KK Partizan

Nema mnogo sportskog rezona, a gospodin bi morao biti na terenu. Ne medju covicima, bokanima i ovim parazitima koji ih prate i koje bi neko trebao suriti svaki dan. Time su i nagradjeni oni najlosiji, ucestvujemo u nedoslednostima lige, a slazemo se da sebi nabacujemo jos 4 utakmice u ionako zgusnut raspored.

Jedino pozitivno je sto bi trebalo da udju Cacak i Split, jer bi bilo dobro da se da sansa starim kosarkasim centrima, mozda to zivne malo. Za razliku od mutanata, menadzerskih i prigradskih klubova i filijala koji cine pola lige.
 
A odakle partizanu pare da plaća trinkijerija i stručni štab u ovoj bednoj zemlji a sada još dodatno ubijenoj recesijom zbog svega što se izdešavalo....mislite malo o tome iz kojih fondova plaćate trenere i igrače jer imate najskuplji tim i stručni štab u istoriji i konačno počnite da gledate u svoje dvorište da ne okrivljujete stalno druge
 
A odakle partizanu pare da plaća trinkijerija i stručni štab u ovoj bednoj zemlji a sada još dodatno ubijenoj recesijom zbog svega što se izdešavalo....mislite malo o tome iz kojih fondova plaćate trenere i igrače jer imate najskuplji tim i stručni štab u istoriji i konačno počnite da gledate u svoje dvorište da ne okrivljujete stalno druge
Odakle partizanu pare da pored svuh sponzora posle 5 godina sastavi iole normalan tim koji je i dalje jeftiniji od zvezdinog
A ne pitas se odakle zvezdi milion sano za gista
 
zvezda ima budžet 9,2 miliona evra ubedljivo je zadnja od svih 18 ekipa u evroligi..ispred je alba koja ima 3 miliona evra veći budžet...
partizan ima budžet 9,4 miliona evra ove sezone znači veći od zvezde iako igra drugorazredno takmičenje
 
što vas boli istina toliko ne razumem...kucajte budžet ekipa u evroligi i evrokupu...ima vaš ostoja limar neke tajne fondove izgleda kad može toliko da plaća igrače i trenere da li ste vi svesni koliko samo trikijeri godišnje zarađuje u partizanu to niko nikada na ovim prostorima nije imao...a vi i dalje pričate kako je partizan ugrožen i kako nije miljenik države...svarno ste smešni nego video sam da ima na kladionici da se igra evroligački meč partizan -efes doduše to je samo virtuelno kad ćete da shvatite da sve ne počinje od vas i druge ekipe su bile prvaci evrope pa ih sada nigde nema ne živi se od prošlosti...jugopalstika je bila tri puta zaredom pravk evrope a cibona dva puta zaredom po toj vašoj logici i oni bi trebalo da se ljute na bertomeua i ceo svet što ne igraju evroligu zbog starih zasluga...
 
Vidjao sam ja i twitter tabele u kojima pise da panteri imaju 13-14mil evra budzet i da su u sredini sa njime u EL. Pa i okacio sam ovde negde kao kuriozitet.

Kome verovati, cokiju i njegovom predstavljanju podataka, ili zdravom razumu? :whistling:

Naravno, ukupni budzeti su drugaciji kod ekipa na zapadu koje imaju velike troskove, i kod ekipa lokalnih tajkuna i mafijasa sa politickom podrskom koje muljaju sa klubovima, registrima i podacima, dok u isto vreme dobijaju gomilu povlastica preko politicke podrske.

