KK Partizan

šta je tu je..pobediti sledeće dve u kolko tolko normalnim košarkaškim uslovima i onda peta u kojoj su nam šanse oko 10 % ali i to je neka šansa.. dešavala su se i veća čuda u sportu, naše je da se nadamo
 
Nismo napredovali tokom cele sezone, nećemo ni u naredne dve nedelje.

Ova sezona je neuspešna, prihvatimo to i okrenimo se narednoj.

Lično bih voleo više domaćih igrača, neke povratnike poput Vanje, neke nove koji bi izginuli na terenu za KKP, jer znaju šta ovaj dres znači. Anemične strance kojima je potrebna Evroliga i 20.000 grla da ih motivišu bih zaobišao koliko je to moguće.
 
loši smo al loša je i Zvezda.. pa pogledaj Tea raspalog , Nedovića, i ostale.. nemaš dva igrača da valjaju.. Mitrović, Jago i to je to otprilike.. to nam je bila šansa..da i ovako loši uzmemo Abu..i dalje postoji ta šansa.. burazer mi je rekao pre ove serije da Panter diže trofej na njegov rođendan a rođendan mu je 25.05.
ko je očekivao da će Denver da se vrati posle onakvog razbijanja u prve dve? a mi nismo razbijeni.. nikad gori Obradović bez akcija, sa užasnim izmenama, očajna igra i kriminalno suđenje pa smo opet izgubili na par lopti..
dobijamo sledeće dve a onda..
 
loši smo al loša je i Zvezda.. pa pogledaj Tea raspalog , Nedovića, i ostale.. nemaš dva igrača da valjaju.. Mitrović, Jago i to je to otprilike.. to nam je bila šansa..da i ovako loši uzmemo Abu..i dalje postoji ta šansa.. burazer mi je rekao pre ove serije da Panter diže trofej na njegov rođendan a rođendan mu je 25.05.
ko je očekivao da će Denver da se vrati posle onakvog razbijanja u prve dve? a mi nismo razbijeni.. nikad gori Obradović bez akcija, sa užasnim izmenama, očajna igra i kriminalno suđenje pa smo opet izgubili na par lopti..
dobijamo sledeće dve a onda..
Denver ima igru, mi je nemamo.

Slažem se da imamo bolje igrače, ali na papiru, oni su sve nadoknadili i prevazišli zalaganjem.

Našim superstarovima raspali Nedović i kepec Jago prave decu tokom cele utakmice.

I dalje mislim da su naši igrači bolji ali više nemam nikakva očekivanja od njih jer su dokazali da su bezmude piizde. Mnogo više cenim prosečnog igrača koji izgine nego maestra koji se upuva na terenu i svede igru na ispaljivanje trica.
 
možda jedini koji nije razočarao..


FB_IMG_1715847744348.jpg
 
Ај мало у одбрану играча, није једноставно ни створити тај вољни моменат кад ти судијска тројка не дозвољава да играш. Узгред, оно што теби свира као фаул у нападу, противнику свира кош плус додатно. Жељко је од играча тражио да играју кошарку, без полемике са судијама, што је требало да држи концентрацију, али није успело. Причам о првој утакмици, ова друга је само последица прве...
Ima i do toga, lako je panterskim igracima (narocito domacim) da se loze kada znaju da iza njih stoji mafijas koji ce im obezbediti "uslove", i da navijaci imaju zeleno svetlo za huliganizam. Zbog toga ih jos manje cenim, narocito ove domace sisice. Dakle, ima i toga sto kazes, ali ako si takmicarski nastrojen, to sve mora da ti bude jos jaci motiv. A mi kuburimo sa takmicarski nastrojenim igracima ove sezone, i to je to.

Verujem da ce popraviti utisak u narednoj utakmici, verujem i u cetvrtu, ali mi ako ih ne razvalimo nema sta ni da se nadamo. To ako ih dobijemo na neki guzenje, kao sto oni nas dobijaju, povuci-potegni, pa malo sudije, malo bacanja, malo pritisak, to je sve jadno.

A sad vi procenite koliko je realno da se okrenemo sad za 180 stepeni, i nije bas.
 
I da, ko se nasim igracima bori za bolje uslove, sudjenje, itd? Vucicev covek za kog se nadamo da vise voli Partizan nego Vucica, covek koji presadjuje ruse kose i gaji 30 biznisa. :mrgreen: Nema ti on vremena za ovo. Mislim, sve je to OK jer vidim da ne steti i da se rade neke nove stvari, ne smeta, mozda cak i pomaze, ali kad dodje do stani-pani, nas tim je u nebranom grozdju i ili ih napadaju, ili im prete, ili ih kradu, a mi se cesemo ovde zasto su tunjavci.
 
