Karava ili minivan dizel

Milosh1976

Početnik
Poruka
28
Voleo bih da čujem savet za koji model karavana ili mini vena dizela da se odlučim?Parametri su godište od 2007,cena do 9000...
Opcije su Fiat Chroma,Laguna,Mazda6,Passat od karavana ( naravno ako mislite da je još neki model ok predložite)
i Grand scenic,Grand Picasso od mini vanova.. ( isto )

Hvala svima koji odgovore...
 
Pre sam za varijantu karavana...prvi izbor bi mi bio Passat...drugi Laguna...

Passat...ljubitelj sam nemačkih automobila i oni su mi prvi izbor uvek...pogotovu VW...ima delova...malo troše...provereno...

Laguna...dobar auto...lepog dizajna...dCi motori su im odlični...
 
Prodavci u par firmi koji prodaju polovnjake su mi savetovali da ne uzimam Passata nego npr Chromu pre..Priznajem malo su me zbunili jer sem ako nisu bili iskreni,racunam da im je bolje da prodaju skuplji auto..Mislim da se ne lazemo lepsi je Passat i bolje drzi cenu ali....
 
Voleo bih da čujem savet za koji model karavana ili mini vena dizela da se odlučim?Parametri su godište od 2007,cena do 9000...
Opcije su Fiat Chroma,Laguna,Mazda6,Passat od karavana ( naravno ako mislite da je još neki model ok predložite)
i Grand scenic,Grand Picasso od mini vanova.. ( isto )

Hvala svima koji odgovore...

Ja ne bih da se ponavljam, ali Mazda 6 je ovde najbolji izbor. I dalje se japanci najmanje kvare, a konkretno Mazda 6 je primetno pouzdaniji auto od pasata, pa i svih ostalih nabrojanih. Ja bih Mazdi dodao i Hondu Accord ili Toyotu Avensis. To su vozila koja se porede sa Mazdom, a ne pasat, Laguna i Chroma. Ovo ne pricam zato sto sam pristrasan, vec su ovo cinjenice koje nikako da utuve u glavu ljudi ovde na nasim prostorima.
 
Evo ga jos jedan Brajan Koen!:hahaha::hahaha::hahaha::mrgreen:

Evo i tebi Evo od 2 litre motor i 400 KS :)
Mitsubishi-Lancer_Evolution_X_FQ-400_2010_1024x768_wallpaper_07.jpg
,

fiatu jedan
 
E nije tako ja sam univerzalac! z:p
A koliko narod voli japance evo ocitog dokaza da za 7 dana nemam nijedan jedini poziv za Toyotu Yaris. Slomise se ljudi oko toga ko ce pre da je uzme a kad sam okacio Astru za 5 dana sam je prodao uz jedno 20-tak poziva.Sto je najgore imam skoro 300 pregleda za oglas i nijedan poziv.
Za utehu zovu me za RAV ali mi danas davala jedna gospoja 8500 a ja joj kazem da ne moze ni za 9000 da ga uveze.Ne vredi hoce jeftinocu makar bila krs.
Cekam Bembaru pa da vidim sta ce sa tim brendom da bude jer to je teski nemac.z:lol:
Ljudi vec preko 20 godina se upoznaju sa japanskim kvalitetom i jos nisu naucili! Pa kako to?
 
Ma jok -moja zena kaze da BMW voze cigani i uopste nije za taj auto. Ja sam se pomalo zagledao u ovaj Verso jer ima sve sto treba da ima a za cenu koju sam ga nabavio ozbiljniji auto ne mogu da uzmem.Toliko prostora nema u RAV-u a citao sam na nekim sajtovima da je to auto koji se ne kvari i znam cak par likova koji je voze i prezadovoljni su a voze ih godinama.
Kad dodje ponovo neko lepse vreme vozice se nesto ozbiljno a za sad sto jeftinije samo da se pregrmi kriza.
Tako ja trenutno gledam jer nije bas vreme za pokazivanje.
 
Pa ja ne bih rekao da japancima tako pada cena kao sto ti to kazes jer ako gledas oglase i preko i ovde su japanci jedini koji mogu da pariraju nemcima sa cenom. Mazda 6 i dan danas ima veoma jaku cenu za polovnjaka a evo ti linkovi da se uveris.
http://suchen.mobile.de/auto/mazda....te=2003-01-01&negativeFeatures=EXPORT&lang=de
http://suchen.mobile.de/auto/opel.v...te=2003-01-01&negativeFeatures=EXPORT&lang=de
http://suchen.mobile.de/auto/volksw...te=2003-01-01&negativeFeatures=EXPORT&lang=de
Znaci Opel i VW nisu nesto skuplji od Mazde kad su ista godista u pitanju a kostali su kao novi cak i vise tako da nisi bas u pravu.
 

Back
Top