Ko je od vas sa osobom iz svojih snova?..opet ozbiljna tema

Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

:rolleyes: ne zelim da ureknem,ali ... :heart:
 
Sasvim jednostavno pitanje..
Da li ste u braku ili vezi sa osobom koja vam u potpunosti odgovara.Koju ste nekada zamisljali u svojim snovima kao zivotnog saputnika ili druzbenika.Da li je istinski volite ili je to osoba koju ste sreli i ostali sa njom a vasa prava ljubav je negde..postoji ali nije pored vas.Niste nasli svoju osobu iz snova i sa nekim ste koga i ne volite previse ili uopste ali ste sa tom osobom i postujete je ..iz samo vama znanih razloga.

neki delovi jesu, neki nisu. tj. nesto je bas kao iz naj naj snova, nesto nije...
 
Ja nisam. A volela bih da postoji. U stvari, postoji taj neko koga sam duboko razocarala svojim bekstvom... Ako se prepozna, ako cita ovo, ako me prepozna, neka zna da mu zelim sve najlepse na svetu, zenu koju zasluzuje i da je voli vise nego sto je voleo mene.
Ja ga necu nikad zaboraviti, svu njegovu dobrotu i ljubav. Samo sto sam ja to sve zgazila, prokleta da sam.
I sama sam kriva za sve sto me snaslo u zivotu.
Razocarala sam se par puta u mog sadasnjeg partnera i to se ne zaboravlja, bar ja ne mogu da zaboravim (nije prevara u pitanju, daleko od toga) - to su bile neke male stvari, neke reci, (ne psovke), ali opet bitne (za mene). Dobro, nisam ni ja njemu ostala duzna...
Mislim, nisam ni ja neka cvecka, daleko od toga, uhvate mene moji duhovi, pa me cimaju, cimaju, ne daju mi mira... a ja bih zelela da me osoba sa kojom sam razume i u tim situacijama koje su sve cesce (valjda sa godinama), znaci i kada sam na vrhu i kada sam na dnu. Ali, kod mene nije tako.
Znam da sam razmazena, da se lako naljutim kada nesto nije po mom, kada me prelaze kao zednog preko vode, znam da trazim mnogo, mnogo vise nego sto On moze da mi pruzi. Ja ga postujem, sa njim sam, delimo "hleb nasusni", ali mislim da nesto nedostaje.
Ne mislim na novac, nego na neko razumevanje, kada je ljubav ili sta god je to bilo - nestala ili se sakrila...
Kad bih to znala, bilo bi lakse sve...
 
ja sam mislila da postoji...dok nije ispario u vidu magle, tj vodene pare i vinuo se u oblake..medju pokojnike...mozda me od negde gleda....
onda sam shvatila- snovi su da se ne ostvare, jer ne pripadaju stvarnosti..snovi su da se sanjaju..:neutral:

Kada bih pogledala u oci muskarca svojih snova upalsila bih se da vise ne znam da sanjam..ali se nadam da je on taj..nada umire poslednja.Kazu, da osobe nasih snova dolaze kada se najmanje nadamo..i evo..ja sam vec pocela da se najmanje nadam..:D
 
Osoba iz snova? :heart:Odraz mog lika u njegovim ocima.Muska verzija mene? Da..postoji.:).Da li je pored mene..Nije..:( iako sam nepopravljivi romantik trudim se da prevazidjem bajke..tako da sam i dalje sa osobom iz snova,od rodjenja..:mrgreen:..

Uh,kako mi se dopalo ovo "mushka verzija mene". Secam se da sam to pomislila kad sam ga kroz prichu upoznala.... da razmishlja kao ja,da odgovara onako kako bih ja to chinila... da me razume i kad ne pricham... da su mu emocije bitne koliko i meni.... uopshte,da toliko podseca na mene da mi se na trenutak uchinio kao odvojen deo mene.....
 

Back
Top