Dosta kuknjave, juče je suđenje bilo ok i opet smo delovali bezdušno, dokle više opravdanja sudijama?

Ako ne valja kriterijum i ako je ABA neregularna onda ne igraš i pokreneš proces da se to reši.

Kad izađeš na teren prihvatio si sve okolnosti i odrekao se prava na izgovore.

Da sam ja na mestu Ostoje i Željka ne bih prećutao pretnje sudijama (ako ne sudite kako treba ne možemo da garantujemo bezbednost) pre prve utakmice, tu je trebalo zaustaviti sve i pokrenuti proces pred ABA i ULEB, gotovo sad.
 
I zato je rezultat 0:2 umesto verovatnih 1:1, i mi smo pred eliminacijom.

Naravno da klub treba da se bavi time, jer nije ni prvi put. I to nije ni Zelimirov posao, njegov posao i njegova odgovornost je to sto su igraci tunjavi. A mi cemo uraditi povodom toga kao klub opet nista, a pitanje je i sta mozemo uraditi u ovakvoj ABA-ligi koja nije zainteresovana da resava cak ni "duple" klubove. Ono sto bi moralo da se radi je da se informise ULEB o ovim visestrukim "sampionima" regionalne lige i nacinima na koje sticu prednosti, ali verujem da se sve to vec dobro zna, samo je i ULEB jedna zesce interesna organizacija sto dokazuju iz poteza u potez.

Sto je sve zajedno i razlog zasto me sve vise boli dupe za sve sto se desava, narocito kad smo i mi ovakvi.
 
I zato je rezultat 0:2 umesto verovatnih 1:1, i mi smo pred eliminacijom.

Naravno da klub treba da se bavi time, jer nije ni prvi put. I to nije ni Zelimirov posao, njegov posao i njegova odgovornost je to sto su igraci tunjavi. A mi cemo uraditi povodom toga kao klub opet nista, a pitanje je i sta mozemo uraditi u ovakvoj ABA-ligi koja nije zainteresovana da resava cak ni "duple" klubove. Ono sto bi moralo da se radi je da se informise ULEB o ovim visestrukim "sampionima" regionalne lige i nacinima na koje sticu prednosti, ali verujem da se sve to vec dobro zna, samo je i ULEB jedna zesce interesna organizacija sto dokazuju iz poteza u potez.

Sto je sve zajedno i razlog zasto me sve vise boli dupe za sve sto se desava, narocito kad smo i mi ovakvi.
Bla bla bla
 
Denver ima igru, mi je nemamo.

Slažem se da imamo bolje igrače, ali na papiru, oni su sve nadoknadili i prevazišli zalaganjem.

Našim superstarovima raspali Nedović i kepec Jago prave decu tokom cele utakmice.

I dalje mislim da su naši igrači bolji ali više nemam nikakva očekivanja od njih jer su dokazali da su bezmude piizde. Mnogo više cenim prosečnog igrača koji izgine nego maestra koji se upuva na terenu i svede igru na ispaljivanje trica.
Porediti denver i nas je kao porediti dupe i oko
 
loši smo al loša je i Zvezda.. pa pogledaj Tea raspalog , Nedovića, i ostale.. nemaš dva igrača da valjaju.. Mitrović, Jago i to je to otprilike.. to nam je bila šansa..da i ovako loši uzmemo Abu..i dalje postoji ta šansa.. burazer mi je rekao pre ove serije da Panter diže trofej na njegov rođendan a rođendan mu je 25.05.
ko je očekivao da će Denver da se vrati posle onakvog razbijanja u prve dve? a mi nismo razbijeni.. nikad gori Obradović bez akcija, sa užasnim izmenama, očajna igra i kriminalno suđenje pa smo opet izgubili na par lopti..
dobijamo sledeće dve a onda..
.
Не слажем се за Обрадовића.

Обе утакмице Партизан је такмичарски одлично одиграо.

Током целе утакмице одржавана је резултатска тензија где је сваки шут нешто одлучивао, што је додатно оптерећење за играче.

У првој утакмици чисто су их извукле судије.

У другој су их судије одржале прво полувреме на егалу, а које је требало да се заврши са минимум 7 разлике за нас, а касније нас је реално уништио Нанели катастрофалном игром, где су припомогли Доужер који је бледа сенка Егзума и донекле Пантер.

У окружењу у којем је пред почетак плеј офа јавно, путем медија запрећено судијама убиством ако резултат не буде "како треба" више није могло ни да се очекује.

.
 
