Ko ima najbolju reputaciju?! ;)

Kiki mi nikada ni jednu reputaciju nije dala, iako sam joj ja dao mnogo repki...

Nina je baš aktivna na temama na kojima se dele repke, a i žensko je, pa joj je lakše da dobije ono što želi :D

To ti mislis i pricas napamet., osim da sam svakodnevno aktivna ..141.000 postova imam sto znaci da pisem po Forumu i da se drugima svidja ono sto pisem
Ovde vise necu da se pojavljujem....tako da neces imati dilemu oko reputacija...aj ziveli...:D
 
To ti mislis i pricas napamet., osim da sam svakodnevno aktivna ..141.000 postova imam sto znaci da pisem po Forumu i da se drugima svidja ono sto pisem
Ovde vise necu da se pojavljujem....tako da neces imati dilemu oko reputacija...aj ziveli...:D

Ti si od 2004.godine. Nakon više od 12.godina pisanja i ja ću imati postova koliko ti, možda čak i reputacija.

Meni se svidja što pišeš na mojoj temi i nebih hteo da te izgubim (ti si moja stara ljubav :hahaha:)
 
Ovde ima nekih koji imaju više reputacione moći nego poruka, za mene je to dokaz da je sve ostalo mućka.:mrgreen:

Тако сам и ја мислио када сам се учланио на форум, али није тако.
То важи
само за један мали број чланова...:think:и њих је лако препознати јер остављају безвредне или лоше поруке...:aha:

Имам једну пријатељицу ..која је скоро напустила форум...и која има 2х већу репутацију од броја порука, али не мораш да ми верујеш .." стекла их је квалитетом својих порука, пријатељством и пристојношћу " ...:aha:

Kiki i Nina napreduju iz dana u dan, takoreći iz sata u sat

:lol::lol::lol:

Шта мислиш колику би ја имао репутацију да имам на пример ..КИКИ број порука...:think:( ;):lol::p )
 

Back
Top