Quantcast

Ko je od vas sa osobom iz svojih snova?..opet ozbiljna tema

neutesna

Početnik
Poruka
19
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.
ja vala jesam! moj dragi i ja potpuno odgovaramo jedno drugom! evo vec peta godina se nize, verili smo se i super nam je! ;):):D:p:heart:

Anakin SV

Zainteresovan član
Poruka
275
Ja.
Хтео сам да прећутим и да свој део среће отавим само за себе али ...
Срећа је нешто што долази изненада и без икаквог разлога, тако сам и ја помало затечен, и кад би моја Срећа сутра нестала ипак бих био срећан јер сам ухватио барем један трен среће, а то је довољно за човека као што сам ја.
Јесам сањао, али никад да ће живот надвисити моје снове...

Han Pritcher

Elita
Banovan
Poruka
16.622
Paaaa, ja sam bila...pet godina....
a ondaK smo odrasli....i ondaK on vise nije bio momak mojih snova....
ne znam ko se usput promenio, da l' on ili ja....ali nije vise bilo isto...i tako.....
5 godina?

pa duso, ja sam se za pet godina 3 puta razveo. zene su mi tad bile u sastavu potrosacke korpe.

mozda on i jeste bio covek tvojih snova, a?

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Supermoderator
Poruka
46.108
5 godina?

pa duso, ja sam se za pet godina 3 puta razveo. zene su mi tad bile u sastavu potrosacke korpe.

mozda on i jeste bio covek tvojih snova, a?
Pa, ono....sta treba da kazem sad....svaka cast, je l'? Blago tebi? Sta?
:lol:
Potrosacka korpa, pfffffffff....kakav izraz, ebote.
Ne znam....nije bio....bio je, u odredjeno vreme...sta da kazem....uh.
Da je bilo predodredjeno da traje jos, trajalo bi...valjda...
U svakom slucaju, ne zalim ni za jednim danom...
Bilo je to vreme bez ijedne suze, bez ijedne svadje, bez ijedne ruzne reci, je li...
Lepo secanje..i dobar prijatelj, hvala Bogu...ne moze da ne bude....
:)

Millie80

Iskusan
Poruka
6.450
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.
Pa za svakog s kim sam bila u vezi sam smatrala da mi u potpunosti odgovara,
sve dok se ne ispostavi da ipak nije tako...zato nisam ni imala mnogo veza.
Predstava o tome kakav treba da bude moj životni saputnik se vremenom mijenjala...
ne mnogo i drastično, ali ipak se mijenjala.

Znam samo da nikad ne bih mogla da se odlučim da provedem život sa jednom osobom, a da mi je srce ostalo kod nekog drugog...
to ne bi bilo fer ni prema meni, a pogotovo ne prema tom nekome s kim odlučim da provedem ostatak života. :neutral:

I nikad ne bih oprostila da to neko meni učini....da bude sa mnom eto tako...
jer sam OK osoba i uklapam se u neku sliku fine i stabilne veze, i šta sve ne...a da pati za nekom drugom...
Od takvih priča me podilazi jeza...i mnogo mi je to tužno.

Eto, nisam još srela "osobu iz svojih snova" ali vjerujem da hoću.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.