Quantcast

ko je lud a ko je zbunjen tu?

1976!

Iskusan
Poruka
5.110
mene samo zanima da li je normalno što je on ljubomoran toliko na njega.. nisam naivna i nisam glupa. da li je dokaz ljubavi ako ja prestanem da se druzim s tim novim drugom? samo me zanima i mišljenje drugih, neutralnih ljudi.
Dokaz ljubavi bi bio pokušaj da ga razumeš. Mislim da je koren svih sukoba nerazumevanje, na prvom mestu, i nedostatak saosećanja , na drugom.

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
ne obaziri se na njegova gundjanja. jer ako sada pocnes dapravis ustupke eto tebe kroz godinu dana zatvorena u sobi, sa cenzurisanim tv-kanalima, jer i na tv-u ima svasta sto ne bi trebalo da gledas.
furaj svoj fazon, jedino sto treba od njega da ocekujes je da postuje tebe i tebe takvu kakva si.

:ok:

Dokaz ljubavi nije. Ali bi bio dokaz gluposti.

:ok: :ok:

1976!

Iskusan
Poruka
5.110
Ko kaže da me interesuje? Ako se pozivaš na stručnost u svojim komentarima, onda treba tu stručnost i da dokažeš na svom primeru. Ako ti je drugar takav, a ti to vidiš, i ne reaguješ, šta to govori o tebi? Mislim , probaj sa stručne strane da odgovoriš.

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
46.524
Ko kaže da me interesuje? Ako se pozivaš na stručnost u svojim komentarima, onda treba tu stručnost i da dokažeš na svom primeru. Ako ti je drugar takav, a ti to vidiš, i ne reaguješ, šta to govori o tebi? Mislim , probaj sa stručne strane da odgovoriš.

Meni drug ne pravi problem niti mi je ikada u zivotu trazio da rakinem sa bilo kim. Niti mi je bilo koji partner pravio problem zbog druga.

I stvarno ne znam sta ocekujes da ti odgovorim.

Kilavi Radonja

Aktivan član
Poruka
1.931
Decko, ne kontam zasto se pališ, ja sam na početku napisala da je on ljubomoran. i znam da je ljubomoran. napisala sam i kad je ljubomoran. samo pitam neutralne ljude, koji nas ne znaju i koji neće držati stranu ni meni ni njemu (zato ne pitam svoje drugarice, jer će one biti pristrasne), šta misle o ovome. a ja s tim dečkom nisam otišla na kafu, ali sam sedela s njim nekoliko puta u društvu i razgovarala.

Na kraju ce da ispadne da tog decka i ne poznajes :roll: Tvoj prvi post ne ostavlja bas takav utisak... Lepo sam ti ja reko...
K.....O!!!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.