Quantcast

Ko je na liniji

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
lol... pa zar mislis da bih sedeo ispred kompjutera da mi to nije posao... pogotovu na ovako lepom vremenu (barem ovde)...

Ja sam programer, i to radim... e sad, kad god izmenis neko parcence koda, saljes to na kompajliranje, pa debugovanje... pa da te ne smaram terminima... e za to vreme, ja bacim pogled sta se ovde desava...

... i tako to ide...

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
lurch, rasta, tija i lens verovatno jos uvek pijance negde (zvao Lurch s' lica mesta malo pre... ocito su svi pod gasom ;))... A najavili da ce zakasniti sat-dva (e sad necu bas sve da prepricavam)

Ja cu da budim guardiana oko 10 (pa me briga), da se organizujemo da odemo ranije i zauzmemo mesto...

Ma videcemo sta ce od toga da ispadne...

Incognito

Poznat
Poruka
8.154
pa evo da racunamo:

lurch, lens, guardian, leia, sanja, princeza, ti (as in g-rock), tija, rasta, betty i ja ... to je ono kao 100% sigurno... mozda ce da dodje i lolla, nije mi odgovorila... ali nece da dodje moja draga ian (doduse iz vrlo objektivnih razloga) :(

nisam nekog zaboravio?

tija

Primećen član
Poruka
830
Incognito:
lurch, rasta, tija i lens verovatno jos uvek pijance negde (zvao Lurch s' lica mesta malo pre... ocito su svi pod gasom ;))... A najavili da ce zakasniti sat-dva (e sad necu bas sve da prepricavam)

Ja cu da budim guardiana oko 10 (pa me briga), da se organizujemo da odemo ranije i zauzmemo mesto...

Ma videcemo sta ce od toga da ispadne...

ma izvinte molim te tija je budna vec sat vremena, dok za ostale ne znam. :twisted:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.