenja i ljubavi pre svega. Zivot je cudo i treba mu se prepustiti
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

Da, u vezi sam sa osobom koju obozavam jer je to i vise nego zasluzio...
Znamo se odavno ali nikad nisam ni mislila da cemo biti zajedno... srecom pa je on bio uporan i osvojio me... jer nikad ne bi upoznala ovu vrstu ljubavi...
Volim ga... Obozavam ga... Mislim da je to ljubav koja po jacini moze da stoji pored ljubavi roditelja i brata... ako ne i ispred...:heart:
 
Док се чекају особе из снова обично идеалне прођу поред нас...
Човекова природа је таква да никад само једна друга особа не може да испуни њена тражења и потребе...
Ја јесам с идеалном женом али је питање колико сам ја идеалан за њу...
Мада, знам да ме многе жене које имају увид у наш однос сматрају идеалним...
Не хвалим се, ја знам да нисам али сам и свестан шта други мисле о мени...
 
Da, u vezi sam sa osobom koju obozavam jer je to i vise nego zasluzio...
Znamo se odavno ali nikad nisam ni mislila da cemo biti zajedno... srecom pa je on bio uporan i osvojio me... jer nikad ne bi upoznala ovu vrstu ljubavi...
Volim ga... Obozavam ga... Mislim da je to ljubav koja po jacini moze da stoji pored ljubavi roditelja i brata... ako ne i ispred...:heart:

I ja mu se divim kad moze takvu trpeti.
 
Nisam...i konacno mogu to sebi da priznam...jedno vreme sam cak i pokusavala da ga pretvorim u osobu svojih snova, tj da lik svog coveka iz snova oblikujem tako da to bude on, ali nije islo...
Ni jedan nece biti onaj pravi...taj pravi se kratko pojavio u mom zivotu i izasao iz njega, i to je to...To ne znaci da ja ne volim onog s kim sam sada...volim ga, ali na sasvim drugaciji nacin...
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

Najn...nisam...a kad cu biti...Jel ima ovde neka matora ciganka gatara?...Da mi ga na travi...
 
Nisam...i konacno mogu to sebi da priznam...jedno vreme sam cak i pokusavala da ga pretvorim u osobu svojih snova, tj da lik svog coveka iz snova oblikujem tako da to bude on, ali nije islo...
Ni jedan nece biti onaj pravi...taj pravi se kratko pojavio u mom zivotu i izasao iz njega, i to je to...To ne znaci da ja ne volim onog s kim sam sada...volim ga, ali na sasvim drugaciji nacin...

a kako ti mozes da napravis nekog..?
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

Ne.
Ne
Ne.Ne.
Ne.Ne.
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

..................našla sam osobu svojih snova i volim tu osobu više od bilo koga na ovom svetu, volim tu osobu više od života, i bila sam sigurna da ću do poslednjeg dana svog života biti sa tom osobom, ali nažalost ta osoba me je ostavila jer ja nisam devojka njegovih snova..............
 

Back
Top