.
Не слажем се за Обрадовића.

Обе утакмице Партизан је такмичарски одлично одиграо.

Током целе утакмице одржавана је резултатска тензија где је сваки шут нешто одлучивао, што је додатно оптерећење за играче.

У првој утакмици чисто су их извукле судије.

У другој су их судије одржале прво полувреме на егалу, а које је требало да се заврши са минимум 7 разлике за нас, а касније нас је реално уништио Нанели катастрофалном игром, где су припомогли Доужер који је бледа сенка Егзума и донекле Пантер.

У окружењу у којем је пред почетак плеј офа јавно, путем медија запрећено судијама убиством ако резултат не буде "како треба" више није могло ни да се очекује.

.
Naša igra je go qurac tokom cele sezone, nebitno protiv koga igramo.

Treba to prihvatiti i ne izmišljati opravdanja jer to nije konstruktivno, te sudije te Merkur u opoziciji, Neptun u devetoj kući...

Tim ne funcioniše, nije dobro sklopljen, možda se ne podnose, ne znam šta je jer nisam na treninzima, ali ovo ništa ne valja, ovi isti igrači će igrati mnogo bolje u drugim klubovima ili u KKP dogodine ako bolje sastavimo ekipu.

Želimira neću da pljujem iako mi se njegove izjave uopšte ne dopadaju, jer ono što on priča i ono što se vidi na parketu su dve dijametralno suprotne stvari.

Čak i da nekim čudom preokrenemo i uzmemo ABA i domaću ligu, ovaj tim ja više nemam želju da gledam, što je baš retkost, možda mi se dogodilo još jednom u ovih 30+ godina praćenja KKP. Imali smo gore igrače, imali smo poraze, ali ovako dobre igrače koji ovako impotentno deluju, ne da se ja sećam.
 
Naša igra je go qurac tokom cele sezone, nebitno protiv koga igramo.

Treba to prihvatiti i ne izmišljati opravdanja jer to nije konstruktivno, te sudije te Merkur u opoziciji, Neptun u devetoj kući...

Tim ne funcioniše, nije dobro sklopljen, možda se ne podnose, ne znam šta je jer nisam na treninzima, ali ovo ništa ne valja, ovi isti igrači će igrati mnogo bolje u drugim klubovima ili u KKP dogodine ako bolje sastavimo ekipu.

Želimira neću da pljujem iako mi se njegove izjave uopšte ne dopadaju, jer ono što on priča i ono što se vidi na parketu su dve dijametralno suprotne stvari.

Čak i da nekim čudom preokrenemo i uzmemo ABA i domaću ligu, ovaj tim ja više nemam želju da gledam, što je baš retkost, možda mi se dogodilo još jednom u ovih 30+ godina praćenja KKP. Imali smo gore igrače, imali smo poraze, ali ovako dobre igrače koji ovako impotentno deluju, ne da se ja sećam.
.
Ја то гледам овако:

Задатак тренера је да доведе екипу у ситуацију да оствари резултат. Остало је на играчима.

У Евролиги смо до последњег кола били у игри за плеј ин.

Пар битних утакмица смо изгубили лоптом која је изашла из коша, као ономад Влада Јовановић.

Ако причамо о ове две утакмице, ми смо резултатски све време били у егалу.

Није било меког првог полувремена (због чувања прве поставе фаулова), а касније стизање разлике.

Да није било оваквог суђења под притиском ладно би добили обе. Ипак смо ми боље пласиран евролигашки тим.

Они су у обе утакмице били више него катастрофални и само су их судије спасле пораза у обе утакмице.

Међутим, не бих се уопште изненадио да нас у следећој утакмици ладно одеру јер је мало вероватно да три утакмице одиграју овако катастрофално.

.
 
.
Ја то гледам овако:

Задатак тренера је да доведе екипу у ситуацију да оствари резултат. Остало је на играчима.

У Евролиги смо до последњег кола били у игри за плеј ин.

Пар битних утакмица смо изгубили лоптом која је изашла из коша, као ономад Влада Јовановић.

Ако причамо о ове две утакмице, ми смо резултатски све време били у егалу.

Није било меког првог полувремена (због чувања прве поставе фаулова), а касније стизање разлике.

Да није било оваквог суђења под притиском ладно би добили обе. Ипак смо ми боље пласиран евролигашки тим.

Они су у обе утакмице били више него катастрофални и само су их судије спасле пораза у обе утакмице.

Међутим, не бих се уопште изненадио да нас у следећој утакмици ладно одеру јер је мало вероватно да три утакмице одиграју овако катастрофално.

.
Bla bla bla
 

Back
Top