A onda pogledas tim Albe i tim pantera, i samo uporedis koliko i kakvih igraca, i jasno ti je da price ne piju vodu. Jednima je najskuplji igrac izvesni Luk Sikma, a drugi imaju celu plejadu skupih evroligaskih igraca. I opet su jadniji, losije igraju i "jeftiniji". :hahaha:

Po meni, gledajuci sastave i znajuci koliko otprilike koji igraci vrede, igracki budzet Pantera je u nizoj sredini EL, a Partizana u visoj sredini EK. Mozda cak i u nizem domu vrha EK ukoliko se imaju u vidu skupi promasaji. Opet, nedovoljno za Virtus, Uniks, Lokomotivu, Unikahu, a ni tako daleko od Buducnosti, Cedolimpije, Andore, Venecije ili Monaka.

Naravno, ovaj dejan623463633 dolazi ovde povremeno da se izglupeta, al jbg, na neke stvari se ne moze uvek cutati.
 
Vidjao sam ja i twitter tabele u kojima pise da panteri imaju 13-14mil evra budzet i da su u sredini sa njime u EL. Pa i okacio sam ovde negde kao kuriozitet.

Kome verovati, cokiju i njegovom predstavljanju podataka, ili zdravom razumu? :whistling:

Naravno, ukupni budzeti su drugaciji kod ekipa na zapadu koje imaju velike troskove, i kod ekipa lokalnih tajkuna i mafijasa sa politickom podrskom koje muljaju sa klubovima, registrima i podacima, dok u isto vreme dobijaju gomilu povlastica preko politicke podrske.

A onda pogledas tim Albe i tim pantera, i samo uporedis koliko i kakvih igraca, i jasno ti je da price ne piju vodu. Jednima je najskuplji igrac izvesni Luk Sikma, a drugi imaju celu plejadu skupih evroligaskih igraca. I opet su jadniji, losije igraju i "jeftiniji". :hahaha:

Po meni, gledajuci sastave i znajuci koliko otprilike koji igraci vrede, igracki budzet Pantera je u nizoj sredini EL, a Partizana u visoj sredini EK. Mozda cak i u nizem domu vrha EK ukoliko se imaju u vidu skupi promasaji. Opet, nedovoljno za Virtus, Uniks, Lokomotivu, Unikahu, a ni tako daleko od Buducnosti, Cedolimpije, Andore, Venecije ili Monaka.

Naravno, ovaj dejan623463633 dolazi ovde povremeno da se izglupeta, al jbg, na neke stvari se ne moze uvek cutati.
upravo tako, nije partizan najskuplji u ek pa je ipak pobedjivao jace od sebe, isto tako nije ni zvezda najjeftiniji tim el
kad poredis zvezdu i partizan suludo je raspravljati o tome ko ima veci budzet i skuplji tim
 
koliko ste vi jadni,mali i iskompleksirani nećete da prihvatite da ste na državnom bankomatu i da imate veliki budžet za naše uslove...ponašate se kao ucveljena mlada i trinaesto prase sve ste jadni i bedni samo da vas neko sažali i oplače... i svi se prisećate vujoševića i živite u prošlosti...shvatite da je to prošlo vreme i da ne može da se vrati
 
Pominjete parazita Bokana i Budućnost ,a juče na sastanku ABA lige imali ste iste stavove kao i oni jedino su Partizan i Budućnost glasali da se prvak proglasi na osnovu do sada odigranog znači sada ste u ljubavi sa milogorcima i jedino što vas spaja je mržnja prema Zvezdi a i u zadnje vreme se nešto slažete sa milogorcima u svemu vas izgleda istina najviše boli zato vam je treba sasuti u lice
 
postala mi je jasna ona floskula koja je važila u bivšoj državi da čitav tim Partizana nikako ne može da pojede celo prase jer su u njemu uvek igrali muslimani,šiptari,montenegrini i svi drugi koji mrze srbe....vi ste uvek i pre svega bili jugoslovenski klub to ističe uvek i duško vujošević to je vaš problem i danas vam stoji da ste jugoslovensko sportsko društvo znači predstavljate nepostojeću državu i veštačku nepostojeću naciju...
 
kad bi ti znao nesto bilo bi ti jasno da kolo pred kraj regularnog dela moze da se proglasi sampion, kao sto su mnoge drzave to i uradile, to bi bilo i u aba ligi al da partizan nije prvi
a to da buducnost favorizuje partizan, koja je druga i samim tim je bila blizu titule je glupost koju ne treba komentarisati
 
Bem ti misa, de se gasi ovaj... :mrgreen: Covece, nije ti ovo viber grupa sa drugarima, ne moras posle svake tacke stiskati "enter".

Meni je zanimljivo kako ti nikog od ovih likova nisi mogao videti cele godine, bukvalno. Nema, tajac, nista. Igraju sve te velike utakmice u EL, i nema nikog ni da bekne. A odjednom, posle jos jednog istorijskog uspeha njihovog kluba, u roku od nekoliko sati su dosli otprilike svi.

Otprilike takav nivo ljudi moze i da navija za FMP i Covica misleci da je to Zvezda.

znači sada ste u ljubavi sa milogorcima i jedino što vas spaja je mržnja prema Zvezdi
Izmedju toga da vas je milo sponzorisao, pa do toga da je bokan na proslom sastanku ABA lige trazio da vasi idu u EL ako se prvenstvo prekine, izgleda da smo i mi ugrabili svoje parce ljubavi. :hahaha:
 
Sto se budzeta tice dovoljno je pogledati rejtinge igraca i klubove u kojima su igrali, svakome je jasno da igrace Partizana cine kosarkasi koji su igrali u slabijim klubovima i ligama od ABA lige i njima je Partizan odskocna daska za dalje dok Zvezdini igraci su prekaljeni EL igraci. U Partizanu ne znam da li jedan igrac ima iskustvo igranja u EL izuzev veterana Velickovica, ta cinjenica dovoljno govori i ne treba dalje ici.

Ukoliko Panatinaikos i Unikaha prihvate FIBA pozive Partizan bi trebalo da ide njihovim putem jer FIBA daje unapred pare ukoliko klubovi prihvate ucesce naravno to se odnosi na one koji su pozvani. EC ne donosi nista finansijski a samo sampion ide u EL a jasno je da FIBA ce pokusati da ojaca takmicenje i da nakon prihvatanja Ritasa, Darusafake i Bilbao ocekuje dalje jacanje tog takmicenja koje je jedino legalno i legitimno dok EL bez obzira na kvalitet ekipa predstavlja privatni turnir.
 
Poslednja izmena:
Sto se budzeta tice dovoljno je pogledati rejtinge igraca i klubove u kojima su igrali, svakome je jasno da igrace Partizana cine kosarkasi koji su igrali u slabijim klubovima i ligama od ABA lige i njima je Partizan odskocna daska za dalje dok Zvezdini igraci su prekaljeni EL igraci. U Partizanu ne znam da li jedan igrac ima iskustvo igranja u EL izuzev veterana Velickovica, ta cinjenica dovoljno govori i ne treba dalje ici.

Ukoliko Panatinaikos i Unikaha prihvate FIBA pozive Partizan bi trebalo da ide njihovim putem jer FIBA daje unapred pare ukoliko klubovi prihvate ucesce naravno to se odnosi na one koji su pozvani. EC ne donosi nista finansijski a samo sampion ide u EL a jasno je da FIBA ce pokusati da ojaca takmicenje i da nakon prihvatanja Ritasa, Darusafake i Bilbao ocekuje dalje jacanje tog takmicenja koje je jedino legalno i legitimno dok EL bez obzira na kvalitet ekipa predstavlja privatni turnir.
Pazi ovo zvezda je kupovala igrace iz Fenera, Reala, Efesa, Pao-a, Olimpijakosa itd znaci sve evroligasi i to ozbiljni
Partizan kupovao igrace iz Ostendea, Bona, Trsta, Hapoela iz Holona, Besiktasa itd ti klubovi nisu ni redovni u EK i sad neko prica o tome ko ima skuplji tim, smejurija
 

Back
Top