Ko je na liniji

Incognito:
Ma ja cu izgleda sam da idem da zauzmem mesto, posto Lurch i rasta cekaju na tiju, a Guardian se obavezao da dovede princezu i leiau...

Samo da se ne izgubim po Koustnjackim prostranstvima ;)


tija nije obavestena o tome. kamda sam malo zbunjena. Ja stizem u dva, a oni nisu mi nista rekli o tome da ce me cekati.
bice ovo veselo okupljanje, boze pomozi da se svi sastavimo.
e sa njima se dogovarati je ravno samoubistvu.
 
Me too...
happy.gif
 
Incognito:
Eto mene sa rostilja... bilo je, kao i obicno, ludo i nezaboravno... ;)

P.S. Tija, priznaj da je bilo ok. ;)



evo stigoh i ja, i p.s. izjavljujem da je zaista bilo suuuuuuppppppppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr
veoma mi je drago da sam vas sve upoznala i srela one koje sam vec poznavala. e zaista je veseo ovaj zivot. :D :D :D
 
tija:
Incognito:
Eto mene sa rostilja... bilo je, kao i obicno, ludo i nezaboravno... ;)

P.S. Tija, priznaj da je bilo ok. ;)



evo stigoh i ja, i p.s. izjavljujem da je zaista bilo suuuuuuppppppppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr
veoma mi je drago da sam vas sve upoznala i srela one koje sam vec poznavala. e zaista je veseo ovaj zivot. :D :D :D
Ako bog da mozda se jednom dogovorimo da napravimo jednom i skupljanku sa strane pa da dodjemo i mi sto smo daleko.
 
Anonymous:
tija:
Incognito:
Eto mene sa rostilja... bilo je, kao i obicno, ludo i nezaboravno... ;)

P.S. Tija, priznaj da je bilo ok. ;)



evo stigoh i ja, i p.s. izjavljujem da je zaista bilo suuuuuuppppppppppppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr
veoma mi je drago da sam vas sve upoznala i srela one koje sam vec poznavala. e zaista je veseo ovaj zivot. :D :D :D
Ako bog da mozda se jednom dogovorimo da napravimo jednom i skupljanku sa strane pa da dodjemo i mi sto smo daleko.


slazem se
 

Back
Top