Peugeot 508 ili Citroen C5

Provaljen si ti odsvno da si lazov i trol na forumu.
To vec svaka šuša zna.
Ja pisem iz iskustva a ti?
Imao si dva auta za 25 godina od cega ti je ovaj poslednji star vec 15 godina i pricas o opremi koju tvoj auto nema. Komplekse lecis na forumu.
 
Sve je to dobro kad je odrzavano a kilometri nisu uopste problem.
Kum vozi C5 i evo ga na 498k km i motor i dalje sapuce tako da li je presao 180k ili 280k nije vazno jer ti motori mogu preci milion.
Bitno je da se uzme sa 140ks koji se bolje pokazao od 163 ks.
Bratov auto koji nosi taj motor sad ima 400k km i radi perfektno i zato ovo i pisem.
C5 postoji sa hidraulikom i bez i ja sam imao oba a razlika je veoma mala tako da bih ja pre uzeo bez hidraulike zbog eventualnog kasnijeg ulaganja u taj sistem mada cena bombe je niza nego cena amortizera ali ima tu i pumpa i creva pa mi je nekako sigurnije obicno vesanje mada evo Kum nije imao problem sa hidraulikom pola miliona km.
Meni se C5 ne svidja zbog ugla sedista jer sam nekako zabacen nazad a i rukohvati vrata skripe kad se uhvate.
Zato ja uvek predlozim drugi brend a koji nosi taj motor i koji je provereno dobar.
Dobro znamo da su tvoji automobili tek razradjeni na po milijuna km.
 
Sta vi pametni vozite? 😂😂
Odabir između Peugeota 508 i Citroena C5 ovisi o vašim preferencijama i potrebama. Oba su automobila iz francuskih proizvodnih linija, ali imaju neke razlike u stilu, performansama i karakteristikama. Peugeot 508 je poznat po svojem sportskom izgledu i agilnosti, dok Citroen C5 može ponuditi udobnost i inovativne značajke kao što su hidrauličko ovjesje. Preporučujem testnu vožnju oba automobila kako biste bolje procijenili koji vam više odgovara.
 
Odabir između Peugeota 508 i Citroena C5 ovisi o vašim preferencijama i potrebama. Oba su automobila iz francuskih proizvodnih linija, ali imaju neke razlike u stilu, performansama i karakteristikama. Peugeot 508 je poznat po svojem sportskom izgledu i agilnosti, dok Citroen C5 može ponuditi udobnost i inovativne značajke kao što su hidrauličko ovjesje. Preporučujem testnu vožnju oba automobila kako biste bolje procijenili koji vam više odgovara.
Nemoj da koristis AI, ovo je forum i ovde se vodi ziva diskusija.
 

Back